7 originálních rámů na zrcadla

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejšikovnější? Než se zeptáte, inspirujte se následujícími nápady a proměňte obyčejné zrcadlo v neobyčejný kousek. Odpověď pak bude jasná. No přece vy.

Rallye zrcadlo

Oprýskaná autíčka stačí přestříkat sprejem, a máte originální zrcadlo, které by nemělo chybět žádnému závodníkovi!

Kouzla ze lžiček

Tohle designérské zrcadlo si vyrobíte doslova za hubičku. Chce to jen balení plastových lžiček, sprej a kapku trpělivosti při lepení rámu lžičku po lžičce.

_ramy1

Slunce ve vaší předsíni

Dramatické zrcadlo ve tvaru slunce se stane ozdobou každého pokoje. K jeho výrobě vám nejlépe poslouží obyčejné kulaté zrcadlo a podložka, na kterou budete moci nalepit dřevěné špejle, brčka atd.

Zrcadlo jako šperk

Polepte zrcadlo zlatou stuhou nebo papírovými proužky. Tenhle postup je sice trošku složitější na vychytání těch správných tvarů, ale o to působivější je pak výsledek. Když se vám to povede, bude vaše zrcadlo vypadat jako diamant zasazený do zlaté mřížky.

_ramy2

Poezie z plastové trubky

Zářný příklad toho, že i z obyčejných plastových trubek (použít můžete třeba i ty z PVC) může vzniknout něco kreativního. Nařezejte je zhruba na centimetrové kroužky a ty pak pomocí tavné pistole slepte. Takový neotřelý tvar zrcadla ozvláštní každou zeď.

Hra, sada, zápas

Staré tenisové rakety z půdy dodají interiéru milou retro atmosféru. Zaručujeme vám, že u takového zrcadla se se zalíbením zastaví nejen milovníci starých dobrých časů, kdy se ještě tenis hrál v dlouhých bílých kalhotách.

_ramy3

Proměňte ho v umělecký kousek

Chcete-li si vyrobit takový abstraktní rám, sáhněte po nějakém pružném materiálu, skvěle vám poslouží třeba slabší plastové desky rozstříhané na proužky, a pak už si jen hrajte s tvarem a lepte.

Květinami zdobené

Romantické duše zase potěší pohled do zrcadla zdobeného umělým kvítím, pokud se vám nechce shánět umělé kytky, můžete si je udělat z papíru.

_ramy4

Foto: Thedecorologist.comHgtv.com, Apartmenttherapy.comIndulgy.comThriftyandchic.com, Beautifulmess.com,  Theshabbycreekcottage.comHomicraft.comBuzzfeed.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.