5 nápadů, jak mít vše uspořádané v boxech

4. 4. 2018
Srovnejte věci do latě a mějte všechno pěkně uspořádané. Snadno toho docílíte třeba s úložnými boxy, které navíc za určitých okolností mohou i skvěle vypadat. Třeba vás ten pořádek nakonec ještě začne bavit.

Zorganizujte si svůj šatník tak, abyste v něm ztráceli minimum času hledáním a své oblíbené tričko ráno našli i skoro poslepu. Ideální na to jsou plastové průhledné boxy. Vše v nich máte pěkně na očích, a navíc se vám na vaše oblíbené kousky nepráší. Tenhle nápad je i skvělým řešením pro malé byty, kde si o skříni můžete nechat jen zdát.

Dejte sbohem nepořádku ve spíži či v lednici. S průhlednými boxy a dózami budete mít dokonalý přehled o jejich obsahu. Omezíte tak vyhazování prošlých surovin a zároveň budete přesně vidět, co vám doma dochází nebo už došlo.

Do dětského pokoje se na plyšáky i všechny další hračky báječně hodí barevné krabice, které navíc místnost rozveselí. Pokud vaše dítko ještě nemá jistý krok a často padá, můžete místo plastových zvolit textilní boxy, které nemají ostré hrany.

úložné boxy

Do snadné proměny vašeho kreativního koutku se můžete pustit, i když máte zrovna hluboko do kapsy.  Žádné skříně, pracovní stoly ani desky k tomu potřebovat nebudete. Stačí jen pár úložných boxů, do kterých se snadno schová i ta největší sbírka klubek vlny nebo washi pásek.

Průhledné pořadače jsou ideální nejen pro nemalou sadu rtěnek, ale i na uskladnění každodenního make-upu. Do boxů je navíc vidět, takže přesně víte, kam sáhnout pro svůj oblíbený odstín.

Foto: Deavita.fr, Tvetpaaet.com, Containerstore.com, Brit.co, Studiolabdecor.com

Diskuze

komentářů

Přečtěte si také

7 nápadů, jak si byt vyzdobit palmami

19. 4. 2018
Propadli jste kouzlu palem nejrůznějších druhů a velikostí? Tak proč je doma mít jen v květináčích? Máme pro vás pár tipů, jak si motivem palmových listů vyzdobit byt.

Jak si zútulnit byt, když jste v pronájmu

18. 4. 2018
Bydlíte v pronájmu a nechcete investovat do trvalých změn nebo vám to majitel bytu nedovolí? Poradíme vám pár triků, jak provést v pronajatém bytě pár vratných změn, a dodat tak interiéru šmrnc alespoň na dobu, kdy v něm budete bydlet.

V bývalé tovární hale vzniklo moderní 2+kk

17. 4. 2018
Většina měst s průmyslovou minulostí se musí vypořádat s industriálními zónami, které zanechal v jejich centrech hospodářský růst 19. století. Barcelona by takovým snahám mohla jít příkladem. Původní tovární oblast před očima mění v moderní místo, kde také minulý rok vznikl moderní byt s netradičně řešenými vnitřními zdmi.

Ponožky v nové roli

16. 4. 2018
Ponožky se v posledních letech staly módním doplňkem, který oživí i ten nejnudnější outfit a v obchodech jsou k sehnání ve všech odstínech a nejrůznějších vzorech. Co s nimi ale, když jsou děravé nebo jim chybí druhá do páru? Vdechněte jim nový život.

9 nápadů, jak proměnit prázdné zdi v zahradu

12. 4. 2018
Toužíte po zahrádce, ale bydlíte v malém bytě bez balkonu? Ani v takovém případě se nemusíte vzdávat svých pěstitelských plánů. Když nemáte místo na zemi, pootočte svou perspektivu o devadesát stupňů a pěstujte rostlinky na stěně.

6 nápadů, jak kreativně recyklovat plasty

11. 4. 2018
Váza, šperkovnice, nebo dokonce terárium, tím vším se mohou stát plastové obaly, když si je vezmete do parády! V následujících DIY nápadech zaručeně najdete inspiraci, co udělat s plasty, když se vám je nechce vyhodit do tříděného odpadu.

Přístavba letního minidomku o velikosti 18 m²

10. 4. 2018
Obyvatelé brazilských měst přístavby milují, však pro ně také v portugalštině mají něžně znějící výraz Puxadinho. Jednoduchými přístřešky si nejčastěji rozšiřují obytné prostory rodinných domů, ale vlastní Puxadinho si na terase nechali nedávno postavit dokonce i majitelé přízemního bytu v São Paulu.

5 nápadů, jak oživit oprýskané dveře

9. 4. 2018
Měnit kvůli oprýskaným dveřím skříně nebo si pořizovat nové vchodové dveře, protože ty staré už jsou trochu zašlé, je úplně zbytečné. Našli jsme pro vás pár šikovných tipů, díky nimž staré dveře úžasně prokouknou. Navíc takovou renovaci zvládnete snadno doma sami.

HIMO — tradiční technika drhání v moderní podobě

5. 4. 2018
Stará technika drhání, což je ruční práce s provazy, provázky a přízemi, chytila druhý dech a objevila se v novém pojetí. Kouzlení s provazy všech barev, délek a druhů je už zase in, jenom se mu začalo říkat HIMO.