Neonové odstíny starým kouskům sluší

14. 12. 2015
Zdědili jste po babičce starý, nebo dokonce starožitný nábytek, který ale není dost cenný, aby se dal prodat do antiku? Pokud máte pocit, že by ve vašem moderním bytě jenom zabíral místo, zkuste ho obléct do neonového kabátu. Přinášíme vám pár důkazů, že to může fungovat.

_pastedGraphic

Žlutý noční stolek rozjasní ložnici

Když chcete oživit místnost, kde spíte, zkuste to třeba s tímhle extravagantním, žlutě natřeným nočním stolkem. Rozsvítí vaši ložnici kreativní energií a probere vás z ospalosti. 

_pastedGraphic-1

Červená nejlépe zahraje v tmavém interiéru

Sám o sobě by interiér laděný do tmavších barev působil asi pochmurně. Dejte ale doprostřed prostoru stůl natřený sytě rudou, a atmosféra místnosti hned dostane úplně jiné koule. 

_pastedGraphic-2

Detaily dokáží zázraky

Nábytek ani nemusíte natírat celý. Příkladem budiž tahle kdysi černá a vlastně dost nudná komoda. Stačilo řezbu, úchyty a vnitřky šuplíků nabarvit na fialovo, a rázem je z ní perfektní ozdoba předsíně. 

_pastedGraphic-3

Azurová je v pokojích nedoceněná barva

Mimo dětské pokojíčky se azurová barva v interiérech zase až tolik nevyužívá. Je to škoda, protože třeba ve spojení se starým toaletním stolkem nadělá v ložnici spoustu parády. 

Nebojte se barvy i kombinovat

Neonové odstíny jsou samy o sobě dost velká pecka, ale pokud by vám to pořád připadalo málo kreativní, můžete zkusit na jednom kousku vystřídat víc barev. Když to uděláte s citem, může to fungovat stejně jako v případě tohoto zrcadla. 

_neonove barvy1

Foto: Casinhacolorida-simone.blogspot.comDesiretoinspire.netWashingtonpost.comOxforddesignstudio.wordpress.com, Blog.hexotica.com.auTheberry.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.