8 nejlepších držáků na toaletní papír

Máte pocit, že na tu chvilku, co na záchodě vždycky pobudete, nemá cenu se tady nějak moc zaobírat výběrem designových doplňků? Chyba lávky. Ženy za svůj život stráví na záchodě průměrně půl roku, muži dokonce dva roky. To už se vyplatí vyšperkovat si onu místnost podle svého gusta. Třeba vtipným držákem na toaleťák, jako je tenhle první s úžasným vzpěračem. Ale podívejte se i na dalších sedm skvělých nápadů.

_pastedGraphic-6

Retro foťák

Polaroid, legendární foťák, který zabila éra digitální fotografie, se vrací. Akorát z něj nelezou lesklé fotky s divnými barvami, ale poctivý dvouvrstvý toaletní papír. Tohle řešení nás fakt baví. 

_pastedGraphic-7

Tajná skrýš

Využijte tloušťku zdi a zakomponujte si na toaletu speciální kachličku se zásuvkou. Skvěle tak nevzhlednou ruličku papíru schováte, nebudete do ničeho vrážet a ještě si uděláte legraci ze známých, kteří k vám přijdou prvně a budou zoufale hledat toaletní papír. 

_pastedGraphic-8

Návrat do divočiny

Jestli se alespoň na záchodě chcete vracet do lůna přírody, najděte si venku nějakou hezkou větvičku, přidělejte ji ke zdi a na její konec jako zarážku přilepte nebo přidrátujte umělého ptáčka. 

Strom toaleťákovník

Stromy mají nejrůznější plody, ale aby na něm rostly toaletní papíry jako na vašem záchodě, to je tedy bomba. Vtipné designové řešení, které má navíc tu výhodu, že se vám nikde nebude válet igelitový pytel se zásobou toaletních papírů. Všechny je rozvěsíte po větvích. 

_drzaky2

Tkanička to jistí

Pro vyznavače minimalistického hesla, že nejlíp stejně vždycky fungují ty nejjednodušší věci, tady máme jednoduchý recept. Protáhněte tkaničku ruličkou a vše zavěste na jednoduchý věšáček za pár korun. 

_drzaky1

Suvenýry z cest

Dřevěné sošky zvířat, které jste si přivezli z nějakého exotického výletu, výborně poslouží i k našemu účelu. Nejlepší jsou v tomhle ohledu žirafy, na jejichž dlouhé krky dáte i víc rolí najednou.

Kuřácký koutek

Jestli chodíte kouřit na záchod, pak se vaší jedničkou v tomto výběru určitě stane pohodlný držák s přídavným popelníkem. 

_pastedGraphic-13

Foto: Dudeiwantthat.com, Homobot.cz, TheDesignHome.com, InteriorComplex.com, Showhome.nl, Atvestend.com, TrendHunter.com,  Zboží.cz.

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.

Z betonu deprese nemáme

Jakub Malý alias DJ Doemixxx si spolu s partnerkou Nicolou nemůže své nové bydlení v panelovém domě vynachválit. S totální rekonstrukcí, která se především týkala změny dispozic a řešení industriálních detailů, se mladý pár obrátil na architekty ze studia NEUHÄUSL HUNAL. Osobitou atmosféru však vytvořil hlavně vlastními nápady.

Ministudio z kontejnerů postavili na střeše bytového domu

Indie je hned po Číně druhou nejlidnatější zemí světa. A kde není prostoru nazbyt, tam přichází na řadu originální řešení. Třeba jako v indické metropoli Nové Dillí, kde se mladý pár podnikatelů rozhodl nedostatek místa řešit po svém – přístavbou malého bytu z kontejnerů přímo na střeše několikapatrového bytového domu.