8 nejlepších držáků na toaletní papír

19. 8. 2015
Máte pocit, že na tu chvilku, co na záchodě vždycky pobudete, nemá cenu se tady nějak moc zaobírat výběrem designových doplňků? Chyba lávky. Ženy za svůj život stráví na záchodě průměrně půl roku, muži dokonce dva roky. To už se vyplatí vyšperkovat si onu místnost podle svého gusta. Třeba vtipným držákem na toaleťák, jako je tenhle první s úžasným vzpěračem. Ale podívejte se i na dalších sedm skvělých nápadů.

_pastedGraphic-6

Retro foťák

Polaroid, legendární foťák, který zabila éra digitální fotografie, se vrací. Akorát z něj nelezou lesklé fotky s divnými barvami, ale poctivý dvouvrstvý toaletní papír. Tohle řešení nás fakt baví. 

_pastedGraphic-7

Tajná skrýš

Využijte tloušťku zdi a zakomponujte si na toaletu speciální kachličku se zásuvkou. Skvěle tak nevzhlednou ruličku papíru schováte, nebudete do ničeho vrážet a ještě si uděláte legraci ze známých, kteří k vám přijdou prvně a budou zoufale hledat toaletní papír. 

_pastedGraphic-8

Návrat do divočiny

Jestli se alespoň na záchodě chcete vracet do lůna přírody, najděte si venku nějakou hezkou větvičku, přidělejte ji ke zdi a na její konec jako zarážku přilepte nebo přidrátujte umělého ptáčka. 

Strom toaleťákovník

Stromy mají nejrůznější plody, ale aby na něm rostly toaletní papíry jako na vašem záchodě, to je tedy bomba. Vtipné designové řešení, které má navíc tu výhodu, že se vám nikde nebude válet igelitový pytel se zásobou toaletních papírů. Všechny je rozvěsíte po větvích. 

_drzaky2

Tkanička to jistí

Pro vyznavače minimalistického hesla, že nejlíp stejně vždycky fungují ty nejjednodušší věci, tady máme jednoduchý recept. Protáhněte tkaničku ruličkou a vše zavěste na jednoduchý věšáček za pár korun. 

_drzaky1

Suvenýry z cest

Dřevěné sošky zvířat, které jste si přivezli z nějakého exotického výletu, výborně poslouží i k našemu účelu. Nejlepší jsou v tomhle ohledu žirafy, na jejichž dlouhé krky dáte i víc rolí najednou.

Kuřácký koutek

Jestli chodíte kouřit na záchod, pak se vaší jedničkou v tomto výběru určitě stane pohodlný držák s přídavným popelníkem. 

_pastedGraphic-13

Foto: Dudeiwantthat.com, Homobot.cz, TheDesignHome.com, InteriorComplex.com, Showhome.nl, Atvestend.com, TrendHunter.com,  Zboží.cz.

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Patrový mini domek má 17 m²

16. 1. 2018
Mikrobydlení si získává po celém světě čím dál větší oblibu. Menší podlahová plocha znamená nižší pořizovací náklady, levnější účty za elektřinu i vytápění a v jistém smyslu i jednodušší život zbavený spousty zbytečných krámů. Přesně to je i případ tohoto mini domečku z Jihoafrické republiky.

5 DIY boxů na kapesníčky

15. 1. 2018
Také se vám na podzim a přes zimu válí všude možně po bytě papírové kapesníčky? Vyřešily by to klasické boxy, v nichž jich je slušná zásoba, ale ty zase nevypadají moc dobře. My však pro vás máme inspiraci, jak nepěkné krabičky na tahací kapesníky proměnit v originální designové kousky.

8 pestrobarevných kuchyní

11. 1. 2018
Obyčejně jsou kuchyně spíše jednobarevné nebo v několika málo tlumených barvách. Že to tak dělá většina, ale vůbec neznamená, že takovou kuchyni musíte mít i vy. Ukážeme vám pár takových, kde se barev nebojí.

Jak zařídit jídelní koutek pro psa

10. 1. 2018
Zásobník na jídlo či misky na pití a žrádlo válející se někde v koutě vám doma moc parády nenadělají. Ukážeme vám, jak uspořádat věci pro vašeho pejska tak, aby to bylo praktické a zároveň vše vkusně zapadalo do interiéru.

Moderní podkrovní ministudio má 25 m²

9. 1. 2018
Centra mnohých evropských měst jsou plná starých bytových domů, z nichž čiší naprosto unikátní atmosféra. Uvnitř jsou navíc stále ještě k nalezení původní garsonky, které čekají, až se jich ujme šikovný designér a pořádně je oživí. Jako se to nedávno podařilo v Londýně.

Bojujeme proti vlhkosti a plísni

8. 1. 2018
Nečekejte, až se vám doma udělá plíseň, a zatočte s vlhkem, dokud je čas. Navlhlé zdi přitom nenajdete pouze ve starých domech a bytech, ale mohou se objevit i v moderních domovech, nebo dokonce v novostavbě. Jak tenhle problém objevit hned v zárodku?

Z naší zkušenosti: Správné a špatné dluhy

4. 1. 2018
Správný dluh přináší dlouhodobější užitek a máme jej pod kontrolou. Špatný dluh řeší zpravidla krátkodobou potřebu nebo zájem, po jejichž uspokojení nám zůstane jen závazek splácet. Moje rodina má zkušenost s úvěrem na bydlení i se spotřebitelskou půjčkou, přičemž ani v jednom případě nešlo o špatný dluh.

Mobilní domek se dvěma mezipatry

3. 1. 2018
Některé rodinné sešlosti mohou vyústit v hádky, jiné ve společné podnikání. Tou druhou, výrazně produktivnější cestou se vydala rodina z Nového Zélandu, která díky spolupráci všech svých členů začala navrhovat, stavět i prodávat moderní mobilní domky.

Jak si doma uspořádat papíry, aby to dobře vypadalo

2. 1. 2018
Žijeme sice v digitální době, ale stejně se nám doma pořád hromadí spousta papíru. A když zrovna nějaký potřebujeme, jako na potvoru ho nemůžeme najít. Přinášíme několik tipů, jak si v důležitých listinách konečně udělat pořádek.