Nastěhujte si do bytu lišky

Zrzavým chlupatým potvůrkám je sice nejlépe doma v lese, úplně stejně spokojeně se ale můžou zabydlet třeba ve vaší kuchyni či obýváku. Vybrali jsme pro vás devět nejroztomilejších nápadů, jak žít společně s liškami.

_lisky1

Tapety pro malé i velké

I když vám liščí motivy mohou připadat spíše pro děti, když si dáte do obýváku velkoformátovou tapetu s liškami a doladíte ji třeba stejně barevným křeslem, vypadá to moc hezky i v „dospěláckém“ pokoji.

_lisky2

Pytel s fouskama

Tenhle sedací vak je celý ušitý z hebounkého plyše. Jen se do něj zabořit! Na lenošení s pohádkou o lišce Bystroušce si neumíme představit lepší posezení.

Polštář liška / Tadyjemoje.cz

S liškou pod hlavou

K chrnícímu liščátku se můžete sladce tulit klidně celou noc. Perfektně poslouží i na zasloužených dvacet po dlouhé zimní procházce lesem.

_lisky4

Tři liščátka plná hlíny

Z okenního parapetu na vás klidně může shlížet tohle trio zvědavců se sukulenty na hřbetu. Prostě malá, veselá liščí zahrádka.

_lisky5

Kafe, co má za ušima

Ranní kávu, odpolední šálek čaje i horké mléko na dobrou noc si můžete vychutnat přímo ze svého oblíbeného zvířátka.

_lisky6

Snídaně s liškou pod miskou

Nedělní brunch si klidně zpestřete zvířecí návštěvou. Ta z porcelánu má navíc jednu velkou výhodu – nic vám na stole nesežere.

_lisky7

Bude devět liščích

Díky těmto parádním liščím hodinám už nikdy nepřijdete pozdě. Je přitom jedno, jestli jdete do práce, na schůzku nebo jen do lesa na houby.

_lisky8

Noční společnice

Partička lišek vám s radostí posvítí na oblíbenou knížku před spaním a druhá parta na voňavém povlečení vás pak přikryje a postará se vám o sladké snění.

Foto: ameridecals.com, pbteen.com, katescreativespace.com, cottonbox.com.au, society6.com, buzzfeed.com, lavantgardiste.com, bloomingville.com, etsy.com, apartmenttherapy.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.