8 parádních kousků do interiéru z PVC trubek

17. 8. 2016
Obyčejné plastové trubky seženete za pár korun v každých stavebninách. Ptáte se, proč byste to dělali, když nic nestavíte? Tak se podívejte na osm příkladů, jak si z PVC trubek vyrobit parádní věci do bytu.

_pvc1

Botník jako z designérské dílny

Bílá široká trubka nařezaná na válce stejné délky vyskládané na sebe vypadá prostě parádně. Pokud se vám podaří udělat hladké rovné řezy, bude tenhle originální botník vypadat jako koupený v nějakém hodně drahém designovém obchodě.

_pvc2

V koupelně to trubkám sluší

Docela nás překvapilo, kolika různými způsoby se dají trubky využít v koupelně. Nejvíc se nám ale líbil osobitý držák na fén a kulmu a efektní stěna mezi záchodem a sprchovým koutem.

 

_pvc3

Zahrada do výšky

Jestli rádi na balkoně pěstujete všemožné bylinky a rostlinky, přijdou vám určitě vhod tyhle záhonky z trubek. Můžete si z nich klidně vyrobit celou prostorově úspornou zahradu, kterou vyženete pořádně do výšky, a ušetříte tak metry, které chybí na podlahové ploše.

_pvc4

Trubka trčí ze stěny

Hodně zábavné jsou poličky z trubek, které působí, jako kdyby koukaly ze zdi. Vypadají perfektně v koupelně, v předsíni i v dětském pokojíčku. Pokud se vám nebude líbit nadčasová a elegantní bílá, můžete si je zkusit různě nabarvit.

_pvc5

Rám zrcadla i stojan na víno

Jestli si potrpíte na precizní prácičku se spoustou řezání a skládání, nakupte úzkou trubku a udělejte si z ní dekorativní obložení jednoduchého zrcadla. Pokud vás na takovou piplačku neužije, mohl by se vám líbit jednoduchý a pěkný stojan na víno.

_pvc6

Superluxusní zlatá váza

Jednoduchost tvarů v kombinaci s okázalým zlatem a dovnitř čerstvé řezané květiny, to je prostě luxusní záležitost. Co na tom, že ty úžasné zlaté vázy jsou vlastně plastové trubky s přidělaným dnem olepené „zlatou“ potravinovou fólií?

Foto: homesthetics.net, homedit.com, antasticviewpoint.com, fantasticviewpoint.com, awesomeinventions.com, diy.viralcreek.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.