Tahle ohlédnutí rozesmějí, pobaví i překvapí

Autor: TadyJeMoje.cz
Vzpomenete si ještě na článek s autentickými vzkazy z ledniček? Vybaví se vám třeba desatero šťastného majitele nemovitosti? A pamatuje se na skrytou moc barev v ložnici? Pokud jen trochu s odpovědí váháte, tak neváhejte a podívejte se na osmičku ohlédnutí s tipy, postřehy a inspiracemi. Znovu se nechte příjemně překvapit.

A jdeme hned na autentické vzkazy z ledniček, z nichž vám smích zmrzne na rtech. Jeden příklad za všechny: „Moje holka mi nalepila na ledničku: Nefunguje to. Už to nevydržím. Odcházím bydlet k mámě. – Otevřu lednici, světlo svítí, pivo je studené… Tak co že jako nefunguje?“ Takhle třeskutých vzkazů je tam samozřejmě víc.

7

Desatero šťastného majitele nemovitosti někoho inspiruje, někoho pobaví, další rovnou rozesměje, ale rozhodně stojí tohle desatero znovu za přečtení, nebo alespoň za proletění očima. Třeba hned první rada by se měla dláždit zlatem: Nikdy nic s nikým nevlastněte napůl. A takových je tam ještě devět.

C003 Desatero šťastného majitele nemovitosti_návěští

Na chvilku zůstane ještě u koupě nemovitosti. Víte, že byt se kupuje i s případným dluhem? Tak kdo to nevěděl, tak už to ví. A kdo si i tak nedá pozor, tak pro něj jsme dali dohromady rady vycházející z toho, že na všem je třeba hledat něco dobrého.

005 shutterstock_188010203

Tipy a triky z kategorie „Před mejdanem“ nestárnou, naopak jsou stále živé. Podívejte se tedy na doporučení co dělat nebo čeho se vyvarovat, když rodiče vyrazili na víkend a vy jste sezvali spoustu známých na mejdan.

Nový obrázek_MEJDAN do výběruA002-Mejdan_1

Celebrity jsou zvány na mejdany, ale není radno si kdekterou celebritu brát za souseda. Tak na tohle máme také svůj vlastní recept.

C006 Deset celebrit které byste nechtěli za sousedy_návěští

Když je doma klid, může vstoupit do hry skrytá moc barev. Jinými slovy, jakou barvu využít v ložnici, když chcete dodat svému milostnému životu šťávu?

6

Láska sice prochází žaludkem, ale není nutné trávit zbytečně moc času u sporáku. Vařit doma se sice vyplatí, ale na některá jídla se i tak vyplatí zajít do hospody. A my víme, na které.

02 Nechte sporák odpočívat_Steak_na web

A když už si nedáte říci a pustíte se do domácího vyvařování, tak pozor na hořící pánev. Když vzplane olej na pánvi, člověk na okamžik přestane dýchat, srdce se mu zastaví. A pak dost často udělá tu chybu, že chce plamen uhasit vodou.

Hořící pánev

 

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.