4 tipy, jak využít organizéry na papíry i mimo pracovnu

13. 6. 2016
V době elektronické komunikace postupně ubývá papírů, které musíme doma nějak roztřídit. Co ale s organizéry, kterých máte na svém pracovním stole a v poličkách spousty? Pošlete je prostě dělat pořádek jinam.

_Organizery1

Ručníky vyrovnané podle členů rodiny

Také vám doma pořád někdo bere vaši osušku? Zkuste je srolovat a hezky roztřídit stylem „Pro každého sloupek“. Problém tak vyřešíte během okamžiku a ještě to moc pěkně vypadá.

_Organizery2

Postavte fólie do latě

Konec neuspořádaného povalování v policích kuchyňské linky. Všechny ty fólie, pytlíky na led a role pečicího papíru si teď pěkně seřadíte do organizéru připevněného na dvířka kuchyňské skříňky.

_Organizery3

Konec padání lahví

Taky úplně nenávidíte, když otevřete horní část kuchyňské linky, sáhnete pro něco a na hlavu vám spadne plastová lahev? Když je šikovně vyskládáte do organizéru, už se vám to nestane.

_Organizery4

Stylová rohová polička za pár korun

Bytelnější organizéry z překližky nebo plechu svým tvarem vyloženě vybízejí k využití jako rohová polička. Dovnitř si dáte mobil, klíče a další drobnosti, nahoru pak knihu nebo časopis.

Foto: bhg.com, apartmenttherapy.com, designsponge.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.