Originální svatební dar? Co takhle polička, budík či stojan na víno z kartonu

Autor: TadyJeMoje.cz
Pořádný svatební dar musí být veliký (neznamená to, že musí mít kdovíjaké rozměry, jde o nápad), ošklivý (není to tak, že se za každou cenu nesmí líbit, jde o překvapivost) a musí mít takovou cenu, aby obdarovaný dárek rovnou nevyhodil (nemá to nic společného s cenou finanční, jde o osobní vklad, jímž chcete rozdávat radost).

 

019 TadyJeMoje_Kartoons_Kartoons_stojan-na-vino-cerny-B-1500-x-1500_kartonový_nábytek

Kartonová lepenka, dřevovláknitá deska, nápaditý autor a jeho šikovné ruce, toť vše, ale výsledek je naprosto skvělý. Budík, stínidlo lampy, polička, sedák, stojan na víno, to chce prostě vidět. Pak není těžké si představit, jak tenhle kartonový nábytek a kartonové drobnosti mohou ozvláštnit kdekteré bydlení.

A co je vůbec prima, že tyhle věcičky Kartoons nepostrádající vtip, nápad a řemeslné provedení, může mít kdokoliv o dost levněji, než si na první pohled myslí.

Až do 31. května 2015 například kartonový budík se slevou 30 % nebo designový stojan na víno se slevou 20 %. A do 31. března 2015 slevu 15 % na celý sortiment. To vše na Získejte u Lišky, portálu s výhodami a slevami opravdu pro všechny.

Diskuze

komentářů


Štítky

Přečtěte si také

Týpí užijete doma i venku

Snad každý si jako dítě stavěl doma i venku nejrůznější schovávačky a bunkry. Tak proč si svůj dětský sen nesplnit i o pár let později? Ať už si v týpí chcete hrát s dětmi na indiány, jen tak lenošit nebo tam ustlat vašemu pejskovi, řekneme vám, jak si je postavit.

9 parádních proměn vyřazených šuplíků

Než odnesete staré šuplíky do kontejneru, dejte si pět minut. Zkuste zapojit fantazii a představte si, jestli by z nich při troše kreativity nemohl vzniknout jiný kus nábytku nebo bytový doplněk. Třeba vám ještě výborně poslouží.

Závěsy ušetřily v malém bytě místo

Neokoukané využití textilií uvnitř interiéru zvládají Asiaté na jedničku. Své domovy systematicky vybavují hlavně přírodními materiály a třeba s látkovými závěsy umí doslova kouzlit. Používají je nejen na zatemňování oken, ale také jimi dokáží nahradit dělicí příčky. Přesně jako v tomto bytě v centru Singapuru.

8 věcí z měděných trubek

Měděné trubky nemusí sloužit jen jako vodoinstalační materiál. Docela dobře je využijete i v interiéru, kde si z nich vlastníma rukama můžete vyrobit originální a stylové kousky.

6 zábavných dekorací z ovoce

Léto je dobou barev, zážitků a hlavně všemožného ovoce! Našli jsme proto pro vás pár nápadů, jak si z melounu, ananasu, pomeranče či jablka vyrobit veselé a pestré dekorace do bytu.

Užijte si grilování na balkoně nebo přímo doma

Říkáte si, že radosti grilování si mohou užívat jen ti, kteří mají zahradu nebo velkou terasu? Kdepak! Pochoutky z ohně si můžete dopřát, i když vlastníte jen mini balkonek, nebo dokonce ani ten ne!

Úsporný a levný minidomek s luxusním výhledem

Klid, hodně volného prostoru a panoramatické výhledy na okolní lesy a hory. Takhle zní podle jednoho amerického umělce recept, jak zaručeně načerpat inspiraci pro tvůrčí činnost. Proto si pro chvíle, kdy se věnuje vlastní tvorbě, nechal postavit malinký domek uprostřed nádherné přírody.

5 psů, kteří se skvěle hodí do garsonky

Bydlíte v malinké garsonce, ale přesto byste si rádi pořídili psa? Nezoufejte, mezi psími plemeny se najdou i taková, kterým malé prostory vadit nebudou, ba naopak bude jim v nich dobře.

Velký úklid podle feng shui

Pokud se už poněkolikáté odhodláváte k nevyhnutelnému generálnímu úklidu domácnosti, zkuste to tentokrát podle feng shui! Ideálně se tenhle způsob hodí v případech, kdy v životě hledáte změnu nebo pokud se vyrovnáváte s nepříjemnou životní událostí.