Neonové poutače prozáří vaše bydlení

23. 12. 2015
Jestli máte rádi atmosféru ulic s bary a obchody osvětlenými neony a rádi byste si ji trochu přenesli i do svého domova, ukážeme vám, jak dobře může taková neonová výzdoba v bytě vypadat.

_pastedGraphic
Největší ozdoba knihovny

Zářící oranžové písmeno na sebe strhává pozornost a oživuje jinak trochu fádní knihovnu. V internetových obchodech je dnes možné sehnat prakticky všechna písmena abecedy. 

_pastedGraphic-1

Usínat s neonem nad hlavou

Hodně dobře vypadá také neonový poutač umístěný přímo nad čelo postele. Slouží vlastně i jako zdroj příjemně kolorovaného světla, takže dodává místnosti osobitou atmosféru. 

_pastedGraphic-2

Neony nemusí být jen v zářivých barvách

Na tomto jídelním pultíku v kuchyni je hezky vidět, jak dobře lze neonovou výzdobu skloubit s industriálním rázem místnosti. Jen ten nápis asi nebude úplně ideální pro ty, kteří drží dietu. 

_pastedGraphic-3

Chaloupko, chaloupko, kdo v tobě přebývá?

Neonový poutač může vítat návštěvy třeba už u vstupních dveří a nutno říct, že mu to tam moc sluší. Navíc můžete výběrem příslušného motivu dát sousedům najevo, co jste zač a jestli s vámi mají kamarádit. 

_pastedGraphic-4

Neon a vintage si docela rozumějí

Barevné trubky naplněné neonem se trochu překvapivě hodí i k vintage stylu. Jen by měly být laděné do pastelových, méně zářivých tónů, aby nerušily celkový harmonický dojem. 

_pastedGraphic-5

Foto: HeyWeddingLady.com, Etsy.com, Restorationhardware.com, Decoist.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Malé, ale útulné bydlení v posledním patře

19. 9. 2017
Maličký, ale stylový a velice pohodlný byt se nachází v nejvyšším, jedenadvacátém patře bytového domu v ruském Petrohradě. Vždycky nabízel nádherný výhled po okolí, před rekonstrukcí však moc k bydlení nebyl. Dohromady měří pouhých 25 m², navíc má ještě úzký a protáhlý půdorys. To kladlo velké nároky na invenci architektů, kteří z něj měli udělat příjemné místo k žití.

8 knoflíkových doplňků do interiéru

18. 9. 2017
Potrpíte si na knoflíky? Tak proč si jimi nevyzdobit nejen oděvy, ale také interiér vašeho bytu. Nabízíme pár tipů, co všechno doma můžete z knoflíků mít.

Inspirace ze Skandinávie

14. 9. 2017
Chcete bydlet jednoduše, stylově a v harmonii s přírodou jako Seveřané? Není to drahé ani složité. Pro všechny milovníky severského designu jsme dali dohromady pár nápadů, jak si interiér v tomto duchu jednoduše zařídit.

9 interiérových doplňků z vysloužilých hrnků

13. 9. 2017
Přetékají vám poličky v kuchyni starými hrnky, jež už léta nepoužíváte? Zkuste jim najít jiné využití. Pěstujte v nich květiny, sepněte jimi záclony nebo z nich třeba vyrobte lampu. Tady máte pár nápadů a počítejte s tím, že budete potřebovat skutečně dobré lepidlo na keramiku a občas i speciální diamantový vrták.

Pohodlné bydlení na 25 m²

12. 9. 2017
O ubytování v centru Paříže je mezi turisty neustále obrovský zájem. Většinou hledají takové místo, odkud budou mít snadno dostupné obchody, památky, galerie, restaurace i parky, a jsou přitom ochotni slevit z nároků na prostor. Právě jim je určeno tohle francouzské ministudio.

7 tipů, jak uskladnit kosmetické předměty

11. 9. 2017
Mezi námi děvčaty, také skladujete šminky v igelitových pytlíčcích, krabicích od bůhvíčeho nebo v nejlepším případě v kosmetických kufříčcích, jež musíte každý den odněkud vyndávat? Poradíme vám, jak si kosmetiku doma uložit, aby to bylo nejen funkční, ale ještě k tomu i hezké.

Ušetřete na bydlení a potěšte i přírodu

7. 9. 2017
Bydlení není zrovna levná záležitost, navíc ještě nákladnější je často dělají naše zlozvyky, což nás stojí spoustu peněz. Přinášíme vám několik tipů, díky kterým v domácnosti nejen ušetříte, ale navíc uděláte něco dobrého i pro životní prostředí.

I v garáži se dá docela dobře bydlet

7. 9. 2017
Toužíte po vlastním klidném bydlení, ale máte maximálně tak na garáž? Tak prostě zkuste bydlet v ní. Budete si ji sice muset dost upravit, ale spousta lidí po celém světě už si dokázala z malého přístřeší pro auto udělat příjemný prostor pro běžné bydlení. Pojďme se podívat, o co všechno se v tomto případě budete muset postarat.

Ikat technika – styl, který vás osloví

6. 9. 2017
Umělecko-výtvarný styl Ikat má kořeny na Blízkém východě. Je to velmi pracný způsob výroby tkaniny, jenž sice vznikl někdy v 10. století, ale výborně se hodí i do současných bytů. Jeho pestré vzory rozveselí každý interiér.