Nastěhujte si do bytu lišky

Zrzavým chlupatým potvůrkám je sice nejlépe doma v lese, úplně stejně spokojeně se ale můžou zabydlet třeba ve vaší kuchyni či obýváku. Vybrali jsme pro vás devět nejroztomilejších nápadů, jak žít společně s liškami.

_lisky1

Tapety pro malé i velké

I když vám liščí motivy mohou připadat spíše pro děti, když si dáte do obýváku velkoformátovou tapetu s liškami a doladíte ji třeba stejně barevným křeslem, vypadá to moc hezky i v „dospěláckém“ pokoji.

_lisky2

Pytel s fouskama

Tenhle sedací vak je celý ušitý z hebounkého plyše. Jen se do něj zabořit! Na lenošení s pohádkou o lišce Bystroušce si neumíme představit lepší posezení.

Polštář liška / Tadyjemoje.cz

S liškou pod hlavou

K chrnícímu liščátku se můžete sladce tulit klidně celou noc. Perfektně poslouží i na zasloužených dvacet po dlouhé zimní procházce lesem.

_lisky4

Tři liščátka plná hlíny

Z okenního parapetu na vás klidně může shlížet tohle trio zvědavců se sukulenty na hřbetu. Prostě malá, veselá liščí zahrádka.

_lisky5

Kafe, co má za ušima

Ranní kávu, odpolední šálek čaje i horké mléko na dobrou noc si můžete vychutnat přímo ze svého oblíbeného zvířátka.

_lisky6

Snídaně s liškou pod miskou

Nedělní brunch si klidně zpestřete zvířecí návštěvou. Ta z porcelánu má navíc jednu velkou výhodu – nic vám na stole nesežere.

_lisky7

Bude devět liščích

Díky těmto parádním liščím hodinám už nikdy nepřijdete pozdě. Je přitom jedno, jestli jdete do práce, na schůzku nebo jen do lesa na houby.

_lisky8

Noční společnice

Partička lišek vám s radostí posvítí na oblíbenou knížku před spaním a druhá parta na voňavém povlečení vás pak přikryje a postará se vám o sladké snění.

Foto: ameridecals.com, pbteen.com, katescreativespace.com, cottonbox.com.au, society6.com, buzzfeed.com, lavantgardiste.com, bloomingville.com, etsy.com, apartmenttherapy.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Přečtěte si také

Týpí užijete doma i venku

Snad každý si jako dítě stavěl doma i venku nejrůznější schovávačky a bunkry. Tak proč si svůj dětský sen nesplnit i o pár let později? Ať už si v týpí chcete hrát s dětmi na indiány, jen tak lenošit nebo tam ustlat vašemu pejskovi, řekneme vám, jak si je postavit.

9 parádních proměn vyřazených šuplíků

Než odnesete staré šuplíky do kontejneru, dejte si pět minut. Zkuste zapojit fantazii a představte si, jestli by z nich při troše kreativity nemohl vzniknout jiný kus nábytku nebo bytový doplněk. Třeba vám ještě výborně poslouží.

Závěsy ušetřily v malém bytě místo

Neokoukané využití textilií uvnitř interiéru zvládají Asiaté na jedničku. Své domovy systematicky vybavují hlavně přírodními materiály a třeba s látkovými závěsy umí doslova kouzlit. Používají je nejen na zatemňování oken, ale také jimi dokáží nahradit dělicí příčky. Přesně jako v tomto bytě v centru Singapuru.

8 věcí z měděných trubek

Měděné trubky nemusí sloužit jen jako vodoinstalační materiál. Docela dobře je využijete i v interiéru, kde si z nich vlastníma rukama můžete vyrobit originální a stylové kousky.

6 zábavných dekorací z ovoce

Léto je dobou barev, zážitků a hlavně všemožného ovoce! Našli jsme proto pro vás pár nápadů, jak si z melounu, ananasu, pomeranče či jablka vyrobit veselé a pestré dekorace do bytu.

Užijte si grilování na balkoně nebo přímo doma

Říkáte si, že radosti grilování si mohou užívat jen ti, kteří mají zahradu nebo velkou terasu? Kdepak! Pochoutky z ohně si můžete dopřát, i když vlastníte jen mini balkonek, nebo dokonce ani ten ne!

Úsporný a levný minidomek s luxusním výhledem

Klid, hodně volného prostoru a panoramatické výhledy na okolní lesy a hory. Takhle zní podle jednoho amerického umělce recept, jak zaručeně načerpat inspiraci pro tvůrčí činnost. Proto si pro chvíle, kdy se věnuje vlastní tvorbě, nechal postavit malinký domek uprostřed nádherné přírody.

5 psů, kteří se skvěle hodí do garsonky

Bydlíte v malinké garsonce, ale přesto byste si rádi pořídili psa? Nezoufejte, mezi psími plemeny se najdou i taková, kterým malé prostory vadit nebudou, ba naopak bude jim v nich dobře.

Velký úklid podle feng shui

Pokud se už poněkolikáté odhodláváte k nevyhnutelnému generálnímu úklidu domácnosti, zkuste to tentokrát podle feng shui! Ideálně se tenhle způsob hodí v případech, kdy v životě hledáte změnu nebo pokud se vyrovnáváte s nepříjemnou životní událostí.