Vzkazy z domovních nástěnek a od spolubydlících

Autor: TadyJeMoje.cz
Vzkazy. Nacházíme je připíchnuté na domovních nástěnkách, nalepené na dveřích bytů, případně – žijeme-li se spolubydlícími – ve společných místnostech. Žánrový rozptyl je veliký: od jasného vyhrožování a výčitek přes poezii až po jedovatě sarkastické poznámky, často i s pořádnou porcí vtipu a nadhledu. Podívejte se na některé z nich, zaručeně vám zvednou náladu.

Více takto chápavých sousedů! Ten, který napsal tento vzkaz, byl evidentně plný empatie a ovládá schopnost podpořit v těch nejtěžších chvílích. (Pokud tedy sám nemá prsty v odchodu oné ex-přítelkyně.)

1

Když chcete spát, všechno jde stranou. A možná umře i štěňátko.

2

To takhle jdete normálně z práce, přivoláte si výtah, vstoupíte – a octnete se přímo na scéně při natáčení…

3

Nic neutuží sousedské vztahy jako hlasitá hudba uprostřed noci.

4

Ale když už pořádáte party, můžete sousedům už předem vzít zbraně z ruky podobně milým pozváním.

5

V některých domech prostě nemůžete nechat na chodbě nic. Vůbec nic!

6

„Vymítání ďábla“ jako eufemismus pro… modří už vědí.

7

Tomuhle chlapíkovi se po sousedech jistě upřímně stýská.

8

Klasické přetahování o zvednuté prkýnko. Kdo z vás někdy bydlel se spolubydlícími opačného pohlaví, určitě zná z vlastní zkušenosti.

9

Hlad je věc krutá, nemilá. Ale když umíte hezky kreslit, projde vám možná i odcizený koláček.

10

Dostali jste nebo napsali podobný sousedský vzkaz? Postněte ho do komentářů, ať se všichni pobavíme!

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.