6 fešáckých kousků, když chcete bydlet jako ve Star Wars

Autor: TadyJeMoje.cz
Další pokračování Hvězdných válek s podtitulem Síla se probouzí zrovna válcuje kina po celém světě. Jestli také patříte mezi jeho fanoušky, možná vás napadlo, že by nebylo špatné probouzet se do bytu, kde by vám alespoň něco vaši oblíbenou filmovou sérii připomínalo. Prošli jsme internetové obchody a našli pár super interiérových doplňků, které navíc nejsou ani vyloženě drahé.

Samolepky a tapety dobudou každou zeď

Asi nejjednodušší řešení, když nechcete být troškaři a hodláte mít pokoj kompletně ve stylu Hvězdných válek. Velké samolepky a tapety skutečně místnost totálně zaplní a ovládnou. Výběr na českých e-shopech je dost tristní a platí to bohužel i pro další sortiment. Pokud nechcete oblečení s motivem Star Wars nebo hračky, musíte na zahraniční weby. Na serveru Wayfar, kde měli asi nejlepší a největší výběr, se ceny setů pohybovaly od 70 do 100 dolarů (například ten na obrázku přijde na 73 dolarů). 

_pastedGraphic

Nadpozemsky elegantní nástěnné hodiny

Na Amazonu nám padly do oka tyhle parádní vinylové hodiny. Elegantní černobílá kombinace doplněná ozubenými kolečky uprostřed se hodí i do decentnějších a minimalističtějších bytů, pokud vám to přijde málo, vždycky si kolem nich můžete rozvěsit světelné meče. Hodiny stojí 59 dolarů. 

_pastedGraphic-2

Na vlašáky s Tie Fighterem

Rozdrťte ořechy mocnou silou stylového Tie Fighter louskáčku stejně nelítostně, jako stejnojmenné stíhačky impéria drtily rebely. Letošní Vánoce holt ještě nějak přelouskáte se starým nástrojem po babičce, na ty příští už se ale vyzbrojte lépe. V internetovém obchodě TheFowndry.com zaplatíte za Tie Fightera okolo 35 dolarů. 

_pastedGraphic-3

Posnídejte Hvězdu smrti

Jestli máte rádi vafle a Star Wars, pak nový přístroj firmy ETA nemůže ve vaší domácnosti chybět. Bude v prodeji od února 2016, na internetovém obchodě thinkgeek.com si ho ale už teď můžete objednat za 39,99 dolaru. A nezapomeňte, že k vaflím značky Death Star se z ovoce nejvíc hodí černé ostružiny. 

_pastedGraphic-4

Death star lampa z IKEA

A ještě jednou Hvězda smrti. Švédský designér David Wahl se inspiroval a vytvořil svítidlo, které se Lucasově hvězdě sice podobá, ale působí přece jen poněkud optimističtěji. Lampu mají pod nenápadným označením PS 2014 i u nás v ČR, stojí 999 Kč, a když si pospíšíte do nejbližší IKEY, klidně ji někomu můžete ještě letos nadělit jako vánoční dárek. 

_pastedGraphic-5

Pod hvězdnou peřinou

Nakonec jsme v českých e-shopech přece jen našli něco kloudného i pro dospělé fanoušky Star Wars. Tohle fešácké povlečení mají v Emp-shop.cz za přibližně tisíc korun a na rozdíl od ostatních českých internetových obchodů ho mají i v normální (nedětské) velikosti. 

_pastedGraphic-6

Foto: LlambertLawson.com, Wayfair.com, Amazon.com, TheFowndry.com, ThinkGeek.com, Homecrux.com, Emp-shop.cz

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

Úsporné mikrobydlení pro single nájemníky

Sehnat malý a cenově přijatelný byt v centru velkoměsta může být pořádný oříšek. O jeho rozlousknutí se ve spolupráci s developery a architekty pokoušejí metropole v různých koutech světa. Některé si na něm už pořádně vylámaly zuby, jiným se naopak zadařilo. K těm úspěšným se minulý rok připojilo i město New York s projektem Carmel Place.

7 tipů, jak doma uskladnit tužky

Klávesnice vládnou světu, většina z nás psací pero do ruky nevzala už pěkně dlouho. I přesto se ale většině z nás povalují pastelky a pera jen tak halabala po stole. Srovnejte je do latě a najděte jim jednou pro vždy pevné a stylové místo, ať nepřekáží!

Annelie Paurová Herz: Jsem blázen do tvoření

Prvním z výherců naší soutěže na Facebooku, které vám postupně všechny na stránkách TadyJeMoje představíme, je Annelie Paurová Herz. Spolu s manželem Jiřím Paurem milují skandinávský styl, hlavně přírodní prvky a tlumené barvy. Na podzim plánují rekonstrukci a těší se na zařizování dětského pokojíčku pro svého čtyřměsíčního syna.

Bydlení v orientálním stylu

Detailně propracované mozaiky, ručně tkané koberce, měkounké polštářky nebo kovové nádobí, to všechno jsou atributy, jimiž se vyznačují orientální interiéry. Nemusíte bydlet zrovna v Marrákeši, Káhiře či Istanbulu a stejně jim to může u vás doma slušet.

Moderní dvoupokojové studio pro dva

Jacque a Hanne tvoří velmi milý a přátelský pár. Dvojice si v průběhu společných let vysnila útulné letní sídlo poblíž pláže. Sny se jim povedlo převést do reality minulý rok, a dnes nás proto s radostí zvou na návštěvu svého zbrusu nového bydlení v živelném středomořském stylu.

5 interiérů s fešáckými paravány

V malém bytě byste se měli snažit prostor spíše otvírat, ale co když najednou potřebujete nějaký koutek, kam si budete moct zalézt, aby vás nikdo nerušil? Zajímavým řešením podobného dilematu mohou být mobilní paravány.

Květinové bydlení

Nemusíte být zrovna nenapravitelní romantici, a přesto uvidíte, že s květinami vstoupí do vašeho bytu dobrá nálada. A nemusí to být jen řezané květiny ve váze, klidně je můžete mít na závěsech, povlečení nebo třeba na nábytku. Schválně se podívejte, jak květinový motiv vykouzlí ve vašem interiéru optimistickou atmosféru rozkvetlé louky.

Nejčastější důvod domácích hádek kvůli penězům? Bydlení!

Kvůli čemu se lidé doma nejčastěji hádají, když jde o využití volných financí? Tak na to se nedávno dotazovala agentura IBRS tisícovky lidí. A výsledky jsou zajímavé: 28 % respondentů uvedlo na prvním místě bydlení.

Zbavte se hmyzu bez chemie

Objevil se u vás doma nezvaný hmyzí host? Přestaňte panikařit a odvolejte chemický poplach! V boji s mravenci, komáry, vinnými muškami a dalšími nepříjemnými škůdci vám pomůžou běžné zásoby ze spíže.