8 nejlepších držáků na toaletní papír

19. 8. 2015
Máte pocit, že na tu chvilku, co na záchodě vždycky pobudete, nemá cenu se tady nějak moc zaobírat výběrem designových doplňků? Chyba lávky. Ženy za svůj život stráví na záchodě průměrně půl roku, muži dokonce dva roky. To už se vyplatí vyšperkovat si onu místnost podle svého gusta. Třeba vtipným držákem na toaleťák, jako je tenhle první s úžasným vzpěračem. Ale podívejte se i na dalších sedm skvělých nápadů.

_pastedGraphic-6

Retro foťák

Polaroid, legendární foťák, který zabila éra digitální fotografie, se vrací. Akorát z něj nelezou lesklé fotky s divnými barvami, ale poctivý dvouvrstvý toaletní papír. Tohle řešení nás fakt baví. 

_pastedGraphic-7

Tajná skrýš

Využijte tloušťku zdi a zakomponujte si na toaletu speciální kachličku se zásuvkou. Skvěle tak nevzhlednou ruličku papíru schováte, nebudete do ničeho vrážet a ještě si uděláte legraci ze známých, kteří k vám přijdou prvně a budou zoufale hledat toaletní papír. 

_pastedGraphic-8

Návrat do divočiny

Jestli se alespoň na záchodě chcete vracet do lůna přírody, najděte si venku nějakou hezkou větvičku, přidělejte ji ke zdi a na její konec jako zarážku přilepte nebo přidrátujte umělého ptáčka. 

Strom toaleťákovník

Stromy mají nejrůznější plody, ale aby na něm rostly toaletní papíry jako na vašem záchodě, to je tedy bomba. Vtipné designové řešení, které má navíc tu výhodu, že se vám nikde nebude válet igelitový pytel se zásobou toaletních papírů. Všechny je rozvěsíte po větvích. 

_drzaky2

Tkanička to jistí

Pro vyznavače minimalistického hesla, že nejlíp stejně vždycky fungují ty nejjednodušší věci, tady máme jednoduchý recept. Protáhněte tkaničku ruličkou a vše zavěste na jednoduchý věšáček za pár korun. 

_drzaky1

Suvenýry z cest

Dřevěné sošky zvířat, které jste si přivezli z nějakého exotického výletu, výborně poslouží i k našemu účelu. Nejlepší jsou v tomhle ohledu žirafy, na jejichž dlouhé krky dáte i víc rolí najednou.

Kuřácký koutek

Jestli chodíte kouřit na záchod, pak se vaší jedničkou v tomto výběru určitě stane pohodlný držák s přídavným popelníkem. 

_pastedGraphic-13

Foto: Dudeiwantthat.com, Homobot.cz, TheDesignHome.com, InteriorComplex.com, Showhome.nl, Atvestend.com, TrendHunter.com,  Zboží.cz.

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.