8 nápadů z bedýnek na ovoce

8. 9. 2015
Odložené bedničky na ovoce nemusíte použít jenom na podpal nebo na kompoty do sklepa. Když to s nimi umíte, vypadají skvěle i v interiéru. Našli jsme hned osm příkladů, jak je kreativně využít v bytě.

1. Skříň

Pár bedýnek naskládaných na sobě poslouží k uskladnění osušek, časopisů i dalších věcí, které se vám jinak povalují všude možně. 

2. Knihovna

Kafka, Sartre a Čapek v bedně po mandarinkách, mrkvi a hlávkovém salátu? Proč ne, vypadá to super a ty tři výše zmíněné pány by to možná taky bavilo. 

_bedynky3

3. Nohy od stolu

Postavte dvě a dvě bedničky, na ně přidělejte desku, a dostanete pracovní stůl i s přihrádkami na uložení věcí. Pohrát si můžete i s barvami. 

_pastedGraphic-2

4. Květník

Přestaňte si lámat hlavu, kam v pokoji umístit květiny. Zvolte nejjednodušší a nejlevnější řešení, které navíc vypadá, jako kdyby vám kytky právě dorazily z obchodu. 

_pastedGraphic-3

5. Pojízdný vozík

Stačí na spodek bedýnky připevnit čtyři kolečka, a máte parádní pojízdný šuplík třeba na knížky, časopisy nebo na cokoliv jiného. 

6. Retro poličky

Probuďte v sobě výtvarný talent, vezměte zbytky tapet a balakryl, a uvidíte, jak bedničky prokouknou. 

_bedynky1

7. Lustr

Papírová stínítka má dnes doma každý druhý. Pokud chcete být originální, vyřízněte do dna bedýnky malý otvor, a máte stínítko jedna báseň. 

8. Celá stěna

Proč být troškaři, když už pracujete s bedýnkami, vyskládejte si z nich celou stěnu. A máte-li dost materiálu, tak může dojít i na kazetový strop. Před něčím takovým padne každá návštěva na zadek… 

_bedynky2
Foto:
Forever-wild-young-and-free.tumblr.comWaveavenue.comDIYcraftyProjects.comRumfortva.blogspot.se, Momsbestnetwork.comBohodecochic.comHome-dzine.co.za

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.