Tahle ohlédnutí rozesmějí, pobaví i překvapí

26. 1. 2015
Vzpomenete si ještě na článek s autentickými vzkazy z ledniček? Vybaví se vám třeba desatero šťastného majitele nemovitosti? A pamatuje se na skrytou moc barev v ložnici? Pokud jen trochu s odpovědí váháte, tak neváhejte a podívejte se na osmičku ohlédnutí s tipy, postřehy a inspiracemi. Znovu se nechte příjemně překvapit.

A jdeme hned na autentické vzkazy z ledniček, z nichž vám smích zmrzne na rtech. Jeden příklad za všechny: „Moje holka mi nalepila na ledničku: Nefunguje to. Už to nevydržím. Odcházím bydlet k mámě. – Otevřu lednici, světlo svítí, pivo je studené… Tak co že jako nefunguje?“ Takhle třeskutých vzkazů je tam samozřejmě víc.

7

Desatero šťastného majitele nemovitosti někoho inspiruje, někoho pobaví, další rovnou rozesměje, ale rozhodně stojí tohle desatero znovu za přečtení, nebo alespoň za proletění očima. Třeba hned první rada by se měla dláždit zlatem: Nikdy nic s nikým nevlastněte napůl. A takových je tam ještě devět.

C003 Desatero šťastného majitele nemovitosti_návěští

Na chvilku zůstane ještě u koupě nemovitosti. Víte, že byt se kupuje i s případným dluhem? Tak kdo to nevěděl, tak už to ví. A kdo si i tak nedá pozor, tak pro něj jsme dali dohromady rady vycházející z toho, že na všem je třeba hledat něco dobrého.

005 shutterstock_188010203

Tipy a triky z kategorie „Před mejdanem“ nestárnou, naopak jsou stále živé. Podívejte se tedy na doporučení co dělat nebo čeho se vyvarovat, když rodiče vyrazili na víkend a vy jste sezvali spoustu známých na mejdan.

Nový obrázek_MEJDAN do výběruA002-Mejdan_1

Celebrity jsou zvány na mejdany, ale není radno si kdekterou celebritu brát za souseda. Tak na tohle máme také svůj vlastní recept.

C006 Deset celebrit které byste nechtěli za sousedy_návěští

Když je doma klid, může vstoupit do hry skrytá moc barev. Jinými slovy, jakou barvu využít v ložnici, když chcete dodat svému milostnému životu šťávu?

6

Láska sice prochází žaludkem, ale není nutné trávit zbytečně moc času u sporáku. Vařit doma se sice vyplatí, ale na některá jídla se i tak vyplatí zajít do hospody. A my víme, na které.

02 Nechte sporák odpočívat_Steak_na web

A když už si nedáte říci a pustíte se do domácího vyvařování, tak pozor na hořící pánev. Když vzplane olej na pánvi, člověk na okamžik přestane dýchat, srdce se mu zastaví. A pak dost často udělá tu chybu, že chce plamen uhasit vodou.

Hořící pánev

 

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.