7 způsobů, jak vám doma udělají parádu figurky ze zvířat

Zbyly vám z dětství plastové figurky všech možných zvířat? Pokud k nim máte podobný citový vztah, jaký mívá většina lidí k plyšákům, nemusíte se jich vzdávat. Podívejte se, co všechno se z nich dá vyrobit.

_Figurky_1

Se svíčkou na zádech

Propíchnete figurky silnějším pevným drátem, dáte pod ně dřevěný podstavec, navrch pár kuliček, další podstavec a svíčku. Pro lepší efekt můžete svůj nový DIY svícen natřít nějakou pěknou pastelovou barvou.

_Figurky_2

Safari věšák

Parádní věšák na šperky, tašky a jiné, nepříliš těžké věci získáte, když figurky rozříznete, přilepíte k prkýnku a natřete jednou barvou. Hodně nás baví krokodýl s nákupní taškou v tlamě.

_Figurky_3

Vázička, co ztratila hlavu

Ze stojících zvířátek se dá udělat roztomilá vázička, jen jim předtím musíte uříznout hlavu. Ideální jsou v tomto případě hlavně žirafy a dinosauři.

_Figurky_4

Strážci pokladů

Konečně případ, kdy figurky nemusíte řezat, propichovat ani jim činit žádná jiná příkoří. Prostě je jenom natřete a nalepíte na víčko od dóz či sklenic skrývajících nejrůznější poklady.

_figurky

Hravá klíčenka i originální úchyty na šuplíky

Našroubujete do figurky malé kovové očko, provléknete jím kroužek na klíče, a rázem máte parádní klíčenku. Nebo do jejího boku vyvrtejte díru a využijte ji jako vtipný úchyt na šuplíky.

_zarazky

Bytelné zarážky na knihy

Nebaví vás designové zarážky do knihoven a rádi byste něco industriálního? Bafněte betonovou tvárnici nebo cihlu a navrch nalepte figurku zvířátka. Opět doporučujeme pro ještě lepší vyznění figurku natřít, třeba na zlato.

Foto: HobbyLobby.com, Pysselbolaget.se, Lovelyindeed.com, Athomeinlove.com, Sayyes.com, Trendyclass.com, Apartmenttherapy.com, Scissorsandthread.tumblr.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.