Co vám příbuzní a kamarádi přinesou do prvního bytu

26. 12. 2014
Seženete si první byt, těšíte se na kolaudační večírek, sezvete známé a pak se nestačíte divit. Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších darů, které vám do kvartýru přinesou.

06 CO VÁM PŘÍBUZNÍ A KAMARÁDI PŘINESOU DO PRVNÍHO BYTU

1// Kávová souprava 4x

Čtyřmi kousky do prvního bytu to nemusí končit. Úžasnou příležitostí jsou narozeniny, svátky nebo Vánoce. A pozor také na výprodeje.

2// Kukačkové hodiny 2x

Naštěstí jsou dost drahé, ale i tak se vždy může najít někdo, kdo se jich bude chtít zbavit a jinému jimi udělat radost.

3// Kožešinová předložka 2x

Vypadá úchvatně a mile. Že se pořád shrnuje, překáží a motá pod nohama, tomu může uvěřit jen ten, kdo to sám zakusil.

4// Bambusová zvonkohra 5x

Jedno bambusové zvonění ve větru se může líbit, protože navozuje pozitivní atmosféru. Ale čeho je moc, toho je příliš. Bacha, ten kdo svou zkušenost nemá, pokládá tohle exotické zařízení za skvělý dar.

5// Vysavač 6x

Naštěstí je vysavač praktickou, využitelnou věcí. Ale co dělat, když už jste vybavili svůj byt, rodiče a chalupu a pořád nejste u konce?

6// Stojan na víno 8x

Stačilo se neopatrně zmínit a už jich máte v novém bytě osm. A to si můžete jen blahopřát, že u toho neopatrného výroku nebyli všichni vaši kamarádi a přátelé.

7// Pánev 5x

Dobrá pánev se samozřejmě hodí, ale když jich máte pět stejné velikosti, nechce se vám kuchtit ani s jednou.

8// Souprava na fondy 3x

Některé vypadají překrásně. Aspoň jednu soupravu si nechte. A po takových pěti, šesti, sedmi letech si spočítejte, kolikrát jste si díky ní udělali krásný večer.

9// Vycpaný krocan 1x

Skvělý a vítaný dar. Můžete jej totiž okamžitě darovat sami někomu dalšímu. Na Kamila přitom zapomeňte, ten už dostal svatebním darem nádherné v keramice vyvedené lovecké psy.

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.