Tahle ohlédnutí rozesmějí, pobaví i překvapí

Autor: TadyJeMoje.cz
Vzpomenete si ještě na článek s autentickými vzkazy z ledniček? Vybaví se vám třeba desatero šťastného majitele nemovitosti? A pamatuje se na skrytou moc barev v ložnici? Pokud jen trochu s odpovědí váháte, tak neváhejte a podívejte se na osmičku ohlédnutí s tipy, postřehy a inspiracemi. Znovu se nechte příjemně překvapit.

A jdeme hned na autentické vzkazy z ledniček, z nichž vám smích zmrzne na rtech. Jeden příklad za všechny: „Moje holka mi nalepila na ledničku: Nefunguje to. Už to nevydržím. Odcházím bydlet k mámě. – Otevřu lednici, světlo svítí, pivo je studené… Tak co že jako nefunguje?“ Takhle třeskutých vzkazů je tam samozřejmě víc.

7

Desatero šťastného majitele nemovitosti někoho inspiruje, někoho pobaví, další rovnou rozesměje, ale rozhodně stojí tohle desatero znovu za přečtení, nebo alespoň za proletění očima. Třeba hned první rada by se měla dláždit zlatem: Nikdy nic s nikým nevlastněte napůl. A takových je tam ještě devět.

C003 Desatero šťastného majitele nemovitosti_návěští

Na chvilku zůstane ještě u koupě nemovitosti. Víte, že byt se kupuje i s případným dluhem? Tak kdo to nevěděl, tak už to ví. A kdo si i tak nedá pozor, tak pro něj jsme dali dohromady rady vycházející z toho, že na všem je třeba hledat něco dobrého.

005 shutterstock_188010203

Tipy a triky z kategorie „Před mejdanem“ nestárnou, naopak jsou stále živé. Podívejte se tedy na doporučení co dělat nebo čeho se vyvarovat, když rodiče vyrazili na víkend a vy jste sezvali spoustu známých na mejdan.

Nový obrázek_MEJDAN do výběruA002-Mejdan_1

Celebrity jsou zvány na mejdany, ale není radno si kdekterou celebritu brát za souseda. Tak na tohle máme také svůj vlastní recept.

C006 Deset celebrit které byste nechtěli za sousedy_návěští

Když je doma klid, může vstoupit do hry skrytá moc barev. Jinými slovy, jakou barvu využít v ložnici, když chcete dodat svému milostnému životu šťávu?

6

Láska sice prochází žaludkem, ale není nutné trávit zbytečně moc času u sporáku. Vařit doma se sice vyplatí, ale na některá jídla se i tak vyplatí zajít do hospody. A my víme, na které.

02 Nechte sporák odpočívat_Steak_na web

A když už si nedáte říci a pustíte se do domácího vyvařování, tak pozor na hořící pánev. Když vzplane olej na pánvi, člověk na okamžik přestane dýchat, srdce se mu zastaví. A pak dost často udělá tu chybu, že chce plamen uhasit vodou.

Hořící pánev

 

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.

Z betonu deprese nemáme

Jakub Malý alias DJ Doemixxx si spolu s partnerkou Nicolou nemůže své nové bydlení v panelovém domě vynachválit. S totální rekonstrukcí, která se především týkala změny dispozic a řešení industriálních detailů, se mladý pár obrátil na architekty ze studia NEUHÄUSL HUNAL. Osobitou atmosféru však vytvořil hlavně vlastními nápady.

Ministudio z kontejnerů postavili na střeše bytového domu

Indie je hned po Číně druhou nejlidnatější zemí světa. A kde není prostoru nazbyt, tam přichází na řadu originální řešení. Třeba jako v indické metropoli Nové Dillí, kde se mladý pár podnikatelů rozhodl nedostatek místa řešit po svém – přístavbou malého bytu z kontejnerů přímo na střeše několikapatrového bytového domu.