7 originálních rámů na zrcadla

15. 2. 2016
Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejšikovnější? Než se zeptáte, inspirujte se následujícími nápady a proměňte obyčejné zrcadlo v neobyčejný kousek. Odpověď pak bude jasná. No přece vy.

Rallye zrcadlo

Oprýskaná autíčka stačí přestříkat sprejem, a máte originální zrcadlo, které by nemělo chybět žádnému závodníkovi!

Kouzla ze lžiček

Tohle designérské zrcadlo si vyrobíte doslova za hubičku. Chce to jen balení plastových lžiček, sprej a kapku trpělivosti při lepení rámu lžičku po lžičce.

_ramy1

Slunce ve vaší předsíni

Dramatické zrcadlo ve tvaru slunce se stane ozdobou každého pokoje. K jeho výrobě vám nejlépe poslouží obyčejné kulaté zrcadlo a podložka, na kterou budete moci nalepit dřevěné špejle, brčka atd.

Zrcadlo jako šperk

Polepte zrcadlo zlatou stuhou nebo papírovými proužky. Tenhle postup je sice trošku složitější na vychytání těch správných tvarů, ale o to působivější je pak výsledek. Když se vám to povede, bude vaše zrcadlo vypadat jako diamant zasazený do zlaté mřížky.

_ramy2

Poezie z plastové trubky

Zářný příklad toho, že i z obyčejných plastových trubek (použít můžete třeba i ty z PVC) může vzniknout něco kreativního. Nařezejte je zhruba na centimetrové kroužky a ty pak pomocí tavné pistole slepte. Takový neotřelý tvar zrcadla ozvláštní každou zeď.

Hra, sada, zápas

Staré tenisové rakety z půdy dodají interiéru milou retro atmosféru. Zaručujeme vám, že u takového zrcadla se se zalíbením zastaví nejen milovníci starých dobrých časů, kdy se ještě tenis hrál v dlouhých bílých kalhotách.

_ramy3

Proměňte ho v umělecký kousek

Chcete-li si vyrobit takový abstraktní rám, sáhněte po nějakém pružném materiálu, skvěle vám poslouží třeba slabší plastové desky rozstříhané na proužky, a pak už si jen hrajte s tvarem a lepte.

Květinami zdobené

Romantické duše zase potěší pohled do zrcadla zdobeného umělým kvítím, pokud se vám nechce shánět umělé kytky, můžete si je udělat z papíru.

_ramy4

Foto: Thedecorologist.comHgtv.com, Apartmenttherapy.comIndulgy.comThriftyandchic.com, Beautifulmess.com,  Theshabbycreekcottage.comHomicraft.comBuzzfeed.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Z naší zkušenosti: Chytré bydlení překvapí, pobaví a inspiruje

19. 10. 2017
Vždycky, když se dívám na TadyJeMoje.cz nebo na jiné weby zaměřené na bydlení, nejvíc mě tam zaujmou příklady chytrého bydlení na malém prostoru. Žít pohodlně v rodinné vilce nebo čtyřpokojovém bytě není nijak složité, ale vybudovat si příjemný domov na třiceti nebo i méně metrech čtverečních, to už chce nápad, fantazii a úsilí. Pojďme si společně připomenout pár případů, kdy se to skvěle podařilo a my o tom psali na TadyJeMoje.

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.