Stylové pelíšky pro domácí mazlíky

14. 7. 2015
Pelíšek pro psa či kočku nemusí být nudná tuctovka ze zverimexu nebo nevzhledná zmuchlaná stará deka pohozená někde v koutě. Dopřejte svým miláčkům zajímavější bydlení. Když kufr doslouží Je váš kufr už tak otřískaný, že se s ním stydíte někam cestovat? Sundejte z něj víko, vystelte jej uvnitř nadýchanou peřinkou, a máte z něj skvělý designový pelíšek pro psa nebo kočku.

Spaní jako ve vatelínu

Na zimu se bude vašim čtyřnohým kamarádům krásně oddechovat v teploučkém pelíšku z nedošitého potahu na polštář vyplněného stříhaným vatelínem. Horní část, která funguje jako přikrývka, nechte tenčí a měla by být trochu kratší, aby měl váš domácí parťák z pelíšku trochu výhled.

_pastedGraphic-1

Do hajan do šuplíku

Miniaturní byteček pro menšího pejska nebo kočku snadno uděláte i z obyčejného starého šuplíku. Stačí ho znovu natřít, lehce pomalovat nebo nadepsat jménem zvířete, a bude vypadat opravdu stylově. Na úchytku můžete zavěšovat hračky nebo náhradní obojky.

_pastedGraphic-2 _pastedGraphic

Kočičí království z poliček

Kočky přímo milují výšky, a jestli nechcete, aby vám doma šplhaly po záclonách, udělejte jim pelíšek, ve kterém se pořádně vyřádí. Tahle sestava poliček s různě orientovanými otvory pro ně bude pravým rájem.

_pastedGraphic-3

Kočka přede v županu

Pro starší líné kočky a kocoury, kteří se rádi válí v měkoučku a teploučku, je ideální pelíšek spíchnutý ze starého županu. Tohle bydlení jim nakonec možná budete i sami závidět.

_pastedGraphic-4

Foto: Decoist.comDigsdigs.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Patrový mini domek má 17 m²

16. 1. 2018
Mikrobydlení si získává po celém světě čím dál větší oblibu. Menší podlahová plocha znamená nižší pořizovací náklady, levnější účty za elektřinu i vytápění a v jistém smyslu i jednodušší život zbavený spousty zbytečných krámů. Přesně to je i případ tohoto mini domečku z Jihoafrické republiky.

5 DIY boxů na kapesníčky

15. 1. 2018
Také se vám na podzim a přes zimu válí všude možně po bytě papírové kapesníčky? Vyřešily by to klasické boxy, v nichž jich je slušná zásoba, ale ty zase nevypadají moc dobře. My však pro vás máme inspiraci, jak nepěkné krabičky na tahací kapesníky proměnit v originální designové kousky.

8 pestrobarevných kuchyní

11. 1. 2018
Obyčejně jsou kuchyně spíše jednobarevné nebo v několika málo tlumených barvách. Že to tak dělá většina, ale vůbec neznamená, že takovou kuchyni musíte mít i vy. Ukážeme vám pár takových, kde se barev nebojí.

Jak zařídit jídelní koutek pro psa

10. 1. 2018
Zásobník na jídlo či misky na pití a žrádlo válející se někde v koutě vám doma moc parády nenadělají. Ukážeme vám, jak uspořádat věci pro vašeho pejska tak, aby to bylo praktické a zároveň vše vkusně zapadalo do interiéru.

Moderní podkrovní ministudio má 25 m²

9. 1. 2018
Centra mnohých evropských měst jsou plná starých bytových domů, z nichž čiší naprosto unikátní atmosféra. Uvnitř jsou navíc stále ještě k nalezení původní garsonky, které čekají, až se jich ujme šikovný designér a pořádně je oživí. Jako se to nedávno podařilo v Londýně.

Bojujeme proti vlhkosti a plísni

8. 1. 2018
Nečekejte, až se vám doma udělá plíseň, a zatočte s vlhkem, dokud je čas. Navlhlé zdi přitom nenajdete pouze ve starých domech a bytech, ale mohou se objevit i v moderních domovech, nebo dokonce v novostavbě. Jak tenhle problém objevit hned v zárodku?

Z naší zkušenosti: Správné a špatné dluhy

4. 1. 2018
Správný dluh přináší dlouhodobější užitek a máme jej pod kontrolou. Špatný dluh řeší zpravidla krátkodobou potřebu nebo zájem, po jejichž uspokojení nám zůstane jen závazek splácet. Moje rodina má zkušenost s úvěrem na bydlení i se spotřebitelskou půjčkou, přičemž ani v jednom případě nešlo o špatný dluh.

Mobilní domek se dvěma mezipatry

3. 1. 2018
Některé rodinné sešlosti mohou vyústit v hádky, jiné ve společné podnikání. Tou druhou, výrazně produktivnější cestou se vydala rodina z Nového Zélandu, která díky spolupráci všech svých členů začala navrhovat, stavět i prodávat moderní mobilní domky.

Jak si doma uspořádat papíry, aby to dobře vypadalo

2. 1. 2018
Žijeme sice v digitální době, ale stejně se nám doma pořád hromadí spousta papíru. A když zrovna nějaký potřebujeme, jako na potvoru ho nemůžeme najít. Přinášíme několik tipů, jak si v důležitých listinách konečně udělat pořádek.