Menu

Byt jak má být podle Honzy Beka? Útulné podkroví s českým nábytkem

Inspirace 25. 7. 2018
Autor: TadyJeMoje.cz ,

Zvláště v Praze jdou zrekonstruované půdní byty na dračku a podle toho vypadají i jejich současné ceny. Architekt Jan Bek vám proto radí, abyste se dívali i tam, kde zatím nic není – tedy na opuštěné a nevyužívané půdy, které na druhou šanci teprve čekají. A svůj vysněný atypický byt si pak můžete zrekonstruovat podle svého gusta, jak to udělal v posledním patře nuselského bytu Honza. Jak uvidíte na fotkách, udělat z téměř ruiny moderní bydlení dalo práci, výsledek ale dopadl nad očekávání dobře.

Bílý byt je doplněn dřevěným dekorem, který interiér zútulní a prohřeje, krásný designový nábytek a doplňky českých designérů mu daly až minimalistický nádech (designové kousky tak vyniknou). Pouze koupelna je tmavá a jen tak v ní (a ani v jiných místnostech) nenajdete nerezové prvky. Ty Honza Bek nemá moc v oblibě, a tak si to vyřešil po svém. Sami teď uvidíte!

 

Máte už vyhlídnutý půdní byt a přemýšlíte o jeho rekonstrukci? Přečtěte si, co si při jeho stavbě pohlídat!

 

Architektonické studio Jan Bek architekt

Portfolio architekta Jana Beka je skutečně pestré. Najdete v něm téměř vše, na co si vzpomenete – od rekonstrukcí bytů až po restaurace či kanceláře. Navíc se fajnšmekr Honza rád postará i o vybavení vašeho interiéru nábytkem a doplňky designových nábytkářských firem. Že má cit pro detail můžete vidět i u něj doma.