Co do postele nepatří, aneb každý to může vidět jinak

Autor: TadyJeMoje.cz
Šťastnější z nás stráví nejméně třetinu života v posteli. Ti méně šťastní to někdy řeší přesunem činností z normálního prostředí do pohodlí načechraných podušek, pokrývek a polštářů. Snad i proto ve své posteli nacházíme víc věcí, než je zdrávo. Zapřemýšlejte, co do postele patří i nepatří.

001 TadyJeMoje_postel_dvoulůžko

Hebké, v zimě hřejivé, v létě zase chladivé povlečení ano. Ale co pokrývka, jedna pro dva, nebo dvě samostatné? Co do vaší postele patří, a co ne?

002 TadyJeMoje_postel_mobil a TV

Televize už nefrčí. Pohodlnější je usínat s mobilem v ruce. Patří, nebo nepatří mobil do postele či k posteli?

003 TadyJeMoje_postele_budík

Konzervativci snášející mobil jen s velkým sebezapřením setrvávají u léty ověřených strojů. Má být kovový tikot přítelem našich ložnic, nebo ne?

004 TadyJeMoje_postele_dva pod jednou peřinou

Tak tyhle dva páry do jedné postele rozhodně patří. Kdo si ale myslí, že její nohy mají dohromady deset prstů a jeho stejně, ať si je radši přepočítá.

005 TadyJeMoje_postele_plyšáci

Mr. Bean by měl možná dvojnásobnou radost. Ale když už je člověku  víc než patnáct, je, nebo není to jen hec?

006 TadyJeMoje_postele_dva psi

V mírné převaze nad příznivci koček a kocourů jsou majitelé psů. Mají však kvůli tomu mít psi větší právo na páníčkovu postel než kočky, nebo větší právo nemají?

007 TadyJeMoje_postele_štěnice

Když koupíte v prodejně nábytku novou postel, jistotu, že je štěnic prostá, nemáte. Nejde o plané strašení, takové případy už se staly. Je to však normální, nebo ne?

008 TadyJeMoje_postele_ponožky

Na první pohled ten méně šťastný jedinec, který krátké spaní dohání v posteli prací. Patří do ní v tom případě spíše proužkované ponožky, nebo čisté bez vzoru?

010 TadyJeMoje_postele_polštářky

Krásné, pohledné, kreativní, ale zpravidla nekřesťansky tvrdé. Při troše dobré vůle by s nimi šly rozbíjet hlavy. Chceme být v ložnici zavaleni touhle krásou, nebo nechceme?

011 TadyJeMoje_postele_pivo

Bez zrzavé vody si mnozí nedovedou život představit. Hodí se však tuhle vášeň tahat do postele, nebo nehodí?

012 TadyJeMoje_postele_cigareta

„Žena je jen žena. Ale dobré cigárko, to je pokouřeníčko!“ pravil kdysi autor slavné Knihy džunglí Rudyard Kipling. Měl, nebo neměl pravdu? A jak vůbec vidíte cigaretu v posteli?

013 TadyJeMoje_postele_růže

Růže to je zcela jiná kategorie. To je projev lásky. Je třeba si dávat pozor na trny, nebo ne?

014 TadyJeMoje_postele_sekt

A když byla růže, proč by nemohla do postele patřit i lahvička šampaňského na ledu. Ano, nebo ne?

015 TadyJeMoje_postele_snídaně

Snídaně do postele probudí chuťové buňky a pohladí i na duši. Měli bychom pravidelně snídat v posteli, nebo ne?

016 TadyJeMoje_postele_kniha a káva

Kombinace dobré knížky s dobrou kávou, tak si mnozí představují ideální víkendová rána. Souhlasíte, nebo ne?

017 TadyJeMoje_postele_miminko a máma

Takhle rozesmátý malíček je učiněným pokladem a štěstíčkem zároveň. Tomu bychom právo na naši postel neupřeli, nebo ano?

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.