Neonové poutače prozáří vaše bydlení

Jestli máte rádi atmosféru ulic s bary a obchody osvětlenými neony a rádi byste si ji trochu přenesli i do svého domova, ukážeme vám, jak dobře může taková neonová výzdoba v bytě vypadat.

_pastedGraphic
Největší ozdoba knihovny

Zářící oranžové písmeno na sebe strhává pozornost a oživuje jinak trochu fádní knihovnu. V internetových obchodech je dnes možné sehnat prakticky všechna písmena abecedy. 

_pastedGraphic-1

Usínat s neonem nad hlavou

Hodně dobře vypadá také neonový poutač umístěný přímo nad čelo postele. Slouží vlastně i jako zdroj příjemně kolorovaného světla, takže dodává místnosti osobitou atmosféru. 

_pastedGraphic-2

Neony nemusí být jen v zářivých barvách

Na tomto jídelním pultíku v kuchyni je hezky vidět, jak dobře lze neonovou výzdobu skloubit s industriálním rázem místnosti. Jen ten nápis asi nebude úplně ideální pro ty, kteří drží dietu. 

_pastedGraphic-3

Chaloupko, chaloupko, kdo v tobě přebývá?

Neonový poutač může vítat návštěvy třeba už u vstupních dveří a nutno říct, že mu to tam moc sluší. Navíc můžete výběrem příslušného motivu dát sousedům najevo, co jste zač a jestli s vámi mají kamarádit. 

_pastedGraphic-4

Neon a vintage si docela rozumějí

Barevné trubky naplněné neonem se trochu překvapivě hodí i k vintage stylu. Jen by měly být laděné do pastelových, méně zářivých tónů, aby nerušily celkový harmonický dojem. 

_pastedGraphic-5

Foto: HeyWeddingLady.com, Etsy.com, Restorationhardware.com, Decoist.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Úsporné mikrobydlení pro single nájemníky

Sehnat malý a cenově přijatelný byt v centru velkoměsta může být pořádný oříšek. O jeho rozlousknutí se ve spolupráci s developery a architekty pokoušejí metropole v různých koutech světa. Některé si na něm už pořádně vylámaly zuby, jiným se naopak zadařilo. K těm úspěšným se minulý rok připojilo i město New York s projektem Carmel Place.

7 tipů, jak doma uskladnit tužky

Klávesnice vládnou světu, většina z nás psací pero do ruky nevzala už pěkně dlouho. I přesto se ale většině z nás povalují pastelky a pera jen tak halabala po stole. Srovnejte je do latě a najděte jim jednou pro vždy pevné a stylové místo, ať nepřekáží!

Annelie Paurová Herz: Jsem blázen do tvoření

Prvním z výherců naší soutěže na Facebooku, které vám postupně všechny na stránkách TadyJeMoje představíme, je Annelie Paurová Herz. Spolu s manželem Jiřím Paurem milují skandinávský styl, hlavně přírodní prvky a tlumené barvy. Na podzim plánují rekonstrukci a těší se na zařizování dětského pokojíčku pro svého čtyřměsíčního syna.

Bydlení v orientálním stylu

Detailně propracované mozaiky, ručně tkané koberce, měkounké polštářky nebo kovové nádobí, to všechno jsou atributy, jimiž se vyznačují orientální interiéry. Nemusíte bydlet zrovna v Marrákeši, Káhiře či Istanbulu a stejně jim to může u vás doma slušet.

Moderní dvoupokojové studio pro dva

Jacque a Hanne tvoří velmi milý a přátelský pár. Dvojice si v průběhu společných let vysnila útulné letní sídlo poblíž pláže. Sny se jim povedlo převést do reality minulý rok, a dnes nás proto s radostí zvou na návštěvu svého zbrusu nového bydlení v živelném středomořském stylu.

5 interiérů s fešáckými paravány

V malém bytě byste se měli snažit prostor spíše otvírat, ale co když najednou potřebujete nějaký koutek, kam si budete moct zalézt, aby vás nikdo nerušil? Zajímavým řešením podobného dilematu mohou být mobilní paravány.

Květinové bydlení

Nemusíte být zrovna nenapravitelní romantici, a přesto uvidíte, že s květinami vstoupí do vašeho bytu dobrá nálada. A nemusí to být jen řezané květiny ve váze, klidně je můžete mít na závěsech, povlečení nebo třeba na nábytku. Schválně se podívejte, jak květinový motiv vykouzlí ve vašem interiéru optimistickou atmosféru rozkvetlé louky.

Nejčastější důvod domácích hádek kvůli penězům? Bydlení!

Kvůli čemu se lidé doma nejčastěji hádají, když jde o využití volných financí? Tak na to se nedávno dotazovala agentura IBRS tisícovky lidí. A výsledky jsou zajímavé: 28 % respondentů uvedlo na prvním místě bydlení.

Zbavte se hmyzu bez chemie

Objevil se u vás doma nezvaný hmyzí host? Přestaňte panikařit a odvolejte chemický poplach! V boji s mravenci, komáry, vinnými muškami a dalšími nepříjemnými škůdci vám pomůžou běžné zásoby ze spíže.