Pusťte si domů jaro

Užívejte si probouzející se přírodu a přes nejrůznější dekorace od prostřeného stolu přes rašící větve stromů ve vázách až po květinovou louku visící na zdi pokoje si ji přeneste i do svého interiéru. Uvidíte, že se vám hned zvedne nálada.

_Jaro_1

Porcelánová louka

Tahle dekorativní sestava porcelánu by klidně mohla viset i na zdi. Barevné ladění, dekor i nápad, není nic, co by se jí dalo vytknout.

_jaro2

V pastelových barvách

Subtilní designový stolek s vázami v pastelových barvách působí už sám o sobě jako hezká jarní dekorace. Když k tomu přidáte nějakou tu květinu a lísteček, bude iluze jara dokonalá.

Mít doma kus stromu

Pučící větve keřů a okrasných stromů vypadají v interiéru skvěle, zvláště pak ve spojení se stolkem z tmavého dřeva. Nezapomeňte jim v průhledné váze denně vyměnit vodu, ať vám hezky rozkvetou.

Květinová louka na zdi 

Výtvarně nadaní jedinci mohou vyzkoušet vlastnoručně namalovanou květinovou louku. Jako plátno postačí kus prostěradla, dál už je to jen na vaší invenci a kreativitě.

_Jaro_5

Květy ozdobí i industriál

Málokoho by asi napadlo, že si může industriální styl rozumět s jarní romantikou, ale v tomhle případě to vyšlo. Na bílo natřené přiznané cihly na zdi dají vyniknout zajímavě tvarovaným barevným lahvím.

_jaro1

Jde to také bez barev

V bílé je čistota a svěžest zároveň, takže si klidně můžete vystačit jen s něžnými bílými kvítky a stejně dodáte svému bytu jarní atmosféru.

Foto: Decor8blog.com, Songbirdblog.com, Momspark.net, Frenchyfancy.com, Thislittlestreet.com, Cushandnooks.blogspot.co.nz, Natalia-w-bruklinie.blogspot.nl

 

 

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.