Škůdci garden party

Autor: TadyJeMoje.cz
I když na své zahradě podáváte sebelepší jídlo a pití, úspěch vaší grilovačky stejně bude záviset hlavně na tom, jaké si tam pozvete hosty. Vybrali jsme pro vás pár typů lidí, kteří vám spolehlivě rozklíží i tu nejpečlivěji připravovanou akci.

01_08_2014 ŠKŮDCI GARDEN PARTY

Všeuměl

Je ho všude plno a rád přiloží ruku k dílu. Hrne se rozpalovat gril, li když to vůbec neumí, když se vám konečně podaří mu sebrat sirky, najde si nějakou jinou činnost, při které může působit škodu.

Gurmán

Žádné maso pro něj není dost uzrálé a dobře naložené, žádné víno nemá ideální terroir. Po pár minutách jeho žvanění budete mít pocit, že své hosty odbýváte levnou flaksou a nepitelným patokem.

Exhibicionista

Dříve nebo později začne hosty navádět, aby se s ním koupali nazí ve vašem bazénu nebo aby hráli na slepou bábu mezi záhony vašich pracně vyšlechtěných růží.

Loudil

Jakmile bude mít společnost trochu upito, začne dělat dvojsmyslné narážky a vyprávět
dámám lechtivé vtipy. S přibývajícími sklenkami pak samozřejmě bude čím dál otravnější a dovolenější.

Žárlivec

Na všechny, kteří prohodí pár slov s jeho manželkou, bude vrhat výhrůžné pohledy, na závěr večírku pak vystřihne hysterickou scénu zakončenou demonstrativním odchodem.

Hypochondr

Každému, kdo mu padne do spárů, spolehlivě zkazí apetit podrobným líčením všech svých
neduhů. Pokud jsou na párty hypochondři dva, máte po starostech. Někam si spolu zalezou a budou si tam spokojeně notovat.

Feministka

Mezi vašimi známými asi nebude moc lidí, kteří by měli náladu řešit nad jehněčími kotletkami problematiku genderových stereotypů.

Starostlivá matka

Každých dvacet minut volá domů, jestli jsou děti v pořádku, navíc dokáže jakýkoliv hovor během pár vět stočit k tomu, jak geniální a zábavné má potomky.

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Úsporné mikrobydlení pro single nájemníky

Sehnat malý a cenově přijatelný byt v centru velkoměsta může být pořádný oříšek. O jeho rozlousknutí se ve spolupráci s developery a architekty pokoušejí metropole v různých koutech světa. Některé si na něm už pořádně vylámaly zuby, jiným se naopak zadařilo. K těm úspěšným se minulý rok připojilo i město New York s projektem Carmel Place.

7 tipů, jak doma uskladnit tužky

Klávesnice vládnou světu, většina z nás psací pero do ruky nevzala už pěkně dlouho. I přesto se ale většině z nás povalují pastelky a pera jen tak halabala po stole. Srovnejte je do latě a najděte jim jednou pro vždy pevné a stylové místo, ať nepřekáží!

Annelie Paurová Herz: Jsem blázen do tvoření

Prvním z výherců naší soutěže na Facebooku, které vám postupně všechny na stránkách TadyJeMoje představíme, je Annelie Paurová Herz. Spolu s manželem Jiřím Paurem milují skandinávský styl, hlavně přírodní prvky a tlumené barvy. Na podzim plánují rekonstrukci a těší se na zařizování dětského pokojíčku pro svého čtyřměsíčního syna.

Bydlení v orientálním stylu

Detailně propracované mozaiky, ručně tkané koberce, měkounké polštářky nebo kovové nádobí, to všechno jsou atributy, jimiž se vyznačují orientální interiéry. Nemusíte bydlet zrovna v Marrákeši, Káhiře či Istanbulu a stejně jim to může u vás doma slušet.

Moderní dvoupokojové studio pro dva

Jacque a Hanne tvoří velmi milý a přátelský pár. Dvojice si v průběhu společných let vysnila útulné letní sídlo poblíž pláže. Sny se jim povedlo převést do reality minulý rok, a dnes nás proto s radostí zvou na návštěvu svého zbrusu nového bydlení v živelném středomořském stylu.

5 interiérů s fešáckými paravány

V malém bytě byste se měli snažit prostor spíše otvírat, ale co když najednou potřebujete nějaký koutek, kam si budete moct zalézt, aby vás nikdo nerušil? Zajímavým řešením podobného dilematu mohou být mobilní paravány.

Květinové bydlení

Nemusíte být zrovna nenapravitelní romantici, a přesto uvidíte, že s květinami vstoupí do vašeho bytu dobrá nálada. A nemusí to být jen řezané květiny ve váze, klidně je můžete mít na závěsech, povlečení nebo třeba na nábytku. Schválně se podívejte, jak květinový motiv vykouzlí ve vašem interiéru optimistickou atmosféru rozkvetlé louky.

Nejčastější důvod domácích hádek kvůli penězům? Bydlení!

Kvůli čemu se lidé doma nejčastěji hádají, když jde o využití volných financí? Tak na to se nedávno dotazovala agentura IBRS tisícovky lidí. A výsledky jsou zajímavé: 28 % respondentů uvedlo na prvním místě bydlení.

Zbavte se hmyzu bez chemie

Objevil se u vás doma nezvaný hmyzí host? Přestaňte panikařit a odvolejte chemický poplach! V boji s mravenci, komáry, vinnými muškami a dalšími nepříjemnými škůdci vám pomůžou běžné zásoby ze spíže.