Neonové poutače prozáří vaše bydlení

23. 12. 2015
Jestli máte rádi atmosféru ulic s bary a obchody osvětlenými neony a rádi byste si ji trochu přenesli i do svého domova, ukážeme vám, jak dobře může taková neonová výzdoba v bytě vypadat.

_pastedGraphic
Největší ozdoba knihovny

Zářící oranžové písmeno na sebe strhává pozornost a oživuje jinak trochu fádní knihovnu. V internetových obchodech je dnes možné sehnat prakticky všechna písmena abecedy. 

_pastedGraphic-1

Usínat s neonem nad hlavou

Hodně dobře vypadá také neonový poutač umístěný přímo nad čelo postele. Slouží vlastně i jako zdroj příjemně kolorovaného světla, takže dodává místnosti osobitou atmosféru. 

_pastedGraphic-2

Neony nemusí být jen v zářivých barvách

Na tomto jídelním pultíku v kuchyni je hezky vidět, jak dobře lze neonovou výzdobu skloubit s industriálním rázem místnosti. Jen ten nápis asi nebude úplně ideální pro ty, kteří drží dietu. 

_pastedGraphic-3

Chaloupko, chaloupko, kdo v tobě přebývá?

Neonový poutač může vítat návštěvy třeba už u vstupních dveří a nutno říct, že mu to tam moc sluší. Navíc můžete výběrem příslušného motivu dát sousedům najevo, co jste zač a jestli s vámi mají kamarádit. 

_pastedGraphic-4

Neon a vintage si docela rozumějí

Barevné trubky naplněné neonem se trochu překvapivě hodí i k vintage stylu. Jen by měly být laděné do pastelových, méně zářivých tónů, aby nerušily celkový harmonický dojem. 

_pastedGraphic-5

Foto: HeyWeddingLady.com, Etsy.com, Restorationhardware.com, Decoist.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.