8 nočních stolků, které nenudí

12. 8. 2015
Noční stolek je jedna z posledních věcí, do které chcete při zařizování bytu strkat peníze. Naštěstí se dá docela snadno pořídit skoro zadarmo super kousek, díky kterému bude vaše ložnice kompletní a budete si mít před spaním kam odkládat věci.

Krabice na zeleninu

Nejjednodušší věci často fungují nejlépe. Prostě ji jen vezmete, postavíte na výšku a nic dalšího neřešíte. 

PastedGraphic-1-1

Pařez z místního lesíku

Chcete spát jako pařez? Dejte si ho k posteli. Překvapivě dobře sedne i do moderně laděných interiérů.  Foto: Yudaadecorar.blogspot.cz Betonové tvárnice Zaběhněte do nejbližších stavebnin, nakupte několik tvárnic za pár korun, a máte doma industriální noční stolek jedna radost! 

PastedGraphic-2-1

Staré šuple

Než úplně vyhodíte starou almaru, vytáhněte šuplík, natřete ho svou oblíbenou barvou a připevněte ke stěně. 

PastedGraphic-4-1

Štos časopisů

Až se někdy v noci probudíte a nepůjde vám znovu usnout, můžete ho rozebrat a ukrátit si dlouhou chvíli. 

PastedGraphic-5-1

Houpačka

Stačí vám kus dřeva, provaz a hák u stropu, a vyrobíte si originální stoleček jedna báseň. 

PastedGraphic-6-1

Z převráceného koše na papíry

V dnešní elektronické době už tolik papírových odpadků doma nevyprodukujete a to málo stejně skončí v nádobě na tříděný odpad. Ještě že se fešácký koš na papíry dá uplatnit i jinak. 

PastedGraphic-7

Z plechové skřínky

Počkejte si, až budou vyřazovat nábytek v nějaké nemocnici, plechová skříňka dostane v jiném prostoru úplně nový šmrnc.

PastedGraphic-8

Foto: Magnusdottir.com, GuiaParadeCorar.com, GuiaParadeCorar.com, AmerrymishapBlog.com, Blog.decoratorsnotebook.co.uk, Home-styling.blogspot.com,  Zomerzoen.nl

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Vyrobte si květináče z recyklovaných surovin za pár korun

19. 3. 2018
Rozrůstá se vám domácí zeleň nebo jste prostě poprvé v životě dostali živou rostlinu a momentálně nevíte, kam ji zasadit? Vsaďte na levná a rychlá řešení, která nezasáhnou váš rozpočet, budou originální, a navíc ještě šetrná k planetě. Květináč tak získáte snáze, než vás kdy napadlo.

Třípatrovému domku stačí pozemek o velikosti parkovacího místa

15. 3. 2018
Mezinárodní festival Design Week každoročně představuje to nejlepší a nejzajímavější, co současní designéři vypustili do světa. Na loňské přehlídce v Helsinkách upoutal velkou pozornost architekt Marco Casagrande s prototypem třípatrového minidomku Tikku. Projekt zaujal hlavně tím, že se dá přes jedinou noc postavit všude tam, kam se vejde obyčejné auto.

8 způsobů, jak si vyzdobit okna

14. 3. 2018
Okna zabírají v interiérech významnou plochu a často jsou tím prvním, co upoutá náš zrak při vstupu do místnosti. Nezapomínejte na ně proto při ladění dekorací. Dejte jim osobitost i šmrnc pomocí některého z našich osmi tipů.

Single domácnost na 30 m²

13. 3. 2018
Zařídit jednopokojový byt není pro architekty žádná legrace. Když se k tomu navíc přičte malá podlahová plocha, křivé stěny a umístění v bytovém domě z předválečného období, musí autor návrhu zapojit veškeré zkušenosti a invenci, aby se v takovém prostoru dobře bydlelo.

9 pracovních stolů vlastní výroby

12. 3. 2018
Pořídit si pracovní stůl může stát někdy dost peněz, a pokud máte malý byteček, kde byste potřebovali stůl přesně na míru, tak i hodně nervů. K vyrobení stolu přitom potřebujete jen velkou desku, dobrý nápad a trochu šikovnosti.

Ozdobte si byt pletivem

8. 3. 2018
Pletivo nemusíte využívat jen venku, bude mu to slušet i v interiéru. Nejvhodnějším typem pro zkrášlování domácnosti je pletivo, které se využívá jako výplň pro kurníky nebo králíkárny, protože se s ním lehce manipuluje.

8 podomácku vyrobených váz

7. 3. 2018
Kupovat vázy někde v obchodě s porcelánem je dost nuda, navíc proč vyhazovat peníze oknem, když si je můžete vyrobit doma za pár drobných. Ukážeme vám pár triků, jak na to.

Jak bydlet pouze v jednom pokoji

6. 3. 2018
Právě jste si pořídili malou garsonku, nebo dokonce bydlíte se spolubydlícími a patří vám jen jeden pokoj ve větším bytě? Pak si na zařizování dejte opravdu záležet, abyste z prostoru jediného pokoje vytěžili maximum a zároveň šetřili svou peněženku.

Dekorace z doby kamenné

5. 3. 2018
Vnášení přírody do interiéru je dnes hodně trendy. Spolu se dřevem se nabízí například i kameny, jichž se venku válí nepřeberné množství. Pokud s nimi umíte pracovat, dokážete z nich vlastníma rukama vytvořit parádní dekorace.