6 mazaně řešených odpadkových košů

Odpadkový koš obvykle nepatří k ozdobám domácnosti, zároveň je to ale nezbytná součást vybavení bytu, bez které se prostě neobejdete. Přinášíme pár nápadů, jak jej co nejšikovněji schovat, nebo naopak vystavit.

_pastedGraphic
1. Přivezte si koš, kam potřebujete

Pojízdný kuchyňský ostrůvek poslouží nejen jako praktická pracovní plocha a mobilní prostor k uskladnění kořenek a příborů, ale je i dobrou skrýší pro odpadkový koš. 

_pastedGraphic-1

2. Odpadky ukryté v nábytku

Jako stylová schovka odpadkového koše se hodí například vintage skříňka v patinovaném provedení s výklopnými dvířky. Vychutnejte si překvapení návštěvy, které na dotaz, kam dáváte odpadky, ukážete na tenhle fešácký kus nábytku. 

_pastedGraphic-2

3. Trénujte basket s papírem

Jestli máte sportovního ducha, pořiďte si k pracovnímu stolu tenhle zábavný koš na papír. Nebo ho vlastně radši dejte pár metrů od stolu, ať si procvičíte střelbu ze střední vzdálenosti. 

_pastedGraphic-3

4. Trojkombinace, co vypadá jako UFO

Pokud máte moderně zařízenou kuchyň, může v ní být tenhle designový koš docela zajímavým doplňkem. Navíc je velice praktický, jen sešlápnete ten správný pedál, a vyjede vám jeden ze tří oddělených košů na lahve, plasty a směsný odpad. 

_pastedGraphic-4

5. Třídění je hračka

Co na tom, že s legem si už nějaký ten pátek nehrajete. Jako vtipné nádoby na tříděný odpad fungují typické kostičky (i když v tomto případě spíše kostky) perfektně. 

_pastedGraphic-5

6. Plasty dejte do proutí

Také doma vyprodukujete tolik plastového odpadu, že musíte lítat do žlutého kontejneru každý den? Ukládejte plasty do starého prádelního koše a frekvence vynášení se sníží minimálně na polovinu. 

_pastedGraphic-6

Foto: Bhg.com, Coasterfurniture.com, prosatrecosecacarecos.blogspot.com, Diply.com, Bydawnnicole.com, Furniturefashion.com, Dudeiwantthat.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Přečtěte si také

Týpí užijete doma i venku

Snad každý si jako dítě stavěl doma i venku nejrůznější schovávačky a bunkry. Tak proč si svůj dětský sen nesplnit i o pár let později? Ať už si v týpí chcete hrát s dětmi na indiány, jen tak lenošit nebo tam ustlat vašemu pejskovi, řekneme vám, jak si je postavit.

9 parádních proměn vyřazených šuplíků

Než odnesete staré šuplíky do kontejneru, dejte si pět minut. Zkuste zapojit fantazii a představte si, jestli by z nich při troše kreativity nemohl vzniknout jiný kus nábytku nebo bytový doplněk. Třeba vám ještě výborně poslouží.

Závěsy ušetřily v malém bytě místo

Neokoukané využití textilií uvnitř interiéru zvládají Asiaté na jedničku. Své domovy systematicky vybavují hlavně přírodními materiály a třeba s látkovými závěsy umí doslova kouzlit. Používají je nejen na zatemňování oken, ale také jimi dokáží nahradit dělicí příčky. Přesně jako v tomto bytě v centru Singapuru.

8 věcí z měděných trubek

Měděné trubky nemusí sloužit jen jako vodoinstalační materiál. Docela dobře je využijete i v interiéru, kde si z nich vlastníma rukama můžete vyrobit originální a stylové kousky.

6 zábavných dekorací z ovoce

Léto je dobou barev, zážitků a hlavně všemožného ovoce! Našli jsme proto pro vás pár nápadů, jak si z melounu, ananasu, pomeranče či jablka vyrobit veselé a pestré dekorace do bytu.

Užijte si grilování na balkoně nebo přímo doma

Říkáte si, že radosti grilování si mohou užívat jen ti, kteří mají zahradu nebo velkou terasu? Kdepak! Pochoutky z ohně si můžete dopřát, i když vlastníte jen mini balkonek, nebo dokonce ani ten ne!

Úsporný a levný minidomek s luxusním výhledem

Klid, hodně volného prostoru a panoramatické výhledy na okolní lesy a hory. Takhle zní podle jednoho amerického umělce recept, jak zaručeně načerpat inspiraci pro tvůrčí činnost. Proto si pro chvíle, kdy se věnuje vlastní tvorbě, nechal postavit malinký domek uprostřed nádherné přírody.

5 psů, kteří se skvěle hodí do garsonky

Bydlíte v malinké garsonce, ale přesto byste si rádi pořídili psa? Nezoufejte, mezi psími plemeny se najdou i taková, kterým malé prostory vadit nebudou, ba naopak bude jim v nich dobře.

Velký úklid podle feng shui

Pokud se už poněkolikáté odhodláváte k nevyhnutelnému generálnímu úklidu domácnosti, zkuste to tentokrát podle feng shui! Ideálně se tenhle způsob hodí v případech, kdy v životě hledáte změnu nebo pokud se vyrovnáváte s nepříjemnou životní událostí.