8 nápadů, jak stylově dobíjet mobil

Zakopáváte v jednom kuse o mobil v nabíječce, nebo vás prostě rozčiluje pohled na změť kabelů u každé zásuvky? Přinášíme pár nápadů na originální a hezké „dobíjecí stanice“, některé z nich si přitom pohodlně vyrobíte i sami za pár korun.

Vychytaná zásuvka

Věřte nebo ne, ale tenhle držák je vyrobený z prázdného obalu od tělového mléka. Vypadá skvěle a navíc je tak malý, že si ho můžete všude brát s sebou a využít ho i jako cestovní kapsu pro nabíječku.

_mobil1

Držák z organizéru

Někdy stačí jen drobná renovace a třeba takový starý šuplík nebo nevyužitý stojan na kancelářské potřeby se rázem stane domovem pro mobily a tablety, kterým došla šťáva.

_Mobil_3

Využijte staré krabice

Recyklujte krabice od bot a využijte je jako praktickou schovku na kabely od nabíječek. Designový šmrnc jim dodáte washi páskami a barevným papírem.

_mobil2

Stojan na dobíjení

Jako stylová skrýš na elektroniku se skvěle hodí i pořadač na magazíny. Místo skladování zaprášených výtisků časopisů, které už si stejně nepřečtete, raději organizér využijte na dobíjení tabletů, které tam pasují skvěle.

_Mobil_5

Skryté v šuplíku

Obyčejný šuplík proměníte v dobíjecí stanici úplně jednoduše. Stačí v zadní části zásuvky vyvrtat jeden větší otvor, protáhnout jím prodlužovací kabel a voilà! Ideální řešení jak pro noční stolky, tak i pro pracovní stoly. 

_Mobil_6

Dobíjecí chlebník

Objevte úložný prostor i tam, kde byste ho nečekali. Třeba v chlebníku. S trochou práce v něm schováte klubka kabelů a dobijete i více zařízení najednou. A těšte se na překvapení návštěvy, které na dotaz, kam si může strčit nabíječku, ukážete chlebník.

_Mobil_7

Chytré parohy

Hravá vychytávka, díky které už nebudete zakopávat o nabíječku od telefonu, a ještě budete mít na zdi vtipný designový kousek. 

Postavte si lego držák

Co na tom, že už je to nějaký pátek, co jste si naposledy hráli s legem. Jako stylový držák na dobíjení telefonu skvěle poslouží i tyhle ikonické kostičky, které se válejí u rodičů ve sklepě.

_Mobil_9

Foto:

Pinkblog.it, Huffingtonpost.com, Drivenbydecor.com, Hercampus.com, Greatusefulstuff.com, Worktops.co, Bradsoft.com, Nendo.com, Buzfeed.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.