6 netradičních postelových scén

17. 8. 2015
Než si našetříte na pořádnou ložnici, můžete klidně chvíli chrupat na vlastnoručně stlučeném lehátku. Ne každá provizorní postel musí být zrovna designová pohroma. Našli jsme pár nápadů, jak si ustlat levně a přitom stylově!

Na prkýnkách, co znamenají svět

Jednoduchou podlož pod matraci si klidně můžete vyrobit ze starého roštu nebo z prkének, co najdete v tátově kumbálu. 

_postele1

Na bytelném cementu

Betonová postel není nic pro princezničky na hrášku, ale vyznavači industriálního stylu zaručeně zaplesají. 

Jako balík ve skladu

Palety jsou sice původně určeny pro úplně jinou zátěž, než jsou vaše záda, ale s dostatečně měkounkou matrací se na nich vyspíte jedna báseň. 

_postele2

Překližka s hezkýma nohama

Překližkovou desku podbijte stabilními nožičkami. Skvělé jsou třeba ty od designérů Master&Master, o nichž už jsme také na tomto webu psali. 

Vznášet se na provázku

No řekněte sami, nesnili jste o takové posteli už od dětství? Stačí jen trochu šikovné ručičky a za odpoledne je hotovo. Akorát to pro jistotu nepřežeňte s výškou! 

_pastedGraphic-3

Totální rezignace

A pokud vás vážně nebaví se s tím párat, prostě si ustelte na holé zemi. Vysoká a pohodlná matrace to jistí! 

_pastedGraphic-5

Foto: Itchban.com, ApartmentTherapy.com, Pallet-furniture.blogspot.cz, 365dnidoma.com, Ivoryy.tistory.com, Rilane.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

Bláznivé bydlení pro single kluky

14. 12. 2017
Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Malá domácí čajovna

13. 12. 2017
Milujete prostředí čajoven a celou kulturu spojenou s přípravou a klidným popíjením lahodného nápoje? Pojďte se s námi podívat, jak si alespoň miniaturní čajový koutek zařídit i v menším bytě.

V karavanu místo na koleji

12. 12. 2017
Život ve městech je poslední dobou hektický a stresu neubývá. O to více se lidé chtějí přiblížit bydlení v přírodě. V Americe jim na to někdy stačí i 14 m2 na kolečkách. Nejsou daleko od velkých měst a jejich oblíbenost stále stoupá.

8 parádních nápadů pro prázdné kouty

11. 12. 2017
Téměř každý byt alespoň jedno takové místo má. Prázdný kout, nejčastěji mezi futry a oknem, pro který se horko těžko hledá využití. Našli jsme pro vás pár inspirací, jak podobný prostor nápaditě využít.

Vyzdobte si byt šiškami

7. 12. 2017
Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

7 způsobů využití prázdných sklenic

6. 12. 2017
Skleničky a sklenice od kompotů, okurek, hořčice a všemožných dalších pochutin nemusí nutně končit v kontejneru na sklo. Schválně se podívejte, jaké nejrůznější funkce ještě mohou u vás doma zastat.

Levný minidomek za 16 tisíc korun

5. 12. 2017
Alla a Garrett z americké Montany jsou manželé, kteří se rádi pouštějí do společných DIY projektů. Naposledy je napadlo, že si na zahradě sami postaví domek pro hosty. Stačila jim k tomu dávka nadšení, několik týdnů intenzivní práce a necelých 16 000 korun.

6 jednoduchých způsobů, jak si doma netradičně vymalovat

4. 12. 2017
Nebaví vás konvenční jednobarevné nátěry, rádi byste doma zkusili něco divočejšího, ale nevíte, jak na to?  Podívejte se na pár tipů, co všechno můžete se stěnami svého bytu provést.

Svěží bydlení pro mladý pár a kočku

27. 11. 2017
Tchajvanská metropole Tchaj-pej patří k nejlidnatějším městům světa. Představuje typické velkoměsto s ohromným množstvím bytových domů, uvnitř kterých se nachází spousta bytů s poměrně malou výměrou. Pokud se v nich mají jejich obyvatelé cítit dobře, je nutné tyhle mini byty velice chytře a šikovně uspořádat.