6 ukázek rybářských interiérů

Autor: TadyJeMoje.cz
Válí se vám na půdě nebo ve sklepě staré rybářské nádobíčko? Zkuste ho využít jako netradiční interiérový doplněk, který vaše návštěvy jen tak nepřehlédnou. A když jim k tomu ještě na talíř naservírujete kapří hranolky nebo pečeného pstruha, budete za rybářskou hvězdu, i kdybyste prut, co jste zdědili po dědečkovi, v životě nedrželi v ruce.

Rybářský prut

Zatlouct do zdi skobu a na ni pověsit obrázek umí každý. S rybářským prutem se vám ale naskýtá šance vystavit fotky mnohem zajímavějším způsobem. Ideální zvláště na momentky z dovolené nebo prázdnin strávených někde u vody.

Rybářská síť

Udice bývají dimenzovány na jiné váhy, než jsou záclony, proto se nemusíte bát je využít místo garnýží. Ideální pak je, když oknem vidíte na řeku či rybník a místo závěsů si dáte rybářské sítě.

Zábavná lampa

Zábavná lampa na chatu či chalupu, kterou ale můžete dát i do nějakého hodně střeleného bytu. Na prut pověsíte starou plechovou řízkovnici s dírkami, a když to bude chtít mít opravdu vyfešákované, můžete kolem ještě připevnit splávky, woblery a čihátka neboli policajty.

Dekorace nad postel

Do interiérů zařízených ve venkovském stylu se staré rybářské pruty hodí i jako dekorace nad postel. Mají navíc tu výhodu, že když se budete nudit, vždycky je můžete sundat ze zdi a vyrazit k vodě.

Rybářská lampa

Jestli máte rádi konceptuální umění a máte doma pět zbytečných prutů, můžete se pustit do téhle velkorysé instalace přes celý strop. Tohle netradiční řešení dá sice práci, ale výsledek nevypadá vůbec špatně.

Rybářská stěna

A na závěr jsme vybrali interiér, jehož majitel není žádný troškař a rozhodl se v rybářském duchu koncipovat rovnou celou stěnu. Kdo ví, jestli náhodou nemá v obýváku místo sedačky uvázanou pramičku od těch vesel na zdi.

Foto: yakangler.com,  hometalk.comhouseofturquoise.com, treatyourselfsandiegodotcom.wordpress.com,  lh4.ggpht.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.