Originální svatební dar? Co takhle polička, budík či stojan na víno z kartonu

27. 2. 2015
Pořádný svatební dar musí být veliký (neznamená to, že musí mít kdovíjaké rozměry, jde o nápad), ošklivý (není to tak, že se za každou cenu nesmí líbit, jde o překvapivost) a musí mít takovou cenu, aby obdarovaný dárek rovnou nevyhodil (nemá to nic společného s cenou finanční, jde o osobní vklad, jímž chcete rozdávat radost).

 

019 TadyJeMoje_Kartoons_Kartoons_stojan-na-vino-cerny-B-1500-x-1500_kartonový_nábytek

Kartonová lepenka, dřevovláknitá deska, nápaditý autor a jeho šikovné ruce, toť vše, ale výsledek je naprosto skvělý. Budík, stínidlo lampy, polička, sedák, stojan na víno, to chce prostě vidět. Pak není těžké si představit, jak tenhle kartonový nábytek a kartonové drobnosti mohou ozvláštnit kdekteré bydlení.

A co je vůbec prima, že tyhle věcičky Kartoons nepostrádající vtip, nápad a řemeslné provedení, může mít kdokoliv o dost levněji, než si na první pohled myslí.

Až do 31. května 2015 například kartonový budík se slevou 30 % nebo designový stojan na víno se slevou 20 %. A do 31. března 2015 slevu 15 % na celý sortiment. To vše na Získejte u Lišky, portálu s výhodami a slevami opravdu pro všechny.

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Patrový mini domek má 17 m²

16. 1. 2018
Mikrobydlení si získává po celém světě čím dál větší oblibu. Menší podlahová plocha znamená nižší pořizovací náklady, levnější účty za elektřinu i vytápění a v jistém smyslu i jednodušší život zbavený spousty zbytečných krámů. Přesně to je i případ tohoto mini domečku z Jihoafrické republiky.

5 DIY boxů na kapesníčky

15. 1. 2018
Také se vám na podzim a přes zimu válí všude možně po bytě papírové kapesníčky? Vyřešily by to klasické boxy, v nichž jich je slušná zásoba, ale ty zase nevypadají moc dobře. My však pro vás máme inspiraci, jak nepěkné krabičky na tahací kapesníky proměnit v originální designové kousky.

8 pestrobarevných kuchyní

11. 1. 2018
Obyčejně jsou kuchyně spíše jednobarevné nebo v několika málo tlumených barvách. Že to tak dělá většina, ale vůbec neznamená, že takovou kuchyni musíte mít i vy. Ukážeme vám pár takových, kde se barev nebojí.

Jak zařídit jídelní koutek pro psa

10. 1. 2018
Zásobník na jídlo či misky na pití a žrádlo válející se někde v koutě vám doma moc parády nenadělají. Ukážeme vám, jak uspořádat věci pro vašeho pejska tak, aby to bylo praktické a zároveň vše vkusně zapadalo do interiéru.

Moderní podkrovní ministudio má 25 m²

9. 1. 2018
Centra mnohých evropských měst jsou plná starých bytových domů, z nichž čiší naprosto unikátní atmosféra. Uvnitř jsou navíc stále ještě k nalezení původní garsonky, které čekají, až se jich ujme šikovný designér a pořádně je oživí. Jako se to nedávno podařilo v Londýně.

Bojujeme proti vlhkosti a plísni

8. 1. 2018
Nečekejte, až se vám doma udělá plíseň, a zatočte s vlhkem, dokud je čas. Navlhlé zdi přitom nenajdete pouze ve starých domech a bytech, ale mohou se objevit i v moderních domovech, nebo dokonce v novostavbě. Jak tenhle problém objevit hned v zárodku?

Z naší zkušenosti: Správné a špatné dluhy

4. 1. 2018
Správný dluh přináší dlouhodobější užitek a máme jej pod kontrolou. Špatný dluh řeší zpravidla krátkodobou potřebu nebo zájem, po jejichž uspokojení nám zůstane jen závazek splácet. Moje rodina má zkušenost s úvěrem na bydlení i se spotřebitelskou půjčkou, přičemž ani v jednom případě nešlo o špatný dluh.

Mobilní domek se dvěma mezipatry

3. 1. 2018
Některé rodinné sešlosti mohou vyústit v hádky, jiné ve společné podnikání. Tou druhou, výrazně produktivnější cestou se vydala rodina z Nového Zélandu, která díky spolupráci všech svých členů začala navrhovat, stavět i prodávat moderní mobilní domky.

Jak si doma uspořádat papíry, aby to dobře vypadalo

2. 1. 2018
Žijeme sice v digitální době, ale stejně se nám doma pořád hromadí spousta papíru. A když zrovna nějaký potřebujeme, jako na potvoru ho nemůžeme najít. Přinášíme několik tipů, jak si v důležitých listinách konečně udělat pořádek.