Pusťte si domů jaro

27. 4. 2016
Užívejte si probouzející se přírodu a přes nejrůznější dekorace od prostřeného stolu přes rašící větve stromů ve vázách až po květinovou louku visící na zdi pokoje si ji přeneste i do svého interiéru. Uvidíte, že se vám hned zvedne nálada.

_Jaro_1

Porcelánová louka

Tahle dekorativní sestava porcelánu by klidně mohla viset i na zdi. Barevné ladění, dekor i nápad, není nic, co by se jí dalo vytknout.

_jaro2

V pastelových barvách

Subtilní designový stolek s vázami v pastelových barvách působí už sám o sobě jako hezká jarní dekorace. Když k tomu přidáte nějakou tu květinu a lísteček, bude iluze jara dokonalá.

Mít doma kus stromu

Pučící větve keřů a okrasných stromů vypadají v interiéru skvěle, zvláště pak ve spojení se stolkem z tmavého dřeva. Nezapomeňte jim v průhledné váze denně vyměnit vodu, ať vám hezky rozkvetou.

Květinová louka na zdi 

Výtvarně nadaní jedinci mohou vyzkoušet vlastnoručně namalovanou květinovou louku. Jako plátno postačí kus prostěradla, dál už je to jen na vaší invenci a kreativitě.

_Jaro_5

Květy ozdobí i industriál

Málokoho by asi napadlo, že si může industriální styl rozumět s jarní romantikou, ale v tomhle případě to vyšlo. Na bílo natřené přiznané cihly na zdi dají vyniknout zajímavě tvarovaným barevným lahvím.

_jaro1

Jde to také bez barev

V bílé je čistota a svěžest zároveň, takže si klidně můžete vystačit jen s něžnými bílými kvítky a stejně dodáte svému bytu jarní atmosféru.

Foto: Decor8blog.com, Songbirdblog.com, Momspark.net, Frenchyfancy.com, Thislittlestreet.com, Cushandnooks.blogspot.co.nz, Natalia-w-bruklinie.blogspot.nl

 

 

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.