7 způsobů, jak vám doma udělají parádu figurky ze zvířat

30. 3. 2016
Zbyly vám z dětství plastové figurky všech možných zvířat? Pokud k nim máte podobný citový vztah, jaký mívá většina lidí k plyšákům, nemusíte se jich vzdávat. Podívejte se, co všechno se z nich dá vyrobit.

_Figurky_1

Se svíčkou na zádech

Propíchnete figurky silnějším pevným drátem, dáte pod ně dřevěný podstavec, navrch pár kuliček, další podstavec a svíčku. Pro lepší efekt můžete svůj nový DIY svícen natřít nějakou pěknou pastelovou barvou.

_Figurky_2

Safari věšák

Parádní věšák na šperky, tašky a jiné, nepříliš těžké věci získáte, když figurky rozříznete, přilepíte k prkýnku a natřete jednou barvou. Hodně nás baví krokodýl s nákupní taškou v tlamě.

_Figurky_3

Vázička, co ztratila hlavu

Ze stojících zvířátek se dá udělat roztomilá vázička, jen jim předtím musíte uříznout hlavu. Ideální jsou v tomto případě hlavně žirafy a dinosauři.

_Figurky_4

Strážci pokladů

Konečně případ, kdy figurky nemusíte řezat, propichovat ani jim činit žádná jiná příkoří. Prostě je jenom natřete a nalepíte na víčko od dóz či sklenic skrývajících nejrůznější poklady.

_figurky

Hravá klíčenka i originální úchyty na šuplíky

Našroubujete do figurky malé kovové očko, provléknete jím kroužek na klíče, a rázem máte parádní klíčenku. Nebo do jejího boku vyvrtejte díru a využijte ji jako vtipný úchyt na šuplíky.

_zarazky

Bytelné zarážky na knihy

Nebaví vás designové zarážky do knihoven a rádi byste něco industriálního? Bafněte betonovou tvárnici nebo cihlu a navrch nalepte figurku zvířátka. Opět doporučujeme pro ještě lepší vyznění figurku natřít, třeba na zlato.

Foto: HobbyLobby.com, Pysselbolaget.se, Lovelyindeed.com, Athomeinlove.com, Sayyes.com, Trendyclass.com, Apartmenttherapy.com, Scissorsandthread.tumblr.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.