Tahle ohlédnutí rozesmějí, pobaví i překvapí

26. 1. 2015
Vzpomenete si ještě na článek s autentickými vzkazy z ledniček? Vybaví se vám třeba desatero šťastného majitele nemovitosti? A pamatuje se na skrytou moc barev v ložnici? Pokud jen trochu s odpovědí váháte, tak neváhejte a podívejte se na osmičku ohlédnutí s tipy, postřehy a inspiracemi. Znovu se nechte příjemně překvapit.

A jdeme hned na autentické vzkazy z ledniček, z nichž vám smích zmrzne na rtech. Jeden příklad za všechny: „Moje holka mi nalepila na ledničku: Nefunguje to. Už to nevydržím. Odcházím bydlet k mámě. – Otevřu lednici, světlo svítí, pivo je studené… Tak co že jako nefunguje?“ Takhle třeskutých vzkazů je tam samozřejmě víc.

7

Desatero šťastného majitele nemovitosti někoho inspiruje, někoho pobaví, další rovnou rozesměje, ale rozhodně stojí tohle desatero znovu za přečtení, nebo alespoň za proletění očima. Třeba hned první rada by se měla dláždit zlatem: Nikdy nic s nikým nevlastněte napůl. A takových je tam ještě devět.

C003 Desatero šťastného majitele nemovitosti_návěští

Na chvilku zůstane ještě u koupě nemovitosti. Víte, že byt se kupuje i s případným dluhem? Tak kdo to nevěděl, tak už to ví. A kdo si i tak nedá pozor, tak pro něj jsme dali dohromady rady vycházející z toho, že na všem je třeba hledat něco dobrého.

005 shutterstock_188010203

Tipy a triky z kategorie „Před mejdanem“ nestárnou, naopak jsou stále živé. Podívejte se tedy na doporučení co dělat nebo čeho se vyvarovat, když rodiče vyrazili na víkend a vy jste sezvali spoustu známých na mejdan.

Nový obrázek_MEJDAN do výběruA002-Mejdan_1

Celebrity jsou zvány na mejdany, ale není radno si kdekterou celebritu brát za souseda. Tak na tohle máme také svůj vlastní recept.

C006 Deset celebrit které byste nechtěli za sousedy_návěští

Když je doma klid, může vstoupit do hry skrytá moc barev. Jinými slovy, jakou barvu využít v ložnici, když chcete dodat svému milostnému životu šťávu?

6

Láska sice prochází žaludkem, ale není nutné trávit zbytečně moc času u sporáku. Vařit doma se sice vyplatí, ale na některá jídla se i tak vyplatí zajít do hospody. A my víme, na které.

02 Nechte sporák odpočívat_Steak_na web

A když už si nedáte říci a pustíte se do domácího vyvařování, tak pozor na hořící pánev. Když vzplane olej na pánvi, člověk na okamžik přestane dýchat, srdce se mu zastaví. A pak dost často udělá tu chybu, že chce plamen uhasit vodou.

Hořící pánev

 

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Patrový mini domek má 17 m²

16. 1. 2018
Mikrobydlení si získává po celém světě čím dál větší oblibu. Menší podlahová plocha znamená nižší pořizovací náklady, levnější účty za elektřinu i vytápění a v jistém smyslu i jednodušší život zbavený spousty zbytečných krámů. Přesně to je i případ tohoto mini domečku z Jihoafrické republiky.

5 DIY boxů na kapesníčky

15. 1. 2018
Také se vám na podzim a přes zimu válí všude možně po bytě papírové kapesníčky? Vyřešily by to klasické boxy, v nichž jich je slušná zásoba, ale ty zase nevypadají moc dobře. My však pro vás máme inspiraci, jak nepěkné krabičky na tahací kapesníky proměnit v originální designové kousky.

8 pestrobarevných kuchyní

11. 1. 2018
Obyčejně jsou kuchyně spíše jednobarevné nebo v několika málo tlumených barvách. Že to tak dělá většina, ale vůbec neznamená, že takovou kuchyni musíte mít i vy. Ukážeme vám pár takových, kde se barev nebojí.

Jak zařídit jídelní koutek pro psa

10. 1. 2018
Zásobník na jídlo či misky na pití a žrádlo válející se někde v koutě vám doma moc parády nenadělají. Ukážeme vám, jak uspořádat věci pro vašeho pejska tak, aby to bylo praktické a zároveň vše vkusně zapadalo do interiéru.

Moderní podkrovní ministudio má 25 m²

9. 1. 2018
Centra mnohých evropských měst jsou plná starých bytových domů, z nichž čiší naprosto unikátní atmosféra. Uvnitř jsou navíc stále ještě k nalezení původní garsonky, které čekají, až se jich ujme šikovný designér a pořádně je oživí. Jako se to nedávno podařilo v Londýně.

Bojujeme proti vlhkosti a plísni

8. 1. 2018
Nečekejte, až se vám doma udělá plíseň, a zatočte s vlhkem, dokud je čas. Navlhlé zdi přitom nenajdete pouze ve starých domech a bytech, ale mohou se objevit i v moderních domovech, nebo dokonce v novostavbě. Jak tenhle problém objevit hned v zárodku?

Z naší zkušenosti: Správné a špatné dluhy

4. 1. 2018
Správný dluh přináší dlouhodobější užitek a máme jej pod kontrolou. Špatný dluh řeší zpravidla krátkodobou potřebu nebo zájem, po jejichž uspokojení nám zůstane jen závazek splácet. Moje rodina má zkušenost s úvěrem na bydlení i se spotřebitelskou půjčkou, přičemž ani v jednom případě nešlo o špatný dluh.

Mobilní domek se dvěma mezipatry

3. 1. 2018
Některé rodinné sešlosti mohou vyústit v hádky, jiné ve společné podnikání. Tou druhou, výrazně produktivnější cestou se vydala rodina z Nového Zélandu, která díky spolupráci všech svých členů začala navrhovat, stavět i prodávat moderní mobilní domky.

Jak si doma uspořádat papíry, aby to dobře vypadalo

2. 1. 2018
Žijeme sice v digitální době, ale stejně se nám doma pořád hromadí spousta papíru. A když zrovna nějaký potřebujeme, jako na potvoru ho nemůžeme najít. Přinášíme několik tipů, jak si v důležitých listinách konečně udělat pořádek.