6 opravdu levných předsíní

18. 10. 2016
Předsíň je vstupní branou do bytu, proto bychom si na ní měli dát záležet. To ale neznamená, že musíme za vybavení vydávat ohromné sumy. Ukážeme vám, že dobrý nápad občas bývá nad zlato a že i za málo peněz lze zařídit parádní předsíň.

Minimalistická předsíň

Minimalismus, inspirace přírodou a světlé barvy, to jsou hlavní trumfy téhle seversky vyhlížející předsíně. Snadno si ji doma vytvoříte za pomoci jednoduché dřevěné poličky, větve přinesené z lesa, malé stoličky a lýkového košíku na rukavice, čepice a další drobnosti.

Otevřená předsíň

Zaujala nás také tato otevřená stojina ze dvou dlouhých kulatin opatřená v dolní části  mikrobotníkem. Dokonalé vyladění prostoru do dvou jemných světlých barev se hodí hlavně pro „holčičí“ interiéry, kde vládne harmonie a něžné oblé tvary.

Věšáková stěna z dřevěných desek moc hezky vypadá, brání tomu, aby se kabáty a bundy špinily o stěnu a ještě šetří prostor, který by jinak zabírala šatní skříň. Na zdi tak zbylo místo i na dekoraci v podobě drátěného programu s fotkami rodinných příslušníků.

Industriální předsíň

Další parádní řešení, u něhož si vystačíte s otočnou stoličkou a nahrubo opracovanou dřevěnou policí, do které jsou zespodu navrtané háčky na věšení kabátů. Důležitým prvkem dávajícím téhle předsíni šmrnc je samozřejmě cihlová neomítnutá zeď. Neméně skromným vybavením disponuje i tato miniaturní předsíňka.

Prostorná předsíň

Pokud máte opravdu úzkou předsíň, zkuste ji opticky zvětšit použitím barvených parket nebo lina. Čím dále od vchodových dveří, tím volte světlejší vzor, což při vstupu do bytu vytvoří dojem, že se předsíň rozšiřuje, i když to bude pořád ta stejná nudle.

Malá nástěnka s poznámkami, drátěná polička s věšáky, černá lavice na obouvání s výrazným polštářkem plus černobílý kobereček, toť vše, co potřebujete pro tuhle stylovou, černobílou předsíň. V jednoduchosti je prostě síla.

Foto: bloglovin.com, lagarbatella.com, telierdecuriosite.com, inspiratie-interieur.nl, domino.com, littlehouseoffour.blogspot.com

 

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.