5 způsobů, jak stylově skladovat módu

21. 9. 2016
Zavřít šatstvo do skříně je vlastně docela nuda. Když už jste si dali takovou práci s jeho výběrem, proč ho v interiéru pěkně nevystavit. Přinášíme vám pár nápadů, jak na to.

_Moda

Drátěná ramínka ve tvaru obláčků zavěšená přímo na stěně vypadají perfektně. Když na nich nic nevisí, fungují jako samostatná dekorace, jinak krásně zvýrazní vaše oblečení a díky oblým tvarům vám na něm nevytahají ramena.

_moda2

V obchodních centrech s nábytkem je to sice taky divočina, vy ale radši vyrazte do lesa a „ulovte“ si tam nějakou pěknou větev. Mimochodem, pokud najdete nějakou košatější, berte ji též. Podobné větve totiž skvěle fungují třeba jako nástěnky na fotky nebo na menší obrázky!

Pokud se do lesa bojíte, nebo jste tam nenašli tu správnou větev, zkuste tenhle designový věšák. Nedávejte ho ale do předsíně, raději mu vyhraďte nějaké dobře viditelné místo třeba v obýváku. Uvidíte, jak dobře se tam bude vyjímat.

_moda4

Vyklápěcí věšák je další zajímavá designovka, která v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Jeho tvar si sami změníte podle toho, které stupínky vyklopíte a kolik prádla na něj navěsíte, hodí se výborně do bytů, kde zápasíte s místem.

Pověste si ze stropu provazy nebo šňůrky a připevněte na ně háčky. Čím víc jich bude, tím víc místa ušetříte. Je to bezkonkurenčně nejlevnější, nejméně pracná a zatím hodně neokoukaná varianta, jak si doma stylově skladovat módu.

Foto: luvocracy.com, feedly.com, 1ofa100.com, standaard.be ,design-milk.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

7 nápadů, jak si byt vyzdobit palmami

19. 4. 2018
Propadli jste kouzlu palem nejrůznějších druhů a velikostí? Tak proč je doma mít jen v květináčích? Máme pro vás pár tipů, jak si motivem palmových listů vyzdobit byt.

Jak si zútulnit byt, když jste v pronájmu

18. 4. 2018
Bydlíte v pronájmu a nechcete investovat do trvalých změn nebo vám to majitel bytu nedovolí? Poradíme vám pár triků, jak provést v pronajatém bytě pár vratných změn, a dodat tak interiéru šmrnc alespoň na dobu, kdy v něm budete bydlet.

V bývalé tovární hale vzniklo moderní 2+kk

17. 4. 2018
Většina měst s průmyslovou minulostí se musí vypořádat s industriálními zónami, které zanechal v jejich centrech hospodářský růst 19. století. Barcelona by takovým snahám mohla jít příkladem. Původní tovární oblast před očima mění v moderní místo, kde také minulý rok vznikl moderní byt s netradičně řešenými vnitřními zdmi.

Ponožky v nové roli

16. 4. 2018
Ponožky se v posledních letech staly módním doplňkem, který oživí i ten nejnudnější outfit a v obchodech jsou k sehnání ve všech odstínech a nejrůznějších vzorech. Co s nimi ale, když jsou děravé nebo jim chybí druhá do páru? Vdechněte jim nový život.

9 nápadů, jak proměnit prázdné zdi v zahradu

12. 4. 2018
Toužíte po zahrádce, ale bydlíte v malém bytě bez balkonu? Ani v takovém případě se nemusíte vzdávat svých pěstitelských plánů. Když nemáte místo na zemi, pootočte svou perspektivu o devadesát stupňů a pěstujte rostlinky na stěně.

6 nápadů, jak kreativně recyklovat plasty

11. 4. 2018
Váza, šperkovnice, nebo dokonce terárium, tím vším se mohou stát plastové obaly, když si je vezmete do parády! V následujících DIY nápadech zaručeně najdete inspiraci, co udělat s plasty, když se vám je nechce vyhodit do tříděného odpadu.

Přístavba letního minidomku o velikosti 18 m²

10. 4. 2018
Obyvatelé brazilských měst přístavby milují, však pro ně také v portugalštině mají něžně znějící výraz Puxadinho. Jednoduchými přístřešky si nejčastěji rozšiřují obytné prostory rodinných domů, ale vlastní Puxadinho si na terase nechali nedávno postavit dokonce i majitelé přízemního bytu v São Paulu.

5 nápadů, jak oživit oprýskané dveře

9. 4. 2018
Měnit kvůli oprýskaným dveřím skříně nebo si pořizovat nové vchodové dveře, protože ty staré už jsou trochu zašlé, je úplně zbytečné. Našli jsme pro vás pár šikovných tipů, díky nimž staré dveře úžasně prokouknou. Navíc takovou renovaci zvládnete snadno doma sami.

HIMO — tradiční technika drhání v moderní podobě

5. 4. 2018
Stará technika drhání, což je ruční práce s provazy, provázky a přízemi, chytila druhý dech a objevila se v novém pojetí. Kouzlení s provazy všech barev, délek a druhů je už zase in, jenom se mu začalo říkat HIMO.