4 zavlažovače, co vám přes léto zachrání kytky

26. 7. 2016
Než se vydáte v létě na dovolenou, je jedním z nejdůležitějších problémů, který musíte vyřešit, je starost o kytky. Jestli se vám taky nechce otravovat někoho z rodiny nebo dávat klíče od bytu sousedům, podívejte se na zavlažovače, které dají rostlinám napít a ještě jim to bude ve vašem bytě slušet.

_Zavlazovace1

Elegance s nápadem

Tenhle vystajlovaný porcelánový trojkvětináč nejenže dobře vypadá, ale ještě přináší chytré řešení. Vodu nalijete na dno a rostlina si pak prostě vezme tolik, kolik potřebuje.

_Zavlazovace2

Ptáček plný vody

Nechte si květinu zavlažovat tímhle plastovým ptáčkem a hned váš interiér bude působit o něco veseleji. Díky tomu, že je ptáček průhledný, budete vědět, kolik vody v něm ještě zbývá.

_Zavlazovace3

Obří kapka

Efektní, nápaditý a přitom jednoduchý zavlažovač. Naplněný vypadá jako obrovská kapka vody, která omylem přistála ve vašem květináči.

_Zavlazovace4

Levně a účinně

Vezměte skleněnou lahev, odřízněte vrchní třetinu s hrdlem, tím provlečte svazek provázků a máte parádní samozavlažovací květináč. Jestli s tím chcete mít ještě méně práce, můžete použít pet lahev, jen to nevypadá tak dobře.

Foto: thegreenhead.com, truhlikov.cz, vtwonen.nl, blog.talltreesecostore.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.