6 nápadů na domácí párty za pár korun

Každý, kdo někdy pořádal u sebe doma večírek, asi potvrdí, že to není zrovna levná záležitost. My jsme ale našli několik vylepšováků, které nestojí skoro nic a každou party skvěle okoření. Mrkněte, s čím zabodovat na mecheche s přáteli.

_party1

Domácí limonáda

Kupte pár citronů nebo v době, kdy rostou, natrhejte v lese maliny a borůvky, dejte je do sklenice s vodou a ledem, navrch přihoďte pár lístků máty, a stylové nealko občerstvení máte vyřešené.

_party2

Prostírání z papíru

Nejen levné a trendy, ale také super praktické řešení, které po party prostě zmačkáte a vyhodíte. S prostíráním si navíc můžete ještě dále vyhrát, třeba jej různě popsat a pokreslit. Několikametrovou roli pořídíte v papírnictví za pár kaček.

Duhový příbor

Nabízet návštěvám nudné plastové příbory se nikomu moc nechce. Když je ale ozdobíte nejrůznějšími barvičkami, rázem vznikne vtipná designovka, nad kterou už se nikdo nebude ofrňovat, že přece není v bufáči.

_party3

Šmrncovní kelímky

Podobně jako plastové příbory se dají vylepšit i ty nejlevnější kelímky. Povolejte do zbraně kouzelného pomocníka jménem washi páska a kelímky se jedním tahem promění v osobité nádobí, ve kterém to bude drinkům slušet.

_party4

Hranolky v novinách

Chcete ušetřit za jídlo? Kupte tři kila brambor, nakrájejte je a strčte do trouby. Hranolky pak servírujte ve starých novinách, přesně jako to dělají u stánků v Belgii, kde tahle oblíbená pochoutka vznikla.

Kyblík popkornu

Dalším levným zobáním na party, kterému málokdo odolá, je popkorn. Dáte do mikrovlnky pět, šest sáčků a pak to nasypete do klasického plechového kýble. Vaši hosté potom mohou známým vykládat, že měli na mejdanu opravdový „kýbl popkornu“.

Foto: rightathome.com, www.bakersroyale.com, delineateyourdwelling.com, www.viladoartesao.com, www.pnpflowersinc.com, www.modwedding.com, wesharepics.info

Diskuze

komentářů


Štítky

Přečtěte si také

Týpí užijete doma i venku

Snad každý si jako dítě stavěl doma i venku nejrůznější schovávačky a bunkry. Tak proč si svůj dětský sen nesplnit i o pár let později? Ať už si v týpí chcete hrát s dětmi na indiány, jen tak lenošit nebo tam ustlat vašemu pejskovi, řekneme vám, jak si je postavit.

9 parádních proměn vyřazených šuplíků

Než odnesete staré šuplíky do kontejneru, dejte si pět minut. Zkuste zapojit fantazii a představte si, jestli by z nich při troše kreativity nemohl vzniknout jiný kus nábytku nebo bytový doplněk. Třeba vám ještě výborně poslouží.

Závěsy ušetřily v malém bytě místo

Neokoukané využití textilií uvnitř interiéru zvládají Asiaté na jedničku. Své domovy systematicky vybavují hlavně přírodními materiály a třeba s látkovými závěsy umí doslova kouzlit. Používají je nejen na zatemňování oken, ale také jimi dokáží nahradit dělicí příčky. Přesně jako v tomto bytě v centru Singapuru.

8 věcí z měděných trubek

Měděné trubky nemusí sloužit jen jako vodoinstalační materiál. Docela dobře je využijete i v interiéru, kde si z nich vlastníma rukama můžete vyrobit originální a stylové kousky.

6 zábavných dekorací z ovoce

Léto je dobou barev, zážitků a hlavně všemožného ovoce! Našli jsme proto pro vás pár nápadů, jak si z melounu, ananasu, pomeranče či jablka vyrobit veselé a pestré dekorace do bytu.

Užijte si grilování na balkoně nebo přímo doma

Říkáte si, že radosti grilování si mohou užívat jen ti, kteří mají zahradu nebo velkou terasu? Kdepak! Pochoutky z ohně si můžete dopřát, i když vlastníte jen mini balkonek, nebo dokonce ani ten ne!

Úsporný a levný minidomek s luxusním výhledem

Klid, hodně volného prostoru a panoramatické výhledy na okolní lesy a hory. Takhle zní podle jednoho amerického umělce recept, jak zaručeně načerpat inspiraci pro tvůrčí činnost. Proto si pro chvíle, kdy se věnuje vlastní tvorbě, nechal postavit malinký domek uprostřed nádherné přírody.

5 psů, kteří se skvěle hodí do garsonky

Bydlíte v malinké garsonce, ale přesto byste si rádi pořídili psa? Nezoufejte, mezi psími plemeny se najdou i taková, kterým malé prostory vadit nebudou, ba naopak bude jim v nich dobře.

Velký úklid podle feng shui

Pokud se už poněkolikáté odhodláváte k nevyhnutelnému generálnímu úklidu domácnosti, zkuste to tentokrát podle feng shui! Ideálně se tenhle způsob hodí v případech, kdy v životě hledáte změnu nebo pokud se vyrovnáváte s nepříjemnou životní událostí.