Stylové pelíšky pro domácí mazlíky

Pelíšek pro psa či kočku nemusí být nudná tuctovka ze zverimexu nebo nevzhledná zmuchlaná stará deka pohozená někde v koutě. Dopřejte svým miláčkům zajímavější bydlení. Když kufr doslouží Je váš kufr už tak otřískaný, že se s ním stydíte někam cestovat? Sundejte z něj víko, vystelte jej uvnitř nadýchanou peřinkou, a máte z něj skvělý designový pelíšek pro psa nebo kočku.

Spaní jako ve vatelínu

Na zimu se bude vašim čtyřnohým kamarádům krásně oddechovat v teploučkém pelíšku z nedošitého potahu na polštář vyplněného stříhaným vatelínem. Horní část, která funguje jako přikrývka, nechte tenčí a měla by být trochu kratší, aby měl váš domácí parťák z pelíšku trochu výhled.

_pastedGraphic-1

Do hajan do šuplíku

Miniaturní byteček pro menšího pejska nebo kočku snadno uděláte i z obyčejného starého šuplíku. Stačí ho znovu natřít, lehce pomalovat nebo nadepsat jménem zvířete, a bude vypadat opravdu stylově. Na úchytku můžete zavěšovat hračky nebo náhradní obojky.

_pastedGraphic-2 _pastedGraphic

Kočičí království z poliček

Kočky přímo milují výšky, a jestli nechcete, aby vám doma šplhaly po záclonách, udělejte jim pelíšek, ve kterém se pořádně vyřádí. Tahle sestava poliček s různě orientovanými otvory pro ně bude pravým rájem.

_pastedGraphic-3

Kočka přede v županu

Pro starší líné kočky a kocoury, kteří se rádi válí v měkoučku a teploučku, je ideální pelíšek spíchnutý ze starého županu. Tohle bydlení jim nakonec možná budete i sami závidět.

_pastedGraphic-4

Foto: Decoist.comDigsdigs.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.