6 doplňků do bytu, co okouzlí každého chlapa

14. 3. 2016
Myslíte, že muži si na nějaké zdobení a vymazlování svých domovů moc nepotrpí? Dost možná je to proto, že v designových obchodech s interiérovými doplňky nenacházejí ten správný sortiment. Zkusili jsme najít pár zajímavých kousků, které si zvládnou vyrobit sami.

_Chlapi_1

Industriální svícny

Vezměte starý řetěz od kola, očistěte ho od oleje a omotejte kolem čajových svíček. Výroba takového industriálně cyklistického svícnu je tak jednoduchá, že se jí snad ani výroba nedá říkat.

_Chlapi_2 

Dobře vypitá světla

Když už si grafici světoznámých pivních značek dali takovou práci s designem, je škoda vypitou plechovku zmačkat a vyhodit do koše. Stačí jim vyříznout dno, nasadit je na držák se žárovkou a máte stylové pivní osvětlení.

 _chlapi-doplnky

Lahvové hodiny

Jestli místo plechovek radši pijete lahváče, udělejte si z nich originální hodiny. Strojek s ručičkami pořídíte za pár korun, okenici nebo pár prken taky nedá velkou práci sehnat a dvanáct prázdných lahví, to je otázka jednoho mejdanu s kamarády.

Věšák starého opraváře

Tenhle věšák už vám dá zabrat. Ohnout ve svěráku a provrtat tři bytelné klíče už totiž vyžaduje určitý fortel a sílu. Odměnou vám ale bude parádní ozdoba předsíně, nad kterou budou žasnout i příslušnice něžného pohlaví. Musíte se ale tvářit, že jste ty klíče samozřejmě ohnuli jen tak v ruce.

 _Chlapi_4

Odkládací stolek, který si občas necháte naplnit

Do vršku klasického pivního sudu dáte pár žárovek, uchem prostrčíte kabel a celé to přiklopíte skleněnou deskou. Vznikne povedený odkládací stolek, který má tu výhodu, že když budete chtít uspořádat pro kamarády mejdan, prostě si ho jen necháte v pivovaru naplnit a nasadíte na něj pípu.

 _Chlapi_6

Věšák rovnou od greenu

Pánové holdující golfu, kteří se rozhodli občerstvit svou sadu holí, mohou ty staré, omlácené zužitkovat na výrobu tohoto luxusně vyhlížejícího věšáku. Bude se hezky vyjímat nejen v předsíni, ale třeba také v pracovně či v salonku golfového klubu.

Foto: Hative.com, Dose.com, Etsy.com, Reupcycled.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.