8 nápadů, jak stylově dobíjet mobil

9. 3. 2016
Zakopáváte v jednom kuse o mobil v nabíječce, nebo vás prostě rozčiluje pohled na změť kabelů u každé zásuvky? Přinášíme pár nápadů na originální a hezké „dobíjecí stanice“, některé z nich si přitom pohodlně vyrobíte i sami za pár korun.

Vychytaná zásuvka

Věřte nebo ne, ale tenhle držák je vyrobený z prázdného obalu od tělového mléka. Vypadá skvěle a navíc je tak malý, že si ho můžete všude brát s sebou a využít ho i jako cestovní kapsu pro nabíječku.

_mobil1

Držák z organizéru

Někdy stačí jen drobná renovace a třeba takový starý šuplík nebo nevyužitý stojan na kancelářské potřeby se rázem stane domovem pro mobily a tablety, kterým došla šťáva.

_Mobil_3

Využijte staré krabice

Recyklujte krabice od bot a využijte je jako praktickou schovku na kabely od nabíječek. Designový šmrnc jim dodáte washi páskami a barevným papírem.

_mobil2

Stojan na dobíjení

Jako stylová skrýš na elektroniku se skvěle hodí i pořadač na magazíny. Místo skladování zaprášených výtisků časopisů, které už si stejně nepřečtete, raději organizér využijte na dobíjení tabletů, které tam pasují skvěle.

_Mobil_5

Skryté v šuplíku

Obyčejný šuplík proměníte v dobíjecí stanici úplně jednoduše. Stačí v zadní části zásuvky vyvrtat jeden větší otvor, protáhnout jím prodlužovací kabel a voilà! Ideální řešení jak pro noční stolky, tak i pro pracovní stoly. 

_Mobil_6

Dobíjecí chlebník

Objevte úložný prostor i tam, kde byste ho nečekali. Třeba v chlebníku. S trochou práce v něm schováte klubka kabelů a dobijete i více zařízení najednou. A těšte se na překvapení návštěvy, které na dotaz, kam si může strčit nabíječku, ukážete chlebník.

_Mobil_7

Chytré parohy

Hravá vychytávka, díky které už nebudete zakopávat o nabíječku od telefonu, a ještě budete mít na zdi vtipný designový kousek. 

Postavte si lego držák

Co na tom, že už je to nějaký pátek, co jste si naposledy hráli s legem. Jako stylový držák na dobíjení telefonu skvěle poslouží i tyhle ikonické kostičky, které se válejí u rodičů ve sklepě.

_Mobil_9

Foto:

Pinkblog.it, Huffingtonpost.com, Drivenbydecor.com, Hercampus.com, Greatusefulstuff.com, Worktops.co, Bradsoft.com, Nendo.com, Buzfeed.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.