6 netradičních postelových scén

Než si našetříte na pořádnou ložnici, můžete klidně chvíli chrupat na vlastnoručně stlučeném lehátku. Ne každá provizorní postel musí být zrovna designová pohroma. Našli jsme pár nápadů, jak si ustlat levně a přitom stylově!

Na prkýnkách, co znamenají svět

Jednoduchou podlož pod matraci si klidně můžete vyrobit ze starého roštu nebo z prkének, co najdete v tátově kumbálu. 

_postele1

Na bytelném cementu

Betonová postel není nic pro princezničky na hrášku, ale vyznavači industriálního stylu zaručeně zaplesají. 

Jako balík ve skladu

Palety jsou sice původně určeny pro úplně jinou zátěž, než jsou vaše záda, ale s dostatečně měkounkou matrací se na nich vyspíte jedna báseň. 

_postele2

Překližka s hezkýma nohama

Překližkovou desku podbijte stabilními nožičkami. Skvělé jsou třeba ty od designérů Master&Master, o nichž už jsme také na tomto webu psali. 

Vznášet se na provázku

No řekněte sami, nesnili jste o takové posteli už od dětství? Stačí jen trochu šikovné ručičky a za odpoledne je hotovo. Akorát to pro jistotu nepřežeňte s výškou! 

_pastedGraphic-3

Totální rezignace

A pokud vás vážně nebaví se s tím párat, prostě si ustelte na holé zemi. Vysoká a pohodlná matrace to jistí! 

_pastedGraphic-5

Foto: Itchban.com, ApartmentTherapy.com, Pallet-furniture.blogspot.cz, 365dnidoma.com, Ivoryy.tistory.com, Rilane.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Kolik máte naspořeno? I tak se vás může zeptat banka

Skoro každý, kdo si v posledních měsících chtěl pořídit byt nebo rodinný domek, nejspíš narazil na podobný problém. Banky v souladu s požadavkem ČNB půjčují od letošního dubna jen do 90 procent hodnoty nemovitosti (loan to value, ve zkratce LTV) a navíc úvěrů v rozpětí 80—90 procent LTV mohou poskytnout jen limitovaný počet.

9 šikovných pomocníků do kuchyně

V domácnosti musíte každý den vykonat spoustu malých úkonů, které vám nejdou nebo vás otravují. Taky si při nich vždycky říkáte, proč ještě nikdo nevymyslel nějaké „udělátko“, se kterým by to šlo líp? Je dost pravděpodobné, že už taková šikovná věcička někde existuje, jen o ní nevíte. Podívejte se na pár našich tipů, třeba mezi nimi taky objevíte svého favorita.

Minibyt s 19 m² vyhovuje rodině i turistům

Jednu brazilskou rodinu, která pravidelně navštěvuje Paříž, přestalo bavit pokaždé bydlet v neosobním hotelu. Ve francouzské metropoli si proto nakonec zařídila svůj druhý domov a teď už jezdí do svého. A vůbec nevadí, že jejich pařížské útočiště nemá ani dvacet metrů.

7 originálních DIY držáků na tablet

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

Chcete víc sexu? Přemalujte ložnici!

Už dávno je známo, že barvy ovlivňují naše nálady, vyvolávají emoce a dokonce ovlivňují i náš život. Třeba to, jestli budeme úspěšní, pozitivní nebo třeba kolik si v životě užijeme sexu. Barva ložnice totiž přímo ovlivňuje to, zda v ní budeme více nakloněni spánku, nebo milostným hrátkám.

Květiny, kterým se daří v koupelně

Máte problém s tím, že byste rádi vyzdobili koupelnu nějakou zelení, ale nic vám v temnu a neustálém vlhku neroste? Nezoufejte, poradíme vám, na které květiny vsadit, aby se jim v tomhle prostředí dařilo.

Vychytaný minidomek za necelý milion a půl korun

Menší montované domky jsou poslední dobou v kurzu. S tím jak stoupá zájem o levné a úsporné bydlení ve vlastním, snaží se architekti přijít s takovým modelem, který bude co nejmenší a přitom se v něm pořád bude dát pohodlně bydlet. Přesně jako v tomhle sympatickém minidomku Britespace.

10 knihoven, které si zamilujete

Máte byt přeplněný knížkami, které je vám líto odnést do antikvariátu nebo rozdat kamarádům? Podívejte se na pár originálních knihoven, do nichž nejen uložíte své literární poklady, ale ještě v interiéru skvěle vypadají.

7 ukázek elegantního černobílého bydlení

Pokud patříte mezi lidi, kteří zrovna netouží mít byt překypující barvami, můžete to zkusit jen s černou a bílou. Připadá vám to příliš minimalistické? Ukážeme vám pár případů, kdy černobílé interiéry skvěle fungují.