Bydlete v LEGU

14. 11. 2016
Také jste jako malí milovali LEGO? To už ale není jen hračkou pro všechny věkové kategorie, ale díky španělské společnosti Lola Glamour je z něj i nový interiérový styl!

Postel z Lega

Vkusně sladěné barvy

Pokoj s prvky lega je překvapivě barevně umírněný, nepůsobí vůbec kýčovitě. Základ interiéru tvoří přírodní dřevo, které oživují charakteristické legové obdélníčky s válcovými výstupky.

Postel z Lega

Šikovné a vtipné řešení

Nábytek je nejen hravý, ale také praktický. Za čely ve stylu lego se totiž skrývají šuplíky se spoustou úložných prostorů.

Polička z lega

Závěsná skříňka nejen do dětského pokoje

Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit světlé poličky na stěně, můžete to zkusit třeba s touhle lego skříňkou. Děti z ní budou nadšené, ale překvapivě dobře může vypadat třeba i v pracovně „dospěláka“.

Dekorace z Lega

Ložnice jako malovaná

Další ukázka toho, že střídmě volené lego prvky mohou výborně fungovat i v místnostech dospělých. Svěží žlutozelený noční stolek i dekorace v čele postele dodávají téhle ložnici šmrnc.

Skříň z Lega

Kubismus pro 21. století

Stejně jako z lega skládají děti nejrůznější, často velmi složité stavby, tak i nábytkáři si s ním dokáží pořádně vyhrát. Některé výtvory tak trochu vypadají, jako kdyby se lego dostalo do rukou slavným českým kubistickým tvůrcům z první poloviny minulého století.

Foto: Homecrux.com, cdn.home-designing.com, Becoration.cz, entrechiquitines.com, designrulz.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.