5 způsobů, jak stylově skladovat módu

21. 9. 2016
Zavřít šatstvo do skříně je vlastně docela nuda. Když už jste si dali takovou práci s jeho výběrem, proč ho v interiéru pěkně nevystavit. Přinášíme vám pár nápadů, jak na to.

_Moda

Drátěná ramínka ve tvaru obláčků zavěšená přímo na stěně vypadají perfektně. Když na nich nic nevisí, fungují jako samostatná dekorace, jinak krásně zvýrazní vaše oblečení a díky oblým tvarům vám na něm nevytahají ramena.

_moda2

V obchodních centrech s nábytkem je to sice taky divočina, vy ale radši vyrazte do lesa a „ulovte“ si tam nějakou pěknou větev. Mimochodem, pokud najdete nějakou košatější, berte ji též. Podobné větve totiž skvěle fungují třeba jako nástěnky na fotky nebo na menší obrázky!

Pokud se do lesa bojíte, nebo jste tam nenašli tu správnou větev, zkuste tenhle designový věšák. Nedávejte ho ale do předsíně, raději mu vyhraďte nějaké dobře viditelné místo třeba v obýváku. Uvidíte, jak dobře se tam bude vyjímat.

_moda4

Vyklápěcí věšák je další zajímavá designovka, která v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Jeho tvar si sami změníte podle toho, které stupínky vyklopíte a kolik prádla na něj navěsíte, hodí se výborně do bytů, kde zápasíte s místem.

Pověste si ze stropu provazy nebo šňůrky a připevněte na ně háčky. Čím víc jich bude, tím víc místa ušetříte. Je to bezkonkurenčně nejlevnější, nejméně pracná a zatím hodně neokoukaná varianta, jak si doma stylově skladovat módu.

Foto: luvocracy.com, feedly.com, 1ofa100.com, standaard.be ,design-milk.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

8 okouzlujících podzimních dekorací

18. 10. 2017
Na stole, na zdech, dveřích i na komodě, všude tam mohou zdobit váš příbytek okouzlující podzimní dekorace. A nemusíte se bát, že by byly příliš složité. Mnohdy stačí seskupit pár tvarově a barevně zajímavých plodů a přírodnin a výsledek je až nečekaně rychlý.

Muž spokojeně bydlí v domku o velikosti 12m²

17. 10. 2017
Letní domek Viking je perfektním důkazem, že když se chce, všechno jde. A že když máte dobře vybraný pozemek s pěkným výhledem, kolem domku dostatek prostoru a přede dveřmi terasu, tak nakonec vůbec nevadí, že bydlíte na pouhých 12 m².

6 nápadů, jak ozdobit nábytek

16. 10. 2017
Zdá se vám, že by nábytek ve vašem bytě potřeboval vyměnit, ale máte zrovna hluboko do kapsy? Zkuste ho tedy alespoň oživit. Máme pro vás parádní techniky, které se zašlými kousky v interiéru dokáží divy.

Pop art vám dá křídla

12. 10. 2017
Máte chuť mít doma něco bláznivého? Rádi kombinujete zdánlivě nekombinovatelné? Chcete si užít křiklavé barvy a netradiční materiály? Potom se nechte inspirovat pop artem. Interiér laděný do tohoto stylu vám nabízí ohromnou svobodu výběru.

7 tipů na parádní pohovku do malého obýváku

10. 10. 2017
Není nad parádní lenošení na pohodlné pohovce, ať už třeba sledujete oblíbený seriál, telefonujete anebo klábosíte s přáteli. Vůbec přitom nevadí, že váš obývák není zrovna nafukovací. I do malých prostor se dá sehnat perfektní sofa, do kterého se zamilujete na první posezení.

DIY svíčky z dýní

10. 10. 2017
Věděli jste, že se dají dýně použít i na něco jiného než na polévku a koláče? Takové vychytané svíčky váš interiér nejenom krásně ozdobí, ale i nádherně provoní.

8 nápadů, jak si originálně vystavit sukulenty

9. 10. 2017
Jsou nenáročné na péči a díky své velikosti se skvěle hodí i do menších bytů. To nejlepší na sukulentech ale je, že se dají zasadit prakticky do čehokoli, což nám dává prostor ke spoustě kreativních nápadů.

7 způsobů, jak se zabydlet v barvách duhy

5. 10. 2017
Když bydlíte s barvami, pochmurná nálada si k vám domů jen tak cestu nenajde. Pestrou paletu v interiéru si můžete oblíbit i v případě, že jste zatvrzelý minimalista. Stačí jen vědět, jak ji vkusně zkombinovat se zbytkem vybavení.

Ministudio celé v bílém

4. 10. 2017
Bílá barva vizuálně zvětšuje a rozjasňuje prostor. Dovoluje vyniknout barevným detailům a podle psychologie barev podporuje přemýšlení, symbolizuje čistotu a odkazuje na nové začátky. Hodí se hlavně pro introverty a ty, kteří mají rádi pevný řád. Bílá je také dominantní barvou moderního ministudia z Tel Avivu, který dokazuje, že i jednobarevný styl může vypadat dobře.