Udělejte si doma newsroom

23. 11. 2015
Říká se, že není nic staršího, a tedy zbytečnějšího, než včerejší noviny. Možná to platí v politice, ale při zařizování bytu jsou staré noviny k nezaplacení. A netýká se to jenom těch chvil, kdy jimi při malování zakrýváte podlahu. Při troše invence vám noviny poslouží jako skvělý dekorační materiál.

Vintage stěna do pracovny

Jaký zvolit doplněk k parádně zašlému starému pracovnímu stolu a jednoduché černé lampě? Polepte nástěnku, na kterou si dáváte připomínky, co máte udělat, novinami, a máte perfektní pracovní koutek jak ze starého filmu. 

_noviny1

Komoda jak ze žurnálu

Když potřebujete oživit poměrně nezajímavý nábytek, prostě vezměte lepidlo na tapety a polepte komodu, skříň nebo jakýkoliv jiný kus nábytku novinami. Uvidíte, jaký mu to dodá šmrnc. 

Novinové království

Nebuďte troškaři a vezměte to z gruntu. Vylepte si novinami všechny stěny i podlahu, a budete si připadat jak v nějakém surrealistickém filmu. 

_noviny2

Stínítko ze samých písmenek

Jestli vám doma zbyl vršek ze stropního světla, můžete okolo něj vyskládat složené noviny a udělat si originální stínítko, jaké hned tak někde neuvidíte. 

_pastedGraphic-4

Foto: Api.Qbank.uk, TheDesignTabloid.comHviturlakkris.blogspot.nl, Buzzfeed.comFlickr.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.