Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

Šišky jako umění

Autorky tohoto nápadu si sice šišky i stromek dokonce samy nafotily a následně lehce upravily ve Photoshopu, vy ale při troše pátrání můžete najít podobné printy na internetu zadarmo. Nechte si je vytisknout na plátno nebo alespoň na papír s vyšší gramáží.

Zimní zátiší

Takovou originální a levnou dekoraci si jednoduše vytvoříte s párem sněhobílých svícnů, miskou a pěknou sbírkou šišek. Ty stačí nabarvit na bílo, nejrychlejší to bude sprejem, a naaranžovat do mísy. Abyste rozbili barevnou jednolitost, dozdobte to žaludy, šípky nebo jeřabinami.

Věnec jako od profíka

Tenhle krásný věnec udělá parádu jak na dveřích, tak i na zdi v obýváku. Na jeho výrobu toho nebudete potřebovat moc. Stačí si pořídit základový věnec, akrylové barvy, lepidlo a nasbírat pár výstavních šišek. Aby byl věnec pěkně rozmanitý, vybírejte šišky různých tvarů i velikostí.

Zimní květina

Pokud chcete mít sezónní i květinovou dekoraci, vyměňte květy za šišky. Vypadá to skvěle a hlavně vám taková okrasa ve váze jen tak neuvadne. Ideální je, když se vám podaří sehnat větve i s šiškami. Ty pak postříkejte dekoračními spreji a třeba ještě dozdobte umělými kvítky.

Sváteční menu

Chystáte večeři pro přátele a chcete to mít stylové? Pak by vám rozhodně na stole neměly chybět jmenovky. Šišky můžete, ale nemusíte, nabarvit a pak jen stačí vytisknout cedulky se jmény. Skvěle vypadá, když sladíte barvu šišek a písma.

Foto: Thegirlswithglasses.com, Aprettyfix.com, Pmqfortwo.com, Homedit.com, Craftgawker.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.

DIY vánoční věnec z popcornu

26. 11. 2017
Nechte u vás doma vypuknout vánoční náladu tímto stylovým věncem z popcornu.