5 způsobů, jak stylově skladovat módu

Zavřít šatstvo do skříně je vlastně docela nuda. Když už jste si dali takovou práci s jeho výběrem, proč ho v interiéru pěkně nevystavit. Přinášíme vám pár nápadů, jak na to.

_Moda

Drátěná ramínka ve tvaru obláčků zavěšená přímo na stěně vypadají perfektně. Když na nich nic nevisí, fungují jako samostatná dekorace, jinak krásně zvýrazní vaše oblečení a díky oblým tvarům vám na něm nevytahají ramena.

_moda2

V obchodních centrech s nábytkem je to sice taky divočina, vy ale radši vyrazte do lesa a „ulovte“ si tam nějakou pěknou větev. Mimochodem, pokud najdete nějakou košatější, berte ji též. Podobné větve totiž skvěle fungují třeba jako nástěnky na fotky nebo na menší obrázky!

Pokud se do lesa bojíte, nebo jste tam nenašli tu správnou větev, zkuste tenhle designový věšák. Nedávejte ho ale do předsíně, raději mu vyhraďte nějaké dobře viditelné místo třeba v obýváku. Uvidíte, jak dobře se tam bude vyjímat.

_moda4

Vyklápěcí věšák je další zajímavá designovka, která v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Jeho tvar si sami změníte podle toho, které stupínky vyklopíte a kolik prádla na něj navěsíte, hodí se výborně do bytů, kde zápasíte s místem.

Pověste si ze stropu provazy nebo šňůrky a připevněte na ně háčky. Čím víc jich bude, tím víc místa ušetříte. Je to bezkonkurenčně nejlevnější, nejméně pracná a zatím hodně neokoukaná varianta, jak si doma stylově skladovat módu.

Foto: luvocracy.com, feedly.com, 1ofa100.com, standaard.be ,design-milk.com

Diskuze

komentářů


Štítky

Banner TJM_Q2_375x300_c

Přečtěte si také

5 tipů jak na spíž v malých kuchyních

Otázku, kam ukládat potraviny, řeší asi každý z nás. Pokud navíc máte malý byt s ještě menší kuchyní, může to vypadat jako neřešitelný problém. Připravili jsme pro vás ale pár nápadů na úložné prostory, kam by vás normálně potraviny dávat nenapadlo.

9 tipů, jak bydlet jako Šípková Růženka

Máte rádi romantiku? Pak vás dost možná zaujmou dekorace s motivem růží. Tyhle krásné a voňavé květiny dokáží doma vytvořit velice příjemnou a útulnou atmosféru, tak proč to s nimi nezkusit. Podívejte se na pár nápadů, jak by jim to mohlo slušet i u vás doma.

Designér bydlí i se svou ženou na 35 m²

Interiéroví designéři se realizacemi svých nápadů obvykle rádi pochlubí. Ne každý z nich si ovšem troufne otevřít dveře vlastního bytu a nechat ostatní, ať nahlédnou do jeho osobního prostoru. Designér Alireza Nemati se toho ale nebojí. Tak račte vstoupit.

Pěstování bylinek zvládnete i v bytě

Čerstvé bylinky jsou v kuchyni učiněný poklad. Dodají totiž jídlu skvělou chuť a vůni. Vypěstujte si je letos doma, ať už bydlíte v domku se zahrádkou, nebo v panelákové garsonce.

10 nejlepších kousků z naší facebookové soutěže

Oceňujeme a podporujeme kreativitu všech, kteří chtějí bydlet po svém. Proto jsme vypsali před časem na Facebooku soutěž o nejkrásnější, nejzajímavější nebo nejlíbivější vlastnoručně vyrobenou věc, která zdobí vaše domovy. Přišla nám spousta hezkých fotek, z nichž jste lajkováním vybrali dvacítku a z té pak porota desítku výherců. Každý z oceněných dostává od Českomoravské stavební spořitelny odměnu patnáct tisíc korun a se všemi vás postupně na TadyJeMoje seznámíme.

Malý městský byt budoucnosti

Jak budou v blízké budoucnosti vypadat malometrážní byty? Nejspíš se v nich budou různě posouvat stěny, vyklápět podlahy a rozkládat nábytek. A všechno se to bude ovládat pomocí tlačítek. Podobné byty už se vlastně začínají stavět i dnes.

Malinké mobilní domky se vejdou všude

Inspirativní dřevěný minidomek o rozloze necelých 20 m² je zařízený veškerým potřebným vybavením. Jihokorejští architekti jej představili teprve v loňském roce a při jeho projektování se soustředili hlavně na snadnou mobilitu, šetrnost k přírodě a efektivní využití vnitřního prostoru.

6 kaktusů, co nepíchají, ale zdobí

Ať už patříte mezi milovníky kaktusů, nebo vám jejich pěstování nic neříká, tyhle originální dekorace, které si navíc zvládnete vyrobit sami, dodají vašemu interiéru osobitý, Mexikem říznutý styl. O tyhle kaktusy se navíc nepopícháte a nemusíte je zalévat.

4 přípravky na praní, které si vyrobíte doma

Aviváž, prací prášek, bělidla, odstraňovač skvrn… Proč je kupovat, když si je můžete doma vyrobit během chvilky, a navíc v daleko ekologicky šetrnější verzi? Našli jsme pro vás pár návodů, které zvládne každý a vyjdou vás na pár korun.