Nastěhujte si do bytu lišky

16. 3. 2017
Zrzavým chlupatým potvůrkám je sice nejlépe doma v lese, úplně stejně spokojeně se ale můžou zabydlet třeba ve vaší kuchyni či obýváku. Vybrali jsme pro vás devět nejroztomilejších nápadů, jak žít společně s liškami.

_lisky1

Tapety pro malé i velké

I když vám liščí motivy mohou připadat spíše pro děti, když si dáte do obýváku velkoformátovou tapetu s liškami a doladíte ji třeba stejně barevným křeslem, vypadá to moc hezky i v „dospěláckém“ pokoji.

_lisky2

Pytel s fouskama

Tenhle sedací vak je celý ušitý z hebounkého plyše. Jen se do něj zabořit! Na lenošení s pohádkou o lišce Bystroušce si neumíme představit lepší posezení.

Polštář liška / Tadyjemoje.cz

S liškou pod hlavou

K chrnícímu liščátku se můžete sladce tulit klidně celou noc. Perfektně poslouží i na zasloužených dvacet po dlouhé zimní procházce lesem.

_lisky4

Tři liščátka plná hlíny

Z okenního parapetu na vás klidně může shlížet tohle trio zvědavců se sukulenty na hřbetu. Prostě malá, veselá liščí zahrádka.

_lisky5

Kafe, co má za ušima

Ranní kávu, odpolední šálek čaje i horké mléko na dobrou noc si můžete vychutnat přímo ze svého oblíbeného zvířátka.

_lisky6

Snídaně s liškou pod miskou

Nedělní brunch si klidně zpestřete zvířecí návštěvou. Ta z porcelánu má navíc jednu velkou výhodu – nic vám na stole nesežere.

_lisky7

Bude devět liščích

Díky těmto parádním liščím hodinám už nikdy nepřijdete pozdě. Je přitom jedno, jestli jdete do práce, na schůzku nebo jen do lesa na houby.

_lisky8

Noční společnice

Partička lišek vám s radostí posvítí na oblíbenou knížku před spaním a druhá parta na voňavém povlečení vás pak přikryje a postará se vám o sladké snění.

Foto: ameridecals.com, pbteen.com, katescreativespace.com, cottonbox.com.au, society6.com, buzzfeed.com, lavantgardiste.com, bloomingville.com, etsy.com, apartmenttherapy.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Vyrobte si květináče z recyklovaných surovin za pár korun

19. 3. 2018
Rozrůstá se vám domácí zeleň nebo jste prostě poprvé v životě dostali živou rostlinu a momentálně nevíte, kam ji zasadit? Vsaďte na levná a rychlá řešení, která nezasáhnou váš rozpočet, budou originální, a navíc ještě šetrná k planetě. Květináč tak získáte snáze, než vás kdy napadlo.

Třípatrovému domku stačí pozemek o velikosti parkovacího místa

15. 3. 2018
Mezinárodní festival Design Week každoročně představuje to nejlepší a nejzajímavější, co současní designéři vypustili do světa. Na loňské přehlídce v Helsinkách upoutal velkou pozornost architekt Marco Casagrande s prototypem třípatrového minidomku Tikku. Projekt zaujal hlavně tím, že se dá přes jedinou noc postavit všude tam, kam se vejde obyčejné auto.

8 způsobů, jak si vyzdobit okna

14. 3. 2018
Okna zabírají v interiérech významnou plochu a často jsou tím prvním, co upoutá náš zrak při vstupu do místnosti. Nezapomínejte na ně proto při ladění dekorací. Dejte jim osobitost i šmrnc pomocí některého z našich osmi tipů.

Single domácnost na 30 m²

13. 3. 2018
Zařídit jednopokojový byt není pro architekty žádná legrace. Když se k tomu navíc přičte malá podlahová plocha, křivé stěny a umístění v bytovém domě z předválečného období, musí autor návrhu zapojit veškeré zkušenosti a invenci, aby se v takovém prostoru dobře bydlelo.

9 pracovních stolů vlastní výroby

12. 3. 2018
Pořídit si pracovní stůl může stát někdy dost peněz, a pokud máte malý byteček, kde byste potřebovali stůl přesně na míru, tak i hodně nervů. K vyrobení stolu přitom potřebujete jen velkou desku, dobrý nápad a trochu šikovnosti.

Ozdobte si byt pletivem

8. 3. 2018
Pletivo nemusíte využívat jen venku, bude mu to slušet i v interiéru. Nejvhodnějším typem pro zkrášlování domácnosti je pletivo, které se využívá jako výplň pro kurníky nebo králíkárny, protože se s ním lehce manipuluje.

8 podomácku vyrobených váz

7. 3. 2018
Kupovat vázy někde v obchodě s porcelánem je dost nuda, navíc proč vyhazovat peníze oknem, když si je můžete vyrobit doma za pár drobných. Ukážeme vám pár triků, jak na to.

Jak bydlet pouze v jednom pokoji

6. 3. 2018
Právě jste si pořídili malou garsonku, nebo dokonce bydlíte se spolubydlícími a patří vám jen jeden pokoj ve větším bytě? Pak si na zařizování dejte opravdu záležet, abyste z prostoru jediného pokoje vytěžili maximum a zároveň šetřili svou peněženku.

Dekorace z doby kamenné

5. 3. 2018
Vnášení přírody do interiéru je dnes hodně trendy. Spolu se dřevem se nabízí například i kameny, jichž se venku válí nepřeberné množství. Pokud s nimi umíte pracovat, dokážete z nich vlastníma rukama vytvořit parádní dekorace.