8 nočních stolků, které nenudí

Noční stolek je jedna z posledních věcí, do které chcete při zařizování bytu strkat peníze. Naštěstí se dá docela snadno pořídit skoro zadarmo super kousek, díky kterému bude vaše ložnice kompletní a budete si mít před spaním kam odkládat věci.

Krabice na zeleninu

Nejjednodušší věci často fungují nejlépe. Prostě ji jen vezmete, postavíte na výšku a nic dalšího neřešíte. 

PastedGraphic-1-1

Pařez z místního lesíku

Chcete spát jako pařez? Dejte si ho k posteli. Překvapivě dobře sedne i do moderně laděných interiérů.  Foto: Yudaadecorar.blogspot.cz Betonové tvárnice Zaběhněte do nejbližších stavebnin, nakupte několik tvárnic za pár korun, a máte doma industriální noční stolek jedna radost! 

PastedGraphic-2-1

Staré šuple

Než úplně vyhodíte starou almaru, vytáhněte šuplík, natřete ho svou oblíbenou barvou a připevněte ke stěně. 

PastedGraphic-4-1

Štos časopisů

Až se někdy v noci probudíte a nepůjde vám znovu usnout, můžete ho rozebrat a ukrátit si dlouhou chvíli. 

PastedGraphic-5-1

Houpačka

Stačí vám kus dřeva, provaz a hák u stropu, a vyrobíte si originální stoleček jedna báseň. 

PastedGraphic-6-1

Z převráceného koše na papíry

V dnešní elektronické době už tolik papírových odpadků doma nevyprodukujete a to málo stejně skončí v nádobě na tříděný odpad. Ještě že se fešácký koš na papíry dá uplatnit i jinak. 

PastedGraphic-7

Z plechové skřínky

Počkejte si, až budou vyřazovat nábytek v nějaké nemocnici, plechová skříňka dostane v jiném prostoru úplně nový šmrnc.

PastedGraphic-8

Foto: Magnusdottir.com, GuiaParadeCorar.com, GuiaParadeCorar.com, AmerrymishapBlog.com, Blog.decoratorsnotebook.co.uk, Home-styling.blogspot.com,  Zomerzoen.nl

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.