Nový trend – strhávací tapety

Až dosud platilo, že nejhorší, co se vám s tapetami může stát, je, že se vám začnou trhat. Holandští návrháři to otočili a vytvořili tapety, jejichž vzor si ze stěny právě strhnete.

_pastedGraphic
S originálním konceptem trhaných tapet TEARS OFF přišla nizozemská firma ZNAK teprve před dvěma lety, takže zatím nestihl přijít do módy. Tím lépe, alespoň můžete být mezi prvními, kteří budou mít v České republice tuhle novinku ve svém bytě.

Trhají se jedna báseň

I když s trháním tapet nemáte žádné zkušenosti, nemusíte mít strach, že byste to nezvládli. Nalepíte je stejně jako každou normální tapetu a místa, která mají být odtržena, jsou předem perforována v tiskárně, takže nehrozí, že by vám to někde ujelo. 

_tapety

Decentní výzdoba i pořádná divočina

Designéři ze ZNAKU se snažili své tapety koncipovat jak pro lidi, kteří chtějí mít doma příjemně vyladěný interiér, tak pro ty, kteří si potrpí na výstřednější barevné ladění. Na výběr proto máte z celkem 11 barev. Od ostře oranžové a nekompromisní černé až po konzervativnější hnědou či béžovou.

_PastedGraphic-2-1

Vyhrajte si s podkladem

Hodně zajímavého efektu dosáhnete, když pod odtrhávací tapety nakreslíte barevný podklad, který se pak objevuje na stržených místech. Nepiplejte se ale s žádnými vzory, které by se jen tloukly se vzory tapet, lepší jsou větší barevné plochy.

_pastedGraphic-2

Foto: Industryedge.nationalhardwareshow.com, Industryedge.nationalhardwareshow.com, Designwagen.com, Upgradesigner.blogspot.com
Tapety TEAR OFF koupíte na www.znak-life.com

 

 

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.