6 nápadů, jak využít kožené pásky

25. 7. 2016
Válí se vám ve skříni hromada starých pásků a řemínků na vyhození? Nač ten spěch. Ještě než s nimi vyrazíte do kontejneru, podívejte se na pár nápadů, jak jim můžete vdechnout nový život.

_Pasky1

Kuchyňská linka s westernovým nádechem

Nastříhané kratší kousky můžete jednoduše přišroubovat na šuplíky a korpusy kuchyňské skříňky, není to nijak náročná změna, která ale běžnou kuchyňskou linku příjemně ozvláštní. Vypadá to moc dobře například v kombinaci s přírodním dřevem.

_pasky2

Zkroťte neposedné časopisy

Ať už je vystavíte na odiv a pásky je jen ohradíte, nebo je sepnete srolované k sobě, nejdůležitější je, že už se vám časopisy nebudou doma povalovat všude možně.

_pasky3

Poličky jako ze škatulky a závěsy pěkně pod kontrolou

Možná už je na čase vzít do ruky pásek a udělat doma pořádek. Nebojte se, nevybízíme vás k domácímu násilí, řeč je o interesantní páskové poličce nebo o zajímavém způsobu, jak spoutat rozpínavé závěsy.

_pasky4

Pásky oživují staré věci

Tak trochu steampunkový styl si doma dopřejete vcelku snadno – když zavěsíte na kožený pásek zrcadlo nebo hodiny. Pokud jste ve sklepě objevili hezkou židli se zničeným polstrováním, zkuste vyplést sedák koženými pásky! Taková židle nadělá spoustu parády i v absolutně moderním bytě!

Foto: architectureartdesigns.com, woohome.com, Homedit.com, designrulz.com, uk.pinterest.com, Woohome.com, upcyclethat.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.