6 opravdu levných předsíní

Předsíň je vstupní branou do bytu, proto bychom si na ní měli dát záležet. To ale neznamená, že musíme za vybavení vydávat ohromné sumy. Ukážeme vám, že dobrý nápad občas bývá nad zlato a že i za málo peněz lze zařídit parádní předsíň.

Minimalistická předsíň

Minimalismus, inspirace přírodou a světlé barvy, to jsou hlavní trumfy téhle seversky vyhlížející předsíně. Snadno si ji doma vytvoříte za pomoci jednoduché dřevěné poličky, větve přinesené z lesa, malé stoličky a lýkového košíku na rukavice, čepice a další drobnosti.

Otevřená předsíň

Zaujala nás také tato otevřená stojina ze dvou dlouhých kulatin opatřená v dolní části  mikrobotníkem. Dokonalé vyladění prostoru do dvou jemných světlých barev se hodí hlavně pro „holčičí“ interiéry, kde vládne harmonie a něžné oblé tvary.

Věšáková stěna z dřevěných desek moc hezky vypadá, brání tomu, aby se kabáty a bundy špinily o stěnu a ještě šetří prostor, který by jinak zabírala šatní skříň. Na zdi tak zbylo místo i na dekoraci v podobě drátěného programu s fotkami rodinných příslušníků.

Industriální předsíň

Další parádní řešení, u něhož si vystačíte s otočnou stoličkou a nahrubo opracovanou dřevěnou policí, do které jsou zespodu navrtané háčky na věšení kabátů. Důležitým prvkem dávajícím téhle předsíni šmrnc je samozřejmě cihlová neomítnutá zeď. Neméně skromným vybavením disponuje i tato miniaturní předsíňka.

Prostorná předsíň

Pokud máte opravdu úzkou předsíň, zkuste ji opticky zvětšit použitím barvených parket nebo lina. Čím dále od vchodových dveří, tím volte světlejší vzor, což při vstupu do bytu vytvoří dojem, že se předsíň rozšiřuje, i když to bude pořád ta stejná nudle.

Malá nástěnka s poznámkami, drátěná polička s věšáky, černá lavice na obouvání s výrazným polštářkem plus černobílý kobereček, toť vše, co potřebujete pro tuhle stylovou, černobílou předsíň. V jednoduchosti je prostě síla.

Foto: bloglovin.com, lagarbatella.com, telierdecuriosite.com, inspiratie-interieur.nl, domino.com, littlehouseoffour.blogspot.com

 

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.