8 nočních stolků, které nenudí

Noční stolek je jedna z posledních věcí, do které chcete při zařizování bytu strkat peníze. Naštěstí se dá docela snadno pořídit skoro zadarmo super kousek, díky kterému bude vaše ložnice kompletní a budete si mít před spaním kam odkládat věci.

Krabice na zeleninu

Nejjednodušší věci často fungují nejlépe. Prostě ji jen vezmete, postavíte na výšku a nic dalšího neřešíte. 

PastedGraphic-1-1

Pařez z místního lesíku

Chcete spát jako pařez? Dejte si ho k posteli. Překvapivě dobře sedne i do moderně laděných interiérů.  Foto: Yudaadecorar.blogspot.cz Betonové tvárnice Zaběhněte do nejbližších stavebnin, nakupte několik tvárnic za pár korun, a máte doma industriální noční stolek jedna radost! 

PastedGraphic-2-1

Staré šuple

Než úplně vyhodíte starou almaru, vytáhněte šuplík, natřete ho svou oblíbenou barvou a připevněte ke stěně. 

PastedGraphic-4-1

Štos časopisů

Až se někdy v noci probudíte a nepůjde vám znovu usnout, můžete ho rozebrat a ukrátit si dlouhou chvíli. 

PastedGraphic-5-1

Houpačka

Stačí vám kus dřeva, provaz a hák u stropu, a vyrobíte si originální stoleček jedna báseň. 

PastedGraphic-6-1

Z převráceného koše na papíry

V dnešní elektronické době už tolik papírových odpadků doma nevyprodukujete a to málo stejně skončí v nádobě na tříděný odpad. Ještě že se fešácký koš na papíry dá uplatnit i jinak. 

PastedGraphic-7

Z plechové skřínky

Počkejte si, až budou vyřazovat nábytek v nějaké nemocnici, plechová skříňka dostane v jiném prostoru úplně nový šmrnc.

PastedGraphic-8

Foto: Magnusdottir.com, GuiaParadeCorar.com, GuiaParadeCorar.com, AmerrymishapBlog.com, Blog.decoratorsnotebook.co.uk, Home-styling.blogspot.com,  Zomerzoen.nl

Diskuze

komentářů


Štítky

Přečtěte si také

Týpí užijete doma i venku

Snad každý si jako dítě stavěl doma i venku nejrůznější schovávačky a bunkry. Tak proč si svůj dětský sen nesplnit i o pár let později? Ať už si v týpí chcete hrát s dětmi na indiány, jen tak lenošit nebo tam ustlat vašemu pejskovi, řekneme vám, jak si je postavit.

9 parádních proměn vyřazených šuplíků

Než odnesete staré šuplíky do kontejneru, dejte si pět minut. Zkuste zapojit fantazii a představte si, jestli by z nich při troše kreativity nemohl vzniknout jiný kus nábytku nebo bytový doplněk. Třeba vám ještě výborně poslouží.

Závěsy ušetřily v malém bytě místo

Neokoukané využití textilií uvnitř interiéru zvládají Asiaté na jedničku. Své domovy systematicky vybavují hlavně přírodními materiály a třeba s látkovými závěsy umí doslova kouzlit. Používají je nejen na zatemňování oken, ale také jimi dokáží nahradit dělicí příčky. Přesně jako v tomto bytě v centru Singapuru.

8 věcí z měděných trubek

Měděné trubky nemusí sloužit jen jako vodoinstalační materiál. Docela dobře je využijete i v interiéru, kde si z nich vlastníma rukama můžete vyrobit originální a stylové kousky.

6 zábavných dekorací z ovoce

Léto je dobou barev, zážitků a hlavně všemožného ovoce! Našli jsme proto pro vás pár nápadů, jak si z melounu, ananasu, pomeranče či jablka vyrobit veselé a pestré dekorace do bytu.

Užijte si grilování na balkoně nebo přímo doma

Říkáte si, že radosti grilování si mohou užívat jen ti, kteří mají zahradu nebo velkou terasu? Kdepak! Pochoutky z ohně si můžete dopřát, i když vlastníte jen mini balkonek, nebo dokonce ani ten ne!

Úsporný a levný minidomek s luxusním výhledem

Klid, hodně volného prostoru a panoramatické výhledy na okolní lesy a hory. Takhle zní podle jednoho amerického umělce recept, jak zaručeně načerpat inspiraci pro tvůrčí činnost. Proto si pro chvíle, kdy se věnuje vlastní tvorbě, nechal postavit malinký domek uprostřed nádherné přírody.

5 psů, kteří se skvěle hodí do garsonky

Bydlíte v malinké garsonce, ale přesto byste si rádi pořídili psa? Nezoufejte, mezi psími plemeny se najdou i taková, kterým malé prostory vadit nebudou, ba naopak bude jim v nich dobře.

Velký úklid podle feng shui

Pokud se už poněkolikáté odhodláváte k nevyhnutelnému generálnímu úklidu domácnosti, zkuste to tentokrát podle feng shui! Ideálně se tenhle způsob hodí v případech, kdy v životě hledáte změnu nebo pokud se vyrovnáváte s nepříjemnou životní událostí.