8 nejlepších držáků na toaletní papír

Máte pocit, že na tu chvilku, co na záchodě vždycky pobudete, nemá cenu se tady nějak moc zaobírat výběrem designových doplňků? Chyba lávky. Ženy za svůj život stráví na záchodě průměrně půl roku, muži dokonce dva roky. To už se vyplatí vyšperkovat si onu místnost podle svého gusta. Třeba vtipným držákem na toaleťák, jako je tenhle první s úžasným vzpěračem. Ale podívejte se i na dalších sedm skvělých nápadů.

_pastedGraphic-6

Retro foťák

Polaroid, legendární foťák, který zabila éra digitální fotografie, se vrací. Akorát z něj nelezou lesklé fotky s divnými barvami, ale poctivý dvouvrstvý toaletní papír. Tohle řešení nás fakt baví. 

_pastedGraphic-7

Tajná skrýš

Využijte tloušťku zdi a zakomponujte si na toaletu speciální kachličku se zásuvkou. Skvěle tak nevzhlednou ruličku papíru schováte, nebudete do ničeho vrážet a ještě si uděláte legraci ze známých, kteří k vám přijdou prvně a budou zoufale hledat toaletní papír. 

_pastedGraphic-8

Návrat do divočiny

Jestli se alespoň na záchodě chcete vracet do lůna přírody, najděte si venku nějakou hezkou větvičku, přidělejte ji ke zdi a na její konec jako zarážku přilepte nebo přidrátujte umělého ptáčka. 

Strom toaleťákovník

Stromy mají nejrůznější plody, ale aby na něm rostly toaletní papíry jako na vašem záchodě, to je tedy bomba. Vtipné designové řešení, které má navíc tu výhodu, že se vám nikde nebude válet igelitový pytel se zásobou toaletních papírů. Všechny je rozvěsíte po větvích. 

_drzaky2

Tkanička to jistí

Pro vyznavače minimalistického hesla, že nejlíp stejně vždycky fungují ty nejjednodušší věci, tady máme jednoduchý recept. Protáhněte tkaničku ruličkou a vše zavěste na jednoduchý věšáček za pár korun. 

_drzaky1

Suvenýry z cest

Dřevěné sošky zvířat, které jste si přivezli z nějakého exotického výletu, výborně poslouží i k našemu účelu. Nejlepší jsou v tomhle ohledu žirafy, na jejichž dlouhé krky dáte i víc rolí najednou.

Kuřácký koutek

Jestli chodíte kouřit na záchod, pak se vaší jedničkou v tomto výběru určitě stane pohodlný držák s přídavným popelníkem. 

_pastedGraphic-13

Foto: Dudeiwantthat.com, Homobot.cz, TheDesignHome.com, InteriorComplex.com, Showhome.nl, Atvestend.com, TrendHunter.com,  Zboží.cz.

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.