Pusťte si domů jaro

27. 4. 2016
Užívejte si probouzející se přírodu a přes nejrůznější dekorace od prostřeného stolu přes rašící větve stromů ve vázách až po květinovou louku visící na zdi pokoje si ji přeneste i do svého interiéru. Uvidíte, že se vám hned zvedne nálada.

_Jaro_1

Porcelánová louka

Tahle dekorativní sestava porcelánu by klidně mohla viset i na zdi. Barevné ladění, dekor i nápad, není nic, co by se jí dalo vytknout.

_jaro2

V pastelových barvách

Subtilní designový stolek s vázami v pastelových barvách působí už sám o sobě jako hezká jarní dekorace. Když k tomu přidáte nějakou tu květinu a lísteček, bude iluze jara dokonalá.

Mít doma kus stromu

Pučící větve keřů a okrasných stromů vypadají v interiéru skvěle, zvláště pak ve spojení se stolkem z tmavého dřeva. Nezapomeňte jim v průhledné váze denně vyměnit vodu, ať vám hezky rozkvetou.

Květinová louka na zdi 

Výtvarně nadaní jedinci mohou vyzkoušet vlastnoručně namalovanou květinovou louku. Jako plátno postačí kus prostěradla, dál už je to jen na vaší invenci a kreativitě.

_Jaro_5

Květy ozdobí i industriál

Málokoho by asi napadlo, že si může industriální styl rozumět s jarní romantikou, ale v tomhle případě to vyšlo. Na bílo natřené přiznané cihly na zdi dají vyniknout zajímavě tvarovaným barevným lahvím.

_jaro1

Jde to také bez barev

V bílé je čistota a svěžest zároveň, takže si klidně můžete vystačit jen s něžnými bílými kvítky a stejně dodáte svému bytu jarní atmosféru.

Foto: Decor8blog.com, Songbirdblog.com, Momspark.net, Frenchyfancy.com, Thislittlestreet.com, Cushandnooks.blogspot.co.nz, Natalia-w-bruklinie.blogspot.nl

 

 

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Soběstačný domek o velikosti 12 m² navržený do přírody

22. 5. 2018
Za vznikem Artist Bothy, sympatické stavby na pomezí chaty a domečku, stojí dva dlouholetí kamarádi z dob studií. Výtvarník Bobby Niven a architekt Iain MacLeod začali na společném projektu pracovat už v roce 2011, kdy stvořili soběstačnou chatku s rozlohou 12 m².

7 tipů, jak si doma udělat tu pravou Skandinávii

18. 5. 2018
Kouzlo seversky laděného interiéru nespočívá pouze v čistém designu a studených barvách, ale hlavně v detailech, které vašemu domovu dodají teplo a útulno. Takoví Dánové by mohli vyprávět, svůj volný čas totiž nejraději tráví doma. Poradíme vám jak na to, abyste to měli stejně.

Londýnský minibyt, kde na 35 m² pohodlně přespí i čtyři lidi

15. 5. 2018
Ceny bytů nerostou jen v českých, moravských nebo slezských městech, ale také například v Londýně. Pokud tedy mladí lidé chtějí bydlet ve vlastním, obvykle stojí před obtížnou volbou. Buď mohou mít menší byt na lepší adrese, nebo sáhnou po větším někde na periferii. Majitel nedávno zrekonstruovaného londýnského bytu se rozhodl pro první variantu a teď spokojeně žije na 35 m².

Tady je Irenčino: Když dáte přízemí zelenou

10. 5. 2018
I tmavý přízemní byt může mít své světlé stránky, chce to jenom odvahu a trochu kreativity. Naše první hostitelka Irča Micková o tom může vyprávět. Právě poloha jejího budoucího letenského domova ji nejdřív odrazovala od návštěvy. Když pak ale vplula do světlé cihlové chodby, hned měla jasno, že je tady doma. Pak už jen stačilo v ložnici objevit okno do zeleně vnitrobloku starých činžovních domů a pustit se do vymazlování jednodnotlivých místností. Aby se tam dobře cítila jak ona, tak její čtyřnohá spolubydlící Stella. Podívejte se, jak se obě našly ve vlastním!

Rodinný domek s mezipatry místo pokojů

8. 5. 2018
Mladá japonská rodina z Ósaky chtěla společně trávit co nejvíc času. Nechala si proto navrhnout domek tvořený vlastně jedním velkým rodinným pokojem propojeným na mnoha úrovních pomocí mezipater.

Zbavte se nepořádku jednou provždy

6. 5. 2018
Pokud zrovna nepatříte mezi ty, kteří se narodili s prachovkou v ruce, nezoufejte. Oprášili jsme pro vás jednoduchý návod, se kterým zkrotíte i permanentní Saigon. A na pravidelný úklid pak vynaložíte minimum energie.

O co se zajímat, než podepíšete smlouvu o koupi bytu

3. 5. 2018
Koupě bytu je jedna z největších investic, které v životě provedete, takže byste při ní měli postupovat opatrně. Poprosili jsme proto zkušeného makléře Jakuba Kubištu ze společnosti Albion Reality o seznam otázek, na které byste měli znát odpověď, než se na kupní smlouvu podepíšete.

Může být katastrofické myšlení užitečné?

30. 4. 2018
Určitě už jste se s někým, kdo za vším vidí katastrofu, setkali. Takoví lidé obvykle rovnou počítají s nejhorší možnou alternativou, nebo dokonce nějakou ještě horší dokáží vymyslet. Otravují tím své okolí a také to ani trochu neprospívá jejich zdraví. Mnohem lepší i zdravější samozřejmě je myslet optimisticky a pozitivně. Neznamená to však, že bychom měli úplně zahodit schopnost počítat s riziky a vyhnout se jim.

Roman Čapka má byt s levitujícím nábytkem

25. 4. 2018
Poslední z desítky výherců naší soutěže Roman Čapka má rád, když se zařízení v interiéru vznáší nad podlahou. V bytě, kde bydlí s manželkou Anetou a malým synem Vojtěchem se mu to až na tři výjimky podařilo.