7 udělátek z ruliček od toaleťáku

Je až neuvěřitelné, z čeho všeho dneska lidé dokážou vytvořit do svých domovů zajímavé interiérové doplňky. Vezměte si například takové ruličky od toaletního papíru. Jen s pomocí nůžek a lepidla z nich vytvoříte originální dekorace.

 

Originálně zabalené dárky

Pokud si lámete hlavu s tím, jak netradičně a zábavně zabalit menší vánoční dárky, poslouží vám opět ruličky. Aby to nebylo tak strohé, můžete je pokreslit nebo převázat slušivým provázkem.

_rulicky2

Toaletní pixely

Jestli máte rádi grafiku prvních počítačových her, nechte se inspirovat Japonkou Beru Betto, která na svůj blog vyvěsila tyhle ruličkové pixelové panáčky.

_pastedGraphic-1

Místo ke kováři zajděte na záchod

Také milujete ty krásné, jemné tepané rámy, ale umělecké kovářství je pro vás moc velký luxus? Vytvořte si ornamentální rámy obrazů, zrcadel a hodin ze zbytků toaleťáku. Prostě z ruličky nastříhejte stejně široká kolečka a poslepujte je do požadovaných tvarů.

_pastedGraphic-2

Adventní kalendář, jaký jste ještě neviděli

Nebaví vás klasické adventní kalendáře s vánočními motivy? Udělejte si vlastní minimalistickou verzi z ruliček od toaletního papíru.

Dejte tužky do ruličky

Zbytky od toaletního papíru mohou také fungovat jako parádní stojánek a organizér na tužky. Můžete je mít na ležato, nebo na stojáka, záleží na vás, co vám víc vyhovuje.

_rulicky1

Když se sochař chopí papíru

Na závěr jsme si nechali lahůdku, kterou nejspíš vlastníma rukama vyrobit nesvedete, ale když to někdo umí tak jako francouzský sochař Junior Fritz Jacquet, je to velká paráda.

_pastedGraphic-6

Foto: Recyclart.org, Telovia.net, Decoholic.orgRabbitFoodForMyBunnyTeeth.comLerecreartdelfie.blogspot.frBangotingo.it

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.