6 nápadů na domácí párty za pár korun

6. 4. 2017
Každý, kdo někdy pořádal u sebe doma večírek, asi potvrdí, že to není zrovna levná záležitost. My jsme ale našli několik vylepšováků, které nestojí skoro nic a každou party skvěle okoření. Mrkněte, s čím zabodovat na mecheche s přáteli.

_party1

Domácí limonáda

Kupte pár citronů nebo v době, kdy rostou, natrhejte v lese maliny a borůvky, dejte je do sklenice s vodou a ledem, navrch přihoďte pár lístků máty, a stylové nealko občerstvení máte vyřešené.

_party2

Prostírání z papíru

Nejen levné a trendy, ale také super praktické řešení, které po party prostě zmačkáte a vyhodíte. S prostíráním si navíc můžete ještě dále vyhrát, třeba jej různě popsat a pokreslit. Několikametrovou roli pořídíte v papírnictví za pár kaček.

Duhový příbor

Nabízet návštěvám nudné plastové příbory se nikomu moc nechce. Když je ale ozdobíte nejrůznějšími barvičkami, rázem vznikne vtipná designovka, nad kterou už se nikdo nebude ofrňovat, že přece není v bufáči.

_party3

Šmrncovní kelímky

Podobně jako plastové příbory se dají vylepšit i ty nejlevnější kelímky. Povolejte do zbraně kouzelného pomocníka jménem washi páska a kelímky se jedním tahem promění v osobité nádobí, ve kterém to bude drinkům slušet.

_party4

Hranolky v novinách

Chcete ušetřit za jídlo? Kupte tři kila brambor, nakrájejte je a strčte do trouby. Hranolky pak servírujte ve starých novinách, přesně jako to dělají u stánků v Belgii, kde tahle oblíbená pochoutka vznikla.

Kyblík popkornu

Dalším levným zobáním na party, kterému málokdo odolá, je popkorn. Dáte do mikrovlnky pět, šest sáčků a pak to nasypete do klasického plechového kýble. Vaši hosté potom mohou známým vykládat, že měli na mejdanu opravdový „kýbl popkornu“.

Foto: rightathome.com, www.bakersroyale.com, delineateyourdwelling.com, www.viladoartesao.com, www.pnpflowersinc.com, www.modwedding.com, wesharepics.info

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

6 polštářů, které si vyrobíte sami

22. 2. 2018
Polštáře nejrůznějších barev a tvarů dokáží s interiérem divy. Rázem místnost zútulní, oživí, dodají jí osobitý styl, a když máte chuť na změnu, není nic jednoduššího než je prostě vyměnit. Podívejte se na pár interesantních kousků vlastní výroby.

Levně zařízený industriální byt

21. 2. 2018
Industriální styl se vyznačuje jednoduchostí, úsporností a neokázalou věcností. Řekli byste, že bude něco takového blízké Rusům? Překvapivě se tam právě dostávají do módy tmavší interiéry s industriálním nádechem. Jeden takový zpracovalo pro investora z Moskvy petrohradské studio INT2 architecture.

9 hodin, které si vyrobíte hravě sami

20. 2. 2018
Je libo hodiny malované, látkové, ratanové nebo třeba z klobouku? Proč pracně v obchodě shánět originální nástěnné hodiny, když si je doma zvládnete vyrobit za pár šupů. Stačí jen hodinový strojek a troška fantazie.

Ozdobte si balkon nebo okno domečkem pro ptáčky

19. 2. 2018
Nejen v chladných měsících naše opeřené kamarády potěšíte plným krmítkem nebo ptačí budkou, které můžete umístit na balkon nebo třeba na parapet. Zkuste si je vyrobit sami doma.

Valentýnské dekorace tak trochu jinak

14. 2. 2018
Kdo říká, že valentýnské dekorace musejí být kýčovitě přeslazené? Máme pro vás nápady na originální zamilované kousky, které vám už za pár dní nepolezou krkem a klidně si je v bytě necháte celý rok.

Nábytek z plechových barelů aneb Recyklace nás baví

12. 2. 2018
Stoličky, lavičky, minibar, improvizovaná lednička nebo umyvadlo, tím vším se mohou stát dobře vyčištěné barely od všeho možného. Stačí zvolit vhodnou barvu, aby ladila s interiérem, a máte doma perfektní doplněk, který hned tak někde neuvidíte.

Levné experimentální bydlení v betonových trubkách o velikosti 9,3 m²

8. 2. 2018
Zájemce o bydlení ve větších městech už nějakou dobu trápí vyšponované ceny nemovitostí. S vysokými náklady na pořízení či pronájem bytu se ale nepotýkají jen evropské metropole. V Hongkongu je situace ještě výrazně horší. Místní architekt proto přišel s přechodným řešením. Úlevu by v realitní krizi mělo přinést bydlení ve vodovodních trubkách z betonu.

Sekli jste s bubnováním? Buben rozhodně nevyhazujte, ještě se může hodit!

7. 2. 2018
Pustil už vás pubertální sen o kariéře bubeníka, co na něm stojí celá kapela a jedou po něm nejhezčí holky? Marně se snažíte prodat bubny, o které nikdo nemá zájem? Než je vyhodíte, podívejte se na naše tipy, jak se dají upotřebit v interiéru.