7 udělátek z ruliček od toaleťáku

12. 10. 2015
Je až neuvěřitelné, z čeho všeho dneska lidé dokážou vytvořit do svých domovů zajímavé interiérové doplňky. Vezměte si například takové ruličky od toaletního papíru. Jen s pomocí nůžek a lepidla z nich vytvoříte originální dekorace.

 

Originálně zabalené dárky

Pokud si lámete hlavu s tím, jak netradičně a zábavně zabalit menší vánoční dárky, poslouží vám opět ruličky. Aby to nebylo tak strohé, můžete je pokreslit nebo převázat slušivým provázkem.

_rulicky2

Toaletní pixely

Jestli máte rádi grafiku prvních počítačových her, nechte se inspirovat Japonkou Beru Betto, která na svůj blog vyvěsila tyhle ruličkové pixelové panáčky.

_pastedGraphic-1

Místo ke kováři zajděte na záchod

Také milujete ty krásné, jemné tepané rámy, ale umělecké kovářství je pro vás moc velký luxus? Vytvořte si ornamentální rámy obrazů, zrcadel a hodin ze zbytků toaleťáku. Prostě z ruličky nastříhejte stejně široká kolečka a poslepujte je do požadovaných tvarů.

_pastedGraphic-2

Adventní kalendář, jaký jste ještě neviděli

Nebaví vás klasické adventní kalendáře s vánočními motivy? Udělejte si vlastní minimalistickou verzi z ruliček od toaletního papíru.

Dejte tužky do ruličky

Zbytky od toaletního papíru mohou také fungovat jako parádní stojánek a organizér na tužky. Můžete je mít na ležato, nebo na stojáka, záleží na vás, co vám víc vyhovuje.

_rulicky1

Když se sochař chopí papíru

Na závěr jsme si nechali lahůdku, kterou nejspíš vlastníma rukama vyrobit nesvedete, ale když to někdo umí tak jako francouzský sochař Junior Fritz Jacquet, je to velká paráda.

_pastedGraphic-6

Foto: Recyclart.org, Telovia.net, Decoholic.orgRabbitFoodForMyBunnyTeeth.comLerecreartdelfie.blogspot.frBangotingo.it

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.